PDA

View Full Version : Един обикновен ден в Кофата 4



StringTheoryPracticist
11-21-2016, 10:11
Първа част (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583327-%D0%95%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D 0%BD-%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%B2-%D0%9A%D0%BE%D1%84%D0%B0%D1%82%D0%B0)
Втора част (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583371-%D0%95%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D 0%BD-%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%B2-%D0%9A%D0%BE%D1%84%D0%B0%D1%82%D0%B0-2)
Трета част (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/583442-%D0%95%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D 0%BD-%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%B2-%D0%9A%D0%BE%D1%84%D0%B0%D1%82%D0%B0-3)

Бяха минали няколко месеца и LadyDi беше спечелила форумните президентски избори. Но YoungBloodZ, вече модератор, не беше далеч зад нея - имаше амбициите на идолът си Хитлер. Някой ден щеше да ѝ отнеме титлата с котешки бой - вече беше стара, но беше изненадващо опасна за годините си, затова все още не смееше да я предизвика.

Но и така си му беше добре. Вчера като го видях пред модераторският участък се закачаше с една мацка, която пиеше боза - той редовно получаваше женско внимание. Мисля, че част от причината да го харесват беше, че и той ги харесва, и то обиквовено пръв. Даже колата му изглеждаше доволна, със спокойни присвити очи и двигател, който звучеше като мъркащ тигър. Никой papugai не можеше да му се опре.

В свободното си време беше детектив, опитваше се да познае кой фейк на кого принадлежи. Много ми харесваше да му помагам, особено когато разследва мой фейк. Той самият не произвеждаше свои - някои хора не разбираха радостта от това да танцуваш с фейковете гол под луната.

Днес изследвахме най-мистериозният фейк от всички - Rabalka. Покрай нас премина с бясна скорост pe6oskeiborda в колесница, теглена от улични кучета, с нарисувани пламъци отстрани, буквите "ЙОЛО" отпред и ауспух залепен отзад. Хвърляше салам на кучетата, но само след като го смучеше за да му вземе вкусното. Каза ни, че отива да види Smrazqvashta, за да карат "мотори" заедно. Не бих нарекъл това мотор, но не беше обичайната му каруца, теглена от магарето Венци.

Smrazqvashta беше в униформата си и на полицейският си мотор когато pe6oskeiborda я стигна. Лапна две дъвки Winterfresh и я заговори.

- Ей маце, нека да бъда твоят антифриз в тези смразяващи нощи ;]

Smrazqvashta не беше впечатлена, обаче беше вбесена от употребата на кучета и последва скандал и заплахи за арест. pe6oskeiborda обясни, че животните не са му роби - издържал ги и по всяко време можели да си тръгнат ако искат, затова в най-близката гора имало толкова магарета, а уличните кучета били наети само за деня. Smrazqvashta търсеше с какво да се заяде - аха! - обвини го задето смуче салама, защото мами кучетата и скандала срещу pe6oskeiborda се увеличи по децибели, тъй като вече имаше и лаене в него. Колегата на Smrazqvashta, deitona22, заплаши pe6oskeiborda с отнемане на скейборда, но не му беше обърнато много внимание от пешо каруцарят, който в момента беше кочияш и не мислеше с целият си skeibord.

В моменти на криза, pe6oskeiborda се връщаше към първичните си инстинкти и рапът в него се събуждаше. Почна да рапира - нареди песовете, които довчера просеха дюнери от бате си Али и се радваха на кокали втора употреба; след това премина към Smrazqvashta, че замразеното ѝ сърце се нуждаело от антифриз като него - защото даже мотора не можел да я топли със замръзнал двигател. Стана въпрос и за мъжкото достойнство на deitona22, който беше предизвикан да отговори и вероятно щеше да загуби, но deitona22 се оттърси от хипнозата като забеляза, че pe6oskeiborda рапира в рокерски си дрехи и вериги, та наказа позьорството като му взе скейборда:

Това не му беше първото предупреждение, deitona22 даже се беше подготвил и беше гугълнал как се взима скейборд - процедурата включваше окултна магия и призоваването на демоните Electra, Iphigenia, Chrysothemis и Clymenestra. Или по-точно на помощник-демоните им, които доставят съобщението на господарките си, но да не навлизаме в детайли.

Престъплението беше извършено и deitona22 изрече проклятието на древен цигански език, смесено с обвиненията на български, както е процедурата. pe6oskeiborda продължи да рапира, но присъствието му беше заглушено от това на злокобните тийнейджърски сенки от друг свят. След момент на преценка, решението беше взето и всички присъстващи видяха в умовете си как метафорична коса разрязва виновникът на две отделни: pe6o & skeiborda. За момент ми се стори, че сенките бяха оставили нещо тук - не, по-скоро взели - но когато си тръгнаха, броят душѝ беше същия като преди да се появят. А pe6o беше нормално софийско момче с отлични оценки и отиде в града да се слее с всичките останали пешовци там.

deitona22 се прибра късно днес. В една тъмна уличка го чакаше нещо гневно - може би беше изгубена душа без съзнание, ако душите можеха да бъдат космати и правоъгълни и кожени - но по-точно беше отмъстителният skeibord. След тази нощ, deitona22 не беше същият; вече беше deitona22skeiborda.

В 18:30 се чакахме с therichbitch. Исках да подраня само за да видя дали тя е подранила, обаче се бях разсеял с нещо друго и исках да наваксам за отлагането с късмет (оптимизма е проклятие и благословия), естествено не се получи и не успях да подраня, поне бях навреме (тя ме чакаше вече). Беше облечена елегантно, с дълга пусната коса, със страстен глас-- но ефекта се разваляше от факта, че ядеше мазна баничка. Беше дала малко на две улични кучета, с които се познавах чрез pe6oskeiborda, та сега ни следваха. Казахме им да се махнат, но те си знаеха гражданските права.

След като я разведох из най-интересните части в Кофата си отворих Inventory-то и от там извадих един огромен букет цветя, който за малко да забравя. Поднесох ѝ го с цялата си любов и с искрена усмивка. Бяха жълти като очите ѝ. Като ги видя, лицето ѝ замръзна. Разгледа ги, преброи ги, мина през всичките си алгоритми за проверка. Доближи се с няколко крачки до мен (косата ѝ миришеше хубаво). Изкара спринцовка и ме инжектира с отрова - право в сърцето, за да подейства веднага. Погледнах я шокирано и тя ми напомни, че жълтите цветя се дават за смърт само, също така броят бил нечетен. Върху тялото ми беше поставено едно цвете, а останалите си ги задържа. Последното, което чух беше смехът ѝ: "Хсхсхсхс".

Благодаря на Indistinct, че ми обясни в кое време да пиша вместо да ги смесвам, за пръв път го постигам в кариерата си :D

StringTheoryPracticist
11-21-2016, 10:12
Бележки:
- Не планирам интересно завръщане на pe6oskeiborda; има висока вероятност да е безинтересно
- Не съм планирал интересни реплики от deitona22skeiborda (но може и да измисля нещо)
- Вече съм измислил част от следващата част (ха), но ме изцеди довършването на тази, затова първо ще си почина
- Харесва ми да оставям бележки, затова ще оставя и тази бележка, в която казвам, че харесвам да оставям бележки

Smrazqvashta
11-21-2016, 10:20
Много забавно, поздравления. На някои места се смях с глас.

Давай част 5.

StringTheoryPracticist
11-21-2016, 10:22
А помисли ли над антифриза? ;]

Smrazqvashta
11-21-2016, 10:29
И той не помага. :(

Така че няма смисъл да ми го предлагаш. 8)