PDA

View Full Version : Живот с херпес. Как да се справя в живота?



mcfe
11-21-2016, 18:19
Накратко, почти е вероятно да имам генитален херпес. Прихванах го с първото и все още единствено момиче, с което съм спал. Жалко, едвам на 23 съм, дълго време девствен и ето, че макар аз(и тя) да съм виновен да не ползвахме кондом, сексуалният ми живот свърши преди да започне.

Утре ще ходя на доктор, но най-вероятно ще потвърди моите съмнения, понеже симптомите отговарят.

Та от тука накъде после? Ако някой ден се разделя с това момиче, ще трябва да предупреждавам всички жени за този херпес, дори и с кондом вече ще ме отбягват.

Грозния
11-21-2016, 19:18
Иди на лекар и виж какво ще ти кажат.
Едва ли е чак такава трагедия.

LadyTerrible
11-22-2016, 09:31
сексуалният ми живот свърши преди да започне.

Мале,мале...много трагизъм,много нещо. Не се отчайвай толкова,със сигурност има начин да се контролират нещата.Хубаво е ,че ще отидеш на лекар,там ще те информират за всичко.Не си нито първият,нито последният с подобно заболяване.
Херпесите са ДНК вируси,но и за тях има методи на лечение.

anonymous908491
11-22-2016, 10:03
херпес не се лекува напълно

NomNomNom
11-26-2016, 23:02
^ не ми звучи страшно, не е животозастрашаващо + ако не ти е избил/избивал скоро, не си заразен-ish.
Това с казването на партньорите не знам как стои, но ако ти се появява често, ще трябва да предупредиш и да се въздържате малко i guess.
А не знам какъв човек трябва да си да те притесни херпеса, но е факт, че има хора, които ги притеснява.