PDA

View Full Version : ЕСЕ



Didi___
11-19-2016, 09:59
Спешно ми трябва есе на тема: "Как умея да съчетавам в себе си българската и европейската идентичност?" моля да ми помогнете...

michaelis
11-28-2016, 09:54
Спешно ми трябва есе на тема: "Как умея да съчетавам в себе си българската и европейската идентичност?" моля да ми помогнете...

няма Европейска идентичност, такова нещо не съществува, Европа няма собствена политика и интереси, ЕС е васал/роб на САЩ това мисля трябва да ви е известно, ние следваме Американските интереси прокарвани чрез Германия, която е окупирана държава от САЩ до ден днешен от ВСВ. На нейна територия има Американски, Френски и Английски войски.
Има планове на някои глобалистки групи в ЕС и САЩ да заличат всяка идентичност на всички Европейци и Американци с контролираното вкарване на варвари под формата на "клети бежанци" (които вие виждате в Харманли за какво става въпрос) както и да отнемат СУВЕРЕНИТЕТА на всяка Европейска държава, целта е да се създаде една Европейска супер държава по подобие на САЩ ака. Съединени Европейски Щати :

United States of Europe
https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_of_Europe

която супер държава евентуално в по-късен етап да се слее със САЩ и Канада.

Целта на глобалистите в световен мащаб е Едно Световно правителство с Една централна Банка, което да може да контролира създаденото простовато консуматорско общество, състоящо се от смесици на европейци с разни цигански и негърски съсловия които са пълни дегенерати ((същ.) изрод, урод, изчадие, хилав, недъгав, идиот) . Разбира се, когато едно общество е съставено от полуидиоти и празни манерки, то може много лесно да бъде контролирано и манипулирано.

Уви на цялата тази грозна картинка за наше огромно щастие, в САЩ стана "чудо" нещо като вътрешен преврат горе долу като у нас през 1990г. Президентските избори в Америка бяха спечелени от г-н Доналд Тръмп, с което Американците казаха на глобалистите "да си гледат работата" и си поискаха държавата обратно. На дневен ред имаме Англия която излезе също от ЕС (Brexit), т.е. англичаните поискаха също суверенитета си.

Виждаме настроения в новосъздадената група така наречена "Вишеградска четворка" състояща се от Полща, Чехия, Словакия, Унгария които стоят твърдо за отстояване на суверенитета си и се противопоставят упорито на наложените им от глобалистките групи квоти за разселване на "клети бежанци" и . Т.е. проповядването на европейска идентичност отпада тя има само географско значение.

Трябва да помните, че НИЕ сме преди всичко БЪЛГАРИ, а относно географското ни положение всички сме Европейци. Въпреки пропагандата на глобалистите по медийте и изказванията на нашия идиот пезидента Плевню с ползването на думички като "популизъм, расизъм, защита на Еврогейските ценности" има преди всичко ПАТРИОТИЗЪМ и ние Българите като такива и всички европейски народи в Европа сме задължени да защитим преди всичко хилядолетната си История си и Християнските ценности, както и континента си от Инвазия на варвари и дегенерати !!!

P.S. това не е ЕСЕ това е информацията отностно есето :) И кажете на даскалите да не ви занимават с глупости повече и за неща които и на тях самите не са им ясни акa. "европейска идентичност" :D