PDA

View Full Version : рожден ден в дискотека



hipnosis
11-17-2016, 07:56
Здравейте,
скоро ставам на 18 и бих искала да си празнувам рождения ден в някоя от "елитните" софийски дискотеки.
Някой може ли да ми помогне какво трябва да направя, за да резервирам сепаре например, и как да предупредя, че с мен юе има лица под 18 години?
Благодаря предварително. :)

VinDiesel
11-17-2016, 08:00
Обаждаш се и резервираш.....
Няма да сте единствените, доста непълнолетни и малолетни ходят по дискотеките.

LadyTerrible
11-20-2016, 10:21
Здравейте,
скоро ставам на 18 и бих искала да си празнувам рождения ден в някоя от "елитните" софийски дискотеки.
Някой може ли да ми помогне какво трябва да направя, за да резервирам сепаре например, и как да предупредя, че с мен юе има лица под 18 години?
Благодаря предварително. :)
Сигурно "елитните софийски дискотеки" са чалгатрополиса. :D Нищо,де.На страницата на клуба във Facebook има номера за резервации.Обаждаш се и действаш.Моят съвет е да не казваш по телефона директно,че ще има непълнолетни,защото или ще ви отрежат или ще ви поискат пари отгоре.Отивате в деня на мястото и непълнолетните си влизат с друга карта.

Рандомммм
11-20-2016, 10:59
През живота ми съм ходил на дискотеки само няколко пъти. Но аз не пия алкохол и от личен опит ти казвам че най-големите купони стават като си трезвен/а. Особено като всички около тебе са пияни. И те съветвам да си направиш резервацията 2-3 дена по рано.