PDA

View Full Version : И всичко се преобърна



angel_S
11-13-2016, 06:02
Здравейте, извинявам се че вече пиша трета тема тук, но не мога да поискам помощ от никого. Отново става дума за най- добрия ми приятел и предложението за секс, което ми направи. Почти бях съгласна, въпреки че знаех че ще се провали всичко след време ама бях готова да рискувам. Обаче вечерта си писахме и той използваше доста нецензорни думи.. аз съм свикнала с това и не ми пречи обаче дойде момента, който всичко се преобърна. Наще случайно видяли чата.. и стана много зле. Сега ми е забранено да излизам с него. Той те е от моя град и не идва супер често ама все пак приятелство от 4 години и то толкова добро.. още не мога да повярвам какво се случва. От както седяхме до 4-5 часа през нощта лятото е си писахме някакви смешни неща.. глупости.. филмирахме се.. помагах му с момичето което харесва... до предложение за секс и дори да станем гаджета, но тайно.. Какво да правя, наистина много се издъних пред родителите си. Прави са да ми забранят да излизам с него.. разбирам ги, но не искам. Какво да направя за да забравим за всичко това и да си бъдем просто приятели. Забърках голяма каша.. Хем искам хем не искам да го нахравя с него.. и за сега просто го отложихме, но какво ще стане? Моляя ви помогнете, наистина по- зле не съм се чувствала никога през живота си.

inewton
11-13-2016, 07:44
На колко години си, че си тръгнала да искаш да се чукаш!?

Грозния
11-13-2016, 08:22
Първо - не казваш на колко си.
Второ - повечето родители са така - не могат да приемат, че детето им прави секс, поне докато не стане на 40 години :D !

angel_S
11-13-2016, 09:16
Не съм казвала на колко съм, защото в другите 2 теми пише... на 15 почти 16

VinDiesel
11-13-2016, 09:18
Правиш това, което ти искаш и толкова. :D

Supermassive____
11-13-2016, 10:36
http://i.imgur.com/2uDWqcK.png

ismailyk
11-13-2016, 10:37
Добре сега едно ми е чудно как си намирате гаджета от други градове ? Изчакай още за секса има време.Намери подходящият човек за теб с който мислиш че някой ден ще имате семейство. И ако не си готова не го прави. И на тази възраст би трябвало да знаеш как да си криеш чатовете и такива неща.

ismailyk
11-13-2016, 10:38
http://i.imgur.com/2uDWqcK.png

Тва кой трябва да е Доналд Тръмп ли ?

mathematicalinteger
11-13-2016, 10:41
Щом не си сигурна, чукайте се по скайп :ддддддд (не го прави, несериозно е).Решаваш дали ти се иска, ако те сърби сливата отиваш и се чукате.

prometeiprm
11-13-2016, 14:48
Излизаш с него без да им казваш, че си с него. Кажи че излизаш с някоя приятелка.

LadyTerrible
11-14-2016, 21:55
Излизаш с него без да им казваш, че си с него. Кажи че излизаш с някоя приятелка.

Докато не се филмира,че е Sixteen and pregnant и ще има тема "Има ли шанс да съм бременна от най-добрия си приятел,с когото се ч*кам?"...тъпотия.Каквото и да се каже,няма значение.
Издънила си се,сега ще потраеш известно време.Няма да те съветвам да се криеш или да лъжеш."Да станем гаджета,но тайно" добре знам какво значи. Дано и ти да разбереш навреме. :D