PDA

View Full Version : Откраднах нещо



Adimadi265
11-14-2016, 18:23
Здравейте, хора. Днес както си трябва бях навън с група приятелки, тъй като почиваме, заради изборите. Решихме да идем до мол Сердика. Тъй като ни е омръзнало от скучното обикаляне и пробване на дрехи, решихме да си гепим по нещо, просто ей така. Отидохме до бершка и си взех един кейс. Взех и две ризи уж да ги пробвам докато отворя опаковката и си взема кейса. Проблема е, че ни подозираха от самото начало. В магазина като излизах от пробната, момичето, което ни заподозря вече беше наясно какво съм направила, но нямаше улики тъй като не захвърлих опаковката в пробната, а я взех с мен и я пъхнах в джоба на някаква жилетка на излизане. Излизайки от магазина, минута по-късно зад нас беше продавачката с опаковката в ръка, избягахме. Мисълта ми е дали могат по някакъв начин да ме открият и да загазя. Никога досега не съм правила нещо подобо, просто исках малко адреналин. На някой от вас случвало ли му се е нещо подобно?

VinDiesel
11-14-2016, 18:34
Ако идеш пак в мола, може повече да не те видим. :(

Adimadi265
11-14-2016, 18:49
Нямам намерение да се паря втори път. Нито пък скоро ще влизам, в който и да било мол. Просто съвестта ми се обажда и се притеснявам тъй като за пръв път правя нещо подобно и то ще вземе да ми излезе през носа. Урока си го взех, няма да повторя същата грешка. Но наистина се надявам някой да ми каже какви негативни последствия евентуално могат да ме сполетят.

VinDiesel
11-14-2016, 18:54
Не се връщай там и се моли, да не те разкрият....
На колко си години?
Може пък да станеш елитен крадец.

Грозния
11-14-2016, 19:22
Излизайки от магазина, минута по-късно зад нас беше продавачката с опаковката в ръка, избягахме. Мисълта ми е дали могат по някакъв начин да ме открият и да загазя. Никога досега не съм правила нещо подобо, просто исках малко адреналин. На някой от вас случвало ли му се е нещо подобно?Зависи от стойността на откраднатото. Може да ви намерят и ако сте задигнали нещо съкпо, ще го направят ако поискат. Нали се сещаш, че молът е пълен с камери?!

Най много да разлепят ваши снимки в мола с надпис "КРАДЛИ" :D !

RapExotic
11-14-2016, 19:30
Чудя се ако някой така невинно те изнасили докато си ходиш вечер по улиците, не защото е изнасилвач, а заради адреналина, дали би подминала случилото се с лека ръка?

Adimadi265
11-14-2016, 20:28
Кейс за телефон беше, за не повече от 12 лв. За камерите знам, точно това ме притеснява. Ако решат да се свържат с полицията или нещо такова.
За изнасилването не съм съгласна. Аз исках да направя нешо малко. Изнасилването вече си е голяма работа.

VinDiesel
11-14-2016, 20:34
И опитните крадци от това са почнали, така че си помисли... :D

baby_baby
11-14-2016, 22:29
Не прави такива детски работи а порасни

Adimadi265
11-15-2016, 07:46
Това ми беше за пръв и последен път, но миля ви кажете ми има ли шанс да се обадят в полицията и по-записите от камерата да ме намерят?

VinDiesel
11-15-2016, 08:00
Има ест, тия камери за какво са?

MoonWatcher
11-15-2016, 08:02
Има възможност да те хванат. Предполагам може би няма да се занимават, защото е нещо малко, лично аз ако бях собственик на голям магазин нямаше да тръгне да разследвам кражба на кейс за 5 лева. И все пак ми е неясно защо го направила - ако искаш "адреналин" може да съберете пари с приятели, да идете я на картинг, на катерене в планината или нещо подобно. Тоя откраднат кейс няма как да те вкара в ареста, но може да си създадеш главоболия или да създадеш такива на родителите си, ако си непълнолетна.

Pug_306
11-15-2016, 09:01
Ами защото явно не може да си събере пари или не може да измисли нищо по умно от това, а направо е решила да си открадне нещо, което е адски тъпо !

Smrazqvashta
11-15-2016, 09:42
Ако решат могат.

Lychezar
11-15-2016, 09:51
Отиди днес в мола, обесни им същото, което и тук, заради адреналина примерно, те ще те понавикат, но едва ли друго. Даже ако имаш пари, направо ги купи дрехите. Иначе няма да те оставят на мира, 100 пр.

Неймар
11-15-2016, 15:27
Абе ако те закачат ми кажи имам приятели от ISIS ще ги понатупат малко :)

zara04
12-11-2016, 16:15
има шанс да те намерят само ако искат т.е. ако откраднатото е скъпо иначе няма да се занимават

zara04
12-11-2016, 16:17
ако все пак това което си взела е на по-голяма стойност се върни в магазина от който си го взела и кажи че съжеляваш иче е било грешка

Adimadi265
12-12-2016, 19:32
Ами мина почти месец. Кражбата беше на стойност 12 лв ако не се лъжа. Не знам..

Tainatawe
12-28-2016, 01:21
Чудя се ако някой така невинно те изнасили докато си ходиш вечер по улиците, не защото е изнасилвач, а заради адреналина, дали би подминала случилото се с лека ръка?

Най-добрия коментар до сега :D :D :D