PDA

View Full Version : Сърцето ми се къса



TyjenTyp
11-14-2016, 06:27
Хора посъветвайте ме! Тази сутрин като се събудих и както всичко беше прекрасно, и се бях настроил за една страхотна седмица изпълнена с любов, тя ми изпрати следното съобщение "Аз ти се сърдя btw". Не знам как бихте реагирали вие, но мен това ме съсипва. дори не знам защо:( След като ми писа това, започна да се държи сякаш се е отдръпнала с крачка назад:(
пс. цветя и бонбони не обича

baby_baby
11-14-2016, 09:01
Просто поговори с нея за какво ти се сърди и го поправи вместо да се чудиш

VinDiesel
11-14-2016, 09:21
Остави я да се сърди, ще й мине.

LadyTerrible
11-14-2016, 11:03
"Аз ти се сърдя btw".
Attention seeking at it`s best. :D

muhatacece
11-14-2016, 12:42
Еми, ако не знаеш за какво се сърди, значи е някаква женска простотия и я остави да се сърди. Не се излагай, бъди мъж, а ако си направил вече нещо по-сериозно, за което ти не се осъзнаваш е твой проблем и помисли какво може да е то.

gabriella22
11-14-2016, 13:18
Не мисля, че е правилно да я остави да се сърди.. От чисто женска страна го казвам, отиди и се бори за вниманието и, ако наистина искаш да оправиш тея неща между вас двамата.

muhatacece
11-15-2016, 17:01
Да бе, да бе. Тя само това чака, да почне да й се омилква отпреде. Оставяй я да са цупи, слушай мъжете, а докато нии даваме мнение вие сигурно сте се оправили :D

Gerit0
11-16-2016, 11:29
Значи тя се сърди защото беше изоставена! Прелъстена и изоставена, а после лъгана, че са "гаджета" и пак все едно нищо не е станало. Да я оставиш да се сърди е най-лошото, което може да направиш! Мисли го!

Smrazqvashta
11-16-2016, 11:37
Стана интересно в тази тема.

VinDiesel
11-16-2016, 12:42
Значи тя се сърди защото беше изоставена! Прелъстена и изоставена, а после лъгана, че са "гаджета" и пак все едно нищо не е станало. Да я оставиш да се сърди е най-лошото, което може да направиш! Мисли го!

Къде видя, прелъстена, изоставена и т.н.?
И да я остави, да се сърди е най-доброто, в повечето случаи, момиченцата се сърдят за някакви пълни глупости, детска му работа. А той трябва да й пада в краката ли? Оо

Gerit0
11-16-2016, 12:56
Здрасти, аз съм сърдитата! :)

Smrazqvashta
11-16-2016, 13:09
Къде видя, прелъстена, изоставена и т.н.?
И да я остави, да се сърди е най-доброто, в повечето случаи, момиченцата се сърдят за някакви пълни глупости, детска му работа. А той трябва да й пада в краката ли? Оо

Изненадана съм, че не усети, че тя е сърдитата.

__________________________________________________ _______________________________

Тази тема е чудесен пример за различните гледни точки по един и същ въпрос.

VinDiesel
11-16-2016, 14:31
Изненадана съм, че не усети, че тя е сърдитата.

__________________________________________________ _______________________________

Тази тема е чудесен пример за различните гледни точки по един и същ въпрос.

Направо голям пропуск..... Въобще не чатнах, че е тя, мислех, че просто си пише и предполага.
Е сгреших и се извинявам на Герито!
Не е до гледните точки, а автора забрави да спомене някои подробности. :D

Gerit0
11-16-2016, 15:35
Направо голям пропуск..... Въобще не чатнах, че е тя, мислех, че просто си пише и предполага.
Е сгреших и се извинявам на Герито!
Не е до гледните точки, а автора забрави да спомене някои подробности. :D

И аз чакам автора да допълни

Smrazqvashta
11-17-2016, 07:25
Направо голям пропуск..... Въобще не чатнах, че е тя, мислех, че просто си пише и предполага.
Е сгреших и се извинявам на Герито!
Не е до гледните точки, а автора забрави да спомене някои подробности. :D

Ако изобщо са му направили впечатление. 8)

VinDiesel
11-17-2016, 07:58
Ако изобщо са му направили впечатление. 8)

За него явно всичко е точно, не се усеща....

Smrazqvashta
11-17-2016, 10:11
За него явно всичко е точно, не се усеща....

Абсолютно.

muhatacece
11-20-2016, 17:41
Авторе, пожелавам ти късмет :D