PDA

View Full Version : Много ми идва напоследък



muhatacece
11-19-2016, 20:09
Здравейте, имам приятелка от 5 месеца и напоследък многооооо ми идват нервите с нея и малко не издържам. Та, главното е, че не се усеща какви глупости говори и се държи хипер детински. Вчера докато бяхме навън стана дума, че дядо ми му казаха, че има рак, но тъй като са некадърници отидохме в частна болница и хич не беше рак, а лечимо заболяване. Тя явно пак не ме е слушала и ме пита дядо ти колко време живя, нали е бил болен от рак и аз й викам, ма той не е умрял бе и на бъзик и викам иди ся чукни на тва дърво(нали, да не се случват такива неща на дядо ми и изобщо). Тя тръгна, спря се и каза "аааа, не мерси". Аз бях потресен, опитах се да й обясня 10 минути каква глупост е направила, тя НЕ МЕ РАЗБРА и си мисли, че правя от мухата слон. И ми вика, тръгнах да чукна, но осъзнах, колко мръсно е дървото и колко тъпо ще изглеждам на средата на улицата да чукам на дърво. И накрая аз й се извиних, защото няма смисъл да обяснявам и да не ме разбират отпреде. И така много пъти като не се усеща какво прави и говори се караме, и тя не осъзнава какво прави, просто НЕ ОСЪЗНАВА, а на мен почва да ми идва до гушата .. Какво да правя ..


Нарушена т.1 от задълженията на потребителите.
"Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория."
Темата е преместена в раздел "Любов".
Moderated by Indistinct

VinDiesel
11-19-2016, 20:15
И аз имах такава, издържах я месец и нещо, 30 минути й обяснявам нещо, и накрая получавам само "Какво"?
Беше куха като манастирска касичка, горката....
Ти си прецени.
Или приемаш един човек с недостатъците му, или не го приемаш.
Изборът е твой.

muhatacece
11-19-2016, 20:17
Аз съм пуснал темата в грешния раздел, извинявам се, ще пусна нова в правилния. А за вин дизел, незнам брат... Тя много ме обича, но просто много ме нерви, не осъзнава в каква грешка е и си мисли, че постоянно правя от мухата слон... Тя не е просто момиче, умна е, интелигентна, но и малко глупавичка ...

VinDiesel
11-19-2016, 20:30
Ще я преместят в правилния раздел.
Тя на колко е години, аз като няма дърво, си почуквам главата.
И не се обиждай, но си е куха лейка. Въобще не ми прилича на умна и интелигентна, щом си е помислила, че дядо ти го няма...
Друг вариант е изобщо да не те слуша, когато приказваш и от там да идват караници и спорове.
И да се опитваш да я промениш, едва ли ще пожъмеш успех, за това ти казах, или обичаш един човек с недостатъците му или не.

muhatacece
11-19-2016, 20:33
Много хора ме питат как издържам и какви нерви имам да се примирявам с това, но просто накрая ще ми писне .. Тя по принцип е доста разсеяна, но не ме издразни това, че не ме слуша, а това "а не мерси", просто ...

VinDiesel
11-19-2016, 20:49
Вече ти е писнало като гледам.
Това че ходиш с някоя, не означава че тя е жената на твоя живот.
Като гледам, май не живеете заедно?

muhatacece
11-19-2016, 21:16
Не, аз ще взема да полудея :D :D

VinDiesel
11-19-2016, 21:35
Точно, ако живеехте заедно, да си я прикючил до сега...

heartsdesire
11-20-2016, 09:34
Няма смисъл да я търпиш ако продължава така. По-добре да не си във връзка, от колкото постоянно да си под стрес. Или поговори с нея, ако мислиш, че ще те разбере. Проблемите се решават с говорене, и то сериозно.

LadyTerrible
11-20-2016, 10:03
Като гледам,според мен също ти е попреляла чашата.Правиш компромис,докато ти е по възможностите.После всеки си хваща пътя.

tori
11-20-2016, 10:11
Аз бих я зарязала отдааааавна.

VinDiesel
11-20-2016, 10:19
Всеки човек трябва да е щастлив в една връзка.
Когато тя се превърне в мъчение, няма смисъл да се чудиш, за какво да се хванеш, та да не я приключиш.
Все пак ти си решаваш, но аз мисля, че вече си го решил.

muhatacece
11-20-2016, 12:42
Значи, реших да я потърпя още малко и при следващата й изцепка, при която не се осъзнае и наистина ме ядоса, мисля да скъсаме. Тя не е лошо момиче, умна е, не е проста, малко е глупавичка, но всеки с качествата си. Винаги като се скараме се извинява, но какъв е смисъла от извинения, след като това ще се повтори и най-лошото, че не разбира какво е сторила и направила. Обръща го така, че постоянно съм й се карал, поучавал, постоянно съм й сипвал, да съм се държал на ниво, а не да се сърдя за простотии(простотии главно като тази с дядо ми, според нея това е простотия и няма смисъл да се сърдя). Предишните й връзки са били отврат, тъпкали са я, лъгали са я и аз съм първият човек, в който тя се влюбва, но като не се чувстваш добре в една връзка, защо да се застояваш ? ...

VinDiesel
11-20-2016, 12:49
но като не се чувстваш добре в една връзка, защо да се застояваш ? ...
Аз не бих се застоял, няма ли щастие, за какво ми е такава връзка?
Дай й шанс, а когато й наливаш акъл и й кажи, да се постави на твое място, и тя как би реагирала...
Видимо държиш много на нея, но имай едно на ум.
Времето лети, няма смисъл да губиш време за човек, с който ти самия не виждаш бъдеще.

muhatacece
11-20-2016, 12:56
Много пъти съм й наливал акъл в главата и не й харесва. Ако й кажа да се постави на мое място никак няма да ме разбере. Така е, времето лети, сигурен съм, че тя няма да е единствената, но пък си имам чувствата. Ще изчакам още малко и друг компромис няма да правя. Въпреки, че няма да ме разбере, ми да е разбрала.

VinDiesel
11-20-2016, 13:09
На колко сте години, ако не е тайна?

muhatacece
11-20-2016, 13:11
Ами, аз съм на 17, тя е на 16. Знам, че това е временно и ще имам още многооо такива изживявания, но това ми е на главата в момента.

VinDiesel
11-20-2016, 13:18
Оооо, ти си млад още. :)
Можеш да си позволиш, да я потърпиш още малко.

Seattle
11-22-2016, 01:45
Тва не е до акъла а до възпитанието и интелигентността, което на нея явно и липсват. Когато не можеш да говориш за важните работи в живота с даден човек, той/тя заема временно място в живота ти. Махай докато чувствата са слаби, че после е сложно.