PDA

View Full Version : 2 в 1



Мушу
11-20-2016, 20:23
Здравейте, хора. Силно се надявам ако на някого от вас му се е случвало подобно нещо, да помогне с някоя друга дума.
С приятеля ми сме заедно от няколко месеца и няколко пъти сме правили секс. В началото ми беше малко некомфотно и притеснено. Но в последно време тези усещания започнаха да стават все по-силни и започвам да се притеснявам, че може да преминат в параноя. ;д Държа да отбележа, че изключително много го харесвам, привлича ме сексуално и така нататък. Но когато се стигне до секс частта... не знам какво става с мен. Не съм имала подобен проблем досега. Все си мисля, че няма да мога да го задоволя достатъчно и че не съм достатъчно добра. Знам, че преди мен той е излизал с по-големи от него.
И още нещо. Не мога да преценя дали има общо с останалото. Не викам, не пъшкам, не казвам дори гък по време на цялото представление. Ужас, нали. Като надуваема кукла звуча. И на него, и на мен не ми е приятно, че това е така, но колкото и да се опитвам, не мога да се накарам да издам някакъв звук.
На мен ситуацията ми звучи безнадеждна.
На вас сигурно - абсурдна...

VinDiesel
11-20-2016, 20:28
Щом не ти идва да пъшкаш, какво те притеснява?
Или искаш да, но нещо те спира?
Задоволява ли те дотолкова, че да има стенания?

Мушу
11-20-2016, 20:36
Искам. Мноого даже. Казват, че било възбуждащо. Ама като си отворя устата.. нищо не излиза.
И да, задоволява ме даже повече от добре. Прави всичко, както трябва (т.е. както ми харесва). Но не знам защо се парализирам от притеснение...

VinDiesel
11-20-2016, 20:46
Защото още не са ти паднали задръжките, не си се отпуснала на макс.
Чувал съм, че има такива тихи момичета/жени, които просто са си такива, макар и да не съм попадал на такива..

И по принцип не е важно количеството, колкото качеството, за свършванията става на въпрос....

Мушу
11-20-2016, 21:12
Тази тишина не убива ли мъжкото желание?..

VinDiesel
11-20-2016, 22:02
Предполагам да.
Ако жената седи като чувал с картофи и ни стом, ни звук, ще ми стане кофти....
И така не разбрах, идва ли ти отвътре или не?
И на колко оргазма се радваш на акт?

Мушу
11-21-2016, 06:46
По един, понякога два...

VinDiesel
11-21-2016, 06:50
Ехеее, че това е нищо.
Ясно защо не пъшкаш и т.н.
Не те задоволява чак до такива висоти.
С времето, след като смениш още партньори, ще видиш, че ще попаднеш на някой, който ти спира тока...
Тогава искаш или не, ще писукаш като аларма на сот. :D

Мушу
11-21-2016, 07:33
Обнадеждаващо :D

RapExotic
11-21-2016, 08:07
Открили ли сте ефекта от алкохола?

baby_baby
11-21-2016, 10:03
Явно не ти харесва толкова секса с него и за това изпитваш това

L.Morningstar
11-21-2016, 13:24
Ехеее, че това е нищо.
Ясно защо не пъшкаш и т.н.
Не те задоволява чак до такива висоти.
С времето, след като смениш още партньори, ще видиш, че ще попаднеш на някой, който ти спира тока...
Тогава искаш или не, ще писукаш като аларма на сот. :D


С тоя отговор съм убеден, че си правил секс (ако въобще си правил) не повече от пръстите на едната ми ръка......много малък процент от жените свършват всеки път, и това е нормално не вдигай очакванията на момичето че трябва да свършва по 8 пъти на акт :D ааа на момичето бих казал поеми ти активната роля и виж дали няма да се промени нещо

VinDiesel
11-21-2016, 13:41
С тоя отговор съм убеден, че си правил секс (ако въобще си правил) не повече от пръстите на едната ми ръка......много малък процент от жените свършват всеки път, и това е нормално не вдигай очакванията на момичето че трябва да свършва по 8 пъти на акт :D ааа на момичето бих казал поеми ти активната роля и виж дали няма да се промени нещо

:lol:
Първо, от такива разбирачи като теб, лошо ми става.
Много малък процент жени свършвали? Ти наред ли си момко?
Няма жена, която да не може да свърши, има некадърни ебачи, като теб, щом за теб е нормално, ясно ми е, колко секс си правил.
А и само да ти кажа, че за сексуалните ми партньорки, няма да ти стигнат всичките пръсти.
При мен ако жена свърши 8 пъти, бих се замислил и обидил....
Айде със здраве и другия път коментирай някой сериал.

L.Morningstar
11-21-2016, 13:43
:lol:
Първо, от такива разбирачи като теб, лошо ми става.
Много малък процент жени свършвали? Ти наред ли си момко?
Няма жена, която да не може да свърши, има некадърни ебачи, като теб, щом за теб е нормално, ясно ми е, колко секс си правил.
А и само да ти кажа, че за сексуалните ми партньорки, няма да ти стигнат всичките пръсти.
При мен ако жена свърши 8 пъти, бих се замислил и обидил....
Айде със здраве и другия път коментирай някой сериал.

Смешник :D ходи си набий една и се успокой....

VinDiesel
11-21-2016, 13:48
А ти си намери жена, която да не свършва. :D

L.Morningstar
11-21-2016, 13:51
Леле чудих се как си толкова прост, а ти си бил от Плйеен, не можеш ли да си намериш да ебеш някоя мангалка там, че голямо момче си не може да си още девствен......

VinDiesel
11-21-2016, 15:26
.

VinDiesel
11-21-2016, 15:28
По-скоро имам насоки да плесна китайка/японка/виетнамка и негърка.
От изкоментираните неща до сега, ми става ясно, с колко жени си бил и колко добре познаваш жените в леглото.
Или си абсолютен дървар и не може да задоволиш една жена сексуално, което означава, че си ръкоблудник, на който му се усмихва късмета 1 път, на 1-2 години.
Съжалявам за което, но не свички сме като теб. :(
И добре че в София няма "мангалки"....

L.Morningstar
11-22-2016, 12:36
По-скоро имам насоки да плесна китайка/японка/виетнамка и негърка.
От изкоментираните неща до сега, ми става ясно, с колко жени си бил и колко добре познаваш жените в леглото.
Или си абсолютен дървар и не може да задоволиш една жена сексуално, което означава, че си ръкоблудник, на който му се усмихва късмета 1 път, на 1-2 години.
Съжалявам за което, но не свички сме като теб. :(
И добре че в София няма "мангалки"....

С всеки следващ коментар ми става все по-ясно че си девствен..... :D Стягай се момче че такъв смотаняк като теб няма да ебе и до 40 годиншна възраст :)

VinDiesel
11-22-2016, 12:38
Отказвам се...... Аз съм много смотан девственик.

L.Morningstar
11-22-2016, 12:43
Отказвам се...... Аз съм много смотан девственик.

Браво това е първата стъпка! Горд съм с теб!!!

VinDiesel
11-22-2016, 13:23
Браво това е първата стъпка! Горд съм с теб!!!

Ма какво говориш клецамуне, направо се чувствам затапен.