PDA

View Full Version : Да му кажа ли



borislavka1234
11-21-2016, 11:45
Здравейте,
Първо,да благодаря на редакторите,ако публикуват моята история.
Така,учим в едно и също училище.Той е 12 клас,аз съм 10.От миналата година много си го харесвам.Но има един проблем,ние въобще не се познаваме.По коридорите винаги сме си разменяли погледи,заглеждаме се.Имаме общи познати,но никога не сме говорили.Днеска ми се усмихна леко,но не знам мога и да се заблуждавам.Най-добрата ми приятелка от класа ми казва,че винаги ме гледал,някакви такива.Аз също мисля,че не съм му съвсем безразлична.Определям се като красиво момиче,имам много обожатели,но точно този който харесвам..
Напоследък по цял ден мисля за него.Неговият най-добър приятел започна да ми пише,след няколко дни ми каза,че според него го харесвам,затова днес и моят възлюбен и ми се усмихна.
Въпросът ми е ,дали да отида при него и да му кажа,че го харесвам или е унизително момичето да се обяснява на момчето.Да се блъсна ли в него,да кажа на приятеля му,че ми е симпатичен,да помоля някой да ни запознае,въпреки че ще се усети.Не знам какво да правя,дайте съвет.Не съм изпадала в такава ситуация,иначе бих претъпила чувството и нямаше да се занимавам.Да допълня,че не съм го виждала с много момичета и е необвързан,
Моля редакторите ,да публикуват историята ми.Благодаря много и на всеки,който отдели от времето си и ми помогне в най-трудната загадка-„любовта".

VinDiesel
11-21-2016, 11:57
Отиваш и го заговаряш, какво толкова?
Тия неща през общи познати и т.н., най-много да провалят нещата.
Естествено не му се обяснявай в любов.
Намери начин да го заговориш.

LadyTerrible
11-22-2016, 04:44
Естествено не му се обяснявай в любов.


Никакви обясняваници от сорта на "здравей,аз съм Пенка и те харесвам.". :D
Отиваш при него,заговаряш го,запознавате се и ако има интерес и той ще започне да те заговаря и да търси вниманието ти.Просто бъди малко по-смела и не се стеснявай толкова,усмихвай се.Няма нищо страшно в такова запознанство,нито унижение.Бъди себе си и успех! :)

Smrazqvashta
11-22-2016, 13:15
Естествено не му се обяснявай в любов.
Намери начин да го заговориш.

Това.