PDA

View Full Version : С най- добрия ми приятел



angel_S
11-12-2016, 12:06
Здравейте. Аз съм момиче почти на 16. Най- вобрият ми приятел е с година по- голям. Винаги съм му помагала за момиче, което харесва и за някакви подобни неща. Но днес неочаквано той ме пита дали бих спала с него. Аз разбира се не знаех какво да кажа. Писахме си известно време и той каза че иска да пробваме като се напием някой път. Не знам какво да правя. Не че не искам ама ми е много странно. Той каза че няма да сме гж просто секс без чувства. Но не знам.. някак си не се чувствам много готова.. пък и това е най- добрият ми приятел все пак. Моля ви за помощ, след няколко часа трябва да излезем заедно и ще ми е странно след всичко това което ми написа. Ако не днес, утре ще се наложи все пак сме си приятели. Какво да правя?

VinDiesel
11-12-2016, 12:09
Стреляй, ако те привлича.

LadyTerrible
11-12-2016, 13:49
Зависи как се чувстваш ти спрямо него и ситуацията.50/50 шанс е.Може да излезе нещо готино от това,а може и да те прецака сериозно.Както и да е,моят съвет е да не го правите пияни.
Нормално,човекът не ще да се обвързва,а да си има мацка за едното бързо.Ако теб тази роля те удовлетворява,давай.
Ако не-казваш "не" и точка.

smilegirl12
11-12-2016, 13:53
Най-много да си развалите отношенията след това

anonymous908491
11-12-2016, 14:49
щом иска да се напие преди да те оправи
значи само пиян би те оправил

mathematicalinteger
11-12-2016, 15:09
И представи си после тоя те разправя по града?Пък мое да излезе пич, не знам.Ти си решаваш.

divergent
11-12-2016, 15:17
Не си разваляй приятелството по този начин. Но пък ако наистина те кефи и го искаш, си направи кефа и не му мисли какво ще стане след това.

VinDiesel
11-12-2016, 16:20
Стреляй и да не те бърка. В днешно време е модерно една връзка, да е само и единствено сексуална. Няма ядове, повече свободно време, без излишни филми и т.н.
И да ни питаш, и да не ни питаш накрая ще го направиш....