PDA

View Full Version : майка ми не ме разбира



jojo2005
11-12-2016, 15:49
Здравейте!Имам огромен проблем с майка ми.В 6 клас съм и нося потници а гърдите ми са големи но не толкова за сутиен.Около 60 процента от момичетата в моя клас носят сутиени а на мене майка ми не иска да ми купи биустие.По-готините момичета ми се присмиват.Днес и казах че искам и тя ми каза да престана да и вися на главата.

LadyTerrible
11-12-2016, 15:53
"Бюстие"-за инфото. :)
Иначе не си единственото момиче с подобен проблем.Щом тя отказва да ти помогне,помогни си сама.Предполагам,дават ти джобни.Спестявай известно време и си купи сама каквото ти трябва.Не всичко по магазините е скъпо,ще намериш нещо според възможностите ти.Важното е ти да се чувстваш уверена и спокойна.

daff_angde
11-13-2016, 10:11
Ако наистина не дава да носиш бюстие/сутиен, щом имаш гърди, е наистина глупаво. Не можеш ли да си купиш сутиен сама или с някоя твоя близка? Няма наистина нещо срамно в това да купуваш бельо, влизаш в пубертета и тамън промените в тялото ти започват.

ismailyk
11-13-2016, 10:30
Купи си сама.Аз съм мъж не ги разбирам тези неща но колко да струва един сутиен/бюстие (4 или 5 лева)

heartsdesire
11-13-2016, 12:16
Всеки ден си отделяш малко от джобните, докато не събереш няколко лева и си купуваш сама. Ти дори и да нямаш големи гърди е задължително да носиш поне бюстие от 6-7 клас някъде, защото ако носиш потник ще си личи и ще се отбелязва.

angel_S
11-19-2016, 14:39
Аз не съм имала проблеми с майка ми. Един ден просто сметнах, че имам нужда от бюстие, защото ме беше срам а пък майка не ми беше казвала нищо и реших сама да и кажа и тя ми купи. Същото стана и със сутиена по- късно. Ако майка ти не те разбере.. ами иди си купи сама. Тяма нищо срамно, това е напълно нормално все пак. Не е и много скъпо.. мисля че обикновените не са повече от 4-5 лв.