PDA

View Full Version : Черни точки



MerryTi33
11-20-2016, 11:47
имам проблеем с черните точки ..станаха ми по носа ,брадичката дори и на челото ..с какво да ги махам
и да попитам с тези пилинг маски като се ползват да не се отстраняват случайно и косъмчетата по лицето ,защото имам една фр и тя беше ползвала такава маска и сега по лицето и има косъмчета ? Дали ще стане и при мен? ;//

tochko
11-20-2016, 11:59
Въпреки че съм момче и аз понякога си махам черните точки. Пробвал съм само по един начин-отпускаш кожата на лицето с топла вода или на парата от отвара на лайка. След това приготвяш малко желатинова смес (1 супена лъжица желатин с 1-2 лъжици прясно мляко). Това го затопляш в микроволнова за малко и нанасяш на лицето с пръсти или четчица. За 15 минути всичко изсъхва и го отлепваш с дърпане. Ако е залепнало добре вади точките. След това задължително нанасяш лусион или студена вода и си готова. Сигурно не е чак като процедурата при козметик но е добре за домашни условия.

baby_baby
11-20-2016, 14:21
Пробвай с пилинг 2 пъти седмично с морска сол може и със сода.

jufo
11-22-2016, 18:21
И аз имам този проблем и сега си поръчах черна маска , която уж премахва черните точки.. сайта е chernamaska.com