PDA

View Full Version : Какво да и пиша?



ParadiseBG
11-22-2016, 13:32
Харесвам едно момиче, когато водим чатове не знам какво да кажа какви теми да водя и като цяло. Тя знае че я харесвам от скоро, много ми е приятно като си пишем но понякога се случва да има някаква пауза след която нито единия не пише. Малко съм срамежлив към нея по принцип не толкова за това ми е кофти като започвам аз разговора имам чувството че и нахалствам, макар че тя мисля че е човек, който не би търпяла някой да и нахалства.
А като се видим някъде стоя сериозен точно 2 секунди и после се усмихвам до уши. Таа въпроса ми е как да разчупвам положението и айде беше някак лесно докато не знаеше че я харесвам, но сега ми е малко трудно какво да правя?

VinDiesel
11-22-2016, 13:42
Намираш общи теми с нея и си говориш/пишеш.
Щом я харесваш, лови я за "гадже", какво още чакаш?
Няма от какво да те е срам, това е нещо нормално, през което всеки е преминал или ще премине.

ParadiseBG
11-22-2016, 13:59
Е да ама как да ги намеря тези общи теми смисъл знам горе-долу какво харесва ама не знам нищо общо

VinDiesel
11-22-2016, 14:43
Тук няма как аз да разбера, тъй като ти я познаваш по-добре.

ParadiseBG
11-22-2016, 18:06
Просто всичко свършва до здравей какво правиш след това не знам какво да пиша за нищо не се сещам нищо общо не знам

an7raks
11-22-2016, 18:16
Ми, целуни я, ако още не си. После е по-лесно.

Jack_Reacher
11-22-2016, 18:33
стига с тва писане
покани я да излезете

ParadiseBG
11-23-2016, 11:58
Няма да е по-лесно щото е гнуслива(тя ми го е казвала). И най-вероятно да изям един шамар.

ParadiseBG
11-23-2016, 12:00
Ами трудно ще е и така (но по принцип на живо съм по-разговорлив) просто като я видя ме е срам не знам защо, пък и ние не сме си писали много

Smrazqvashta
11-23-2016, 12:04
Хайде, хайде, попитай я дали иска да излезете.

ParadiseBG
11-23-2016, 16:14
Готово поканих я! Каза че е свободна другата седмица, ако пак имам нужда от помощ ще пиша, което между другото е много вероятно :) мерси за помощта все пак

VinDiesel
11-23-2016, 16:15
Готово поканих я! Каза че е свободна другата седмица, ако пак имам нужда от помощ ще пиша, което между другото е много вероятно :) мерси за помощта все пак

Браво и успех!

sladura89
11-24-2016, 08:46
Няма да е по-лесно щото е гнуслива(тя ми го е казвала). И най-вероятно да изям един шамар.

По-добре шамар от колкото никога да не разбереш, дали би се получило между вас! :)

Smrazqvashta
11-24-2016, 08:48
Стискаме палци.

sladura89
11-24-2016, 08:48
Готово поканих я! Каза че е свободна другата седмица, ако пак имам нужда от помощ ще пиша, което между другото е много вероятно :) мерси за помощта все пак

Това, че е приела е добре! Аз като поканя някое момиче и тя дори да ме е харесала, се прави на разсеяна, че е заета или че не го е видяла какво съм и писал! А пък някои като излезнем си го приемат за чисто приятелско и пак нищо! :)

VinDiesel
11-24-2016, 11:21
Това, че е приела е добре! Аз като поканя някое момиче и тя дори да ме е харесала, се прави на разсеяна, че е заета или че не го е видяла какво съм и писал! А пък някои като излезнем си го приемат за чисто приятелско и пак нищо! :)

Много те режат тия жени нещо.... :D

ParadiseBG
11-24-2016, 12:18
Първо тя е гнуслива не само към мен, а като цяло така че това няма да реши съдбата ми както вика sladura 89 :)
Второ аз си я поканих напълно приятелски само да се разходим и да си поговорим (пък може и едно кино ако е навита)
И трето отново ви благодаря на всички за помощта :)

Jack_Reacher
11-24-2016, 18:40
Това, че е приела е добре! Аз като поканя някое момиче и тя дори да ме е харесала, се прави на разсеяна, че е заета или че не го е видяла какво съм и писал! А пък някои като излезнем си го приемат за чисто приятелско и пак нищо! :)ако поканиш някоя и тя не ти отговори или ти каже че е заета, не е видяла или др. значи не те харесва!

браво на автора, дано ти провърви с мацката

sladura89
11-26-2016, 11:44
ако поканиш някоя и тя не ти отговори или ти каже че е заета, не е видяла или др. значи не те харесва!

браво на автора, дано ти провърви с мацката

Мхм, ама когато сме се запознали на живо оставам със съвсем различни впечатления, личи си, ако има интерес към мен, и особено пък за едно момиче съм на 200% убеден, че ме харесва, разбрах го по някакъв начин, но като и пиша да се видим и пак същото, притеснява ли се или къде е проблема не знам!?

sladura89
11-26-2016, 11:45
Много те режат тия жени нещо.... :D

Ми така е, ама жени! Какво друго да очакваш от тях явно само толкова могат! :D :D :D

VinDiesel
11-26-2016, 16:55
Ми така е, ама жени! Какво друго да очакваш от тях явно само толкова могат! :D :D :D

Грешен ти е подхода явно, ако от 10 една не върже, грешката е в теб. :D

sladura89
11-28-2016, 12:48
Грешен ти е подхода явно, ако от 10 една не върже, грешката е в теб. :D

Е аз откъде да знам какъв подход трябва, това никъде не се учи, нито се раждаш с него, нито в училище, нито някой те учи на това! В смисъл аз предизвиквам интерес, но само за приятел, а сещай се, че аз имам нужда и от други неща освен от приятелство! :)

VinDiesel
11-28-2016, 15:12
Е аз откъде да знам какъв подход трябва, това никъде не се учи, нито се раждаш с него, нито в училище, нито някой те учи на това! В смисъл аз предизвиквам интерес, но само за приятел, а сещай се, че аз имам нужда и от други неща освен от приятелство! :)

Учи се, как да не се учи?
През годините трупаш опит с жените, това какво е?
Щом влизаш в графа с приятелите, значи не си решителен и не действаш, а чакаш едва ли не до последно жената да те зариби, вместо ти нея...

Jack_Reacher
11-29-2016, 18:46
Искай си!
След 2-3та среща на диско или заведение я покани у вас!

sladura89
11-29-2016, 20:42
Учи се, как да не се учи?
През годините трупаш опит с жените, това какво е?
Щом влизаш в графа с приятелите, значи не си решителен и не действаш, а чакаш едва ли не до последно жената да те зариби, вместо ти нея...

Имал съм си и сериозни приятелки, ама не много през годините! Да има нещо такова, че много не действам, но в това няма лошо може и жената да действа, къде пише, че винаги мъжът трябва първи да действа! Освен това не знам как да действам, а и не искам да изглеждам като нахалник или наглец в очите на някоя! :)

ParadiseBG
11-30-2016, 11:44
Имал съм си и сериозни приятелки, ама не много през годините! Да има нещо такова, че много не действам, но в това няма лошо може и жената да действа, къде пише, че винаги мъжът трябва първи да действа! Освен това не знам как да действам, а и не искам да изглеждам като нахалник или наглец в очите на някоя! :)

Абе ако тя те харесва не очаквай да ти пиша :D просто ще се разочарова че ти не го правиш

ParadiseBG
11-30-2016, 11:47
Оффф лоши новини имала си е гадже, тъпо се получава. И все пак да не се опитвам напразно де. Е все някога ще скъсат.... нали? O_O Пък ще се постарая все пак тя да ме заиска? Мисля, че това е начина? Не знам.

VinDiesel
11-30-2016, 12:11
Имал съм си и сериозни приятелки, ама не много през годините! Да има нещо такова, че много не действам, но в това няма лошо може и жената да действа, къде пише, че винаги мъжът трябва първи да действа! Освен това не знам как да действам, а и не искам да изглеждам като нахалник или наглец в очите на някоя! :)
Дали ще изглеждаш като нахалник се преценява предварително. Трябва да знаеш на каква почва ще стъпваш. Жена да те забие е рядко срещано...
Аз харесам ли си някоя, буквално си я вземам. :D
Лапешките истории не са ми присъщи, пък да чакам, да се чудя и т.н. Жените обичат решителните мъже, тези, които се носят само по течението са в друга графа..

Оффф лоши новини имала си е гадже, тъпо се получава. И все пак да не се опитвам напразно де. Е все някога ще скъсат.... нали? O_O Пък ще се постарая все пак тя да ме заиска? Мисля, че това е начина? Не знам.

Не им пречи, защото на теб също не би ти било приятно, някой да се опитва да ти отнеме приятелката....

velina.prodanova
11-30-2016, 15:55
Кофти ситуация, не се бъркай според мен. Все пак ако тя ти позволи, поддържай някакви отношения с нея.Пишете си, излизайте така, чисто приятелски. Имай си едно на ум за в бъдеще, не си затваряй вратата ;)

ParadiseBG
11-30-2016, 19:54
Кофти ситуация, не се бъркай според мен. Все пак ако тя ти позволи, поддържай някакви отношения с нея.Пишете си, излизайте така, чисто приятелски. Имай си едно на ум за в бъдеще, не си затваряй вратата ;)

Това имах и аз в предвид

sladura89
12-01-2016, 07:03
Абе ако тя те харесва не очаквай да ти пиша :D просто ще се разочарова че ти не го правиш

Първо няма как да знаеш, че те харесва и второ никъде не пише, че ти си длъжен да и пишеш след като те е харесала, ако е така нека действа и тя иначе е много лесно само да седиш и да чакаш другия да действа! Но иначе може би си прав повечето не правят нищо като харесат някой и после били разочаровани, ми не ме кефи този нашият манталитет, мисля, че в другите страни жените се държат по различен начин и са по-активни от колкото тук! :)

an7raks
12-02-2016, 17:09
Не им пречи, защото на теб също не би ти било приятно, някой да се опитва да ти отнеме приятелката....

Тъй, ами... Виж, ако ти е жена е друго. :D

VinDiesel
12-02-2016, 18:44
Тъй, ами... Виж, ако ти е жена е друго. :D

Така е, но аз съм на тоя принцип, ако е свободна, харесва ми и т.н., си я вземам. :D

sladura89
12-02-2016, 22:16
Така е, но аз съм на тоя принцип, ако е свободна, харесва ми и т.н., си я вземам. :D

Проблема е, че почти всички са заети особено тези, които се окаже че ми допадат! Какво тогава трябва да направя и аз имам принципи, ама в един момент ми пада пердето!!! :)

VinDiesel
12-03-2016, 13:09
Проблема е, че почти всички са заети особено тези, които се окаже че ми допадат! Какво тогава трябва да направя и аз имам принципи, ама в един момент ми пада пердето!!! :)

Жени свободни има много, просто средата в която се намираш, явно е само от заети...

sladura89
12-03-2016, 21:55
Жени свободни има много, просто средата в която се намираш, явно е само от заети...

Така е да, намират се и свободни, ама нещо не ме вземат на сериозно пък не знам!

VinDiesel
12-03-2016, 22:04
Така е да, намират се и свободни, ама нещо не ме вземат на сериозно пък не знам!

Такова ти е поведението, дръж се по-сериозно и мъжкарски. :)

an7raks
12-03-2016, 22:10
Така е, но аз съм на тоя принцип, ако е свободна, харесва ми и т.н., си я вземам. :D

По принцип съм съгласен, да, тъпо е да вземаш нечие момиче... Обаче, ако имам някакви впечатления от момичето/т.е. не се запознаваме на бара/ и съм решил, че си заслужава, не ми трябва много да се пробвам. Естествено, не бих направил каквото и да е различно флирт, при положение че си има приятел. То и за нея ще говори кофти, ако е съгласна на това.

VinDiesel
12-03-2016, 22:13
По принцип съм съгласен, да, тъпо е да вземаш нечие момиче... Обаче, ако имам някакви впечатления от момичето/т.е. не се запознаваме на бара/ и съм решил, че си заслужава, не ми трябва много да се пробвам. Естествено, не бих направил каквото и да е различно флирт, при положение че си има приятел. То и за нея ще говори кофти, ако е съгласна на това.
Ако измъкнеш така жена от друг, трябва да ти е ясно, че някой слънчев ден може да се случи същото и с теб.
Та ти става ясно колко е сериозна....

an7raks
12-03-2016, 22:20
Гаранции няма никога и в нищо. Така или иначе, в момента в който се намери някой по-добър от теб в нейните очи, тя вече не е с теб или е лицемерна и просто се примирява с теб. И под "по-добър от теб в нейните очи" нямам предвид да е по-красив, по-умен или по-богат, а просто да й е по-интересен и да иска да бъде с него. Не всички ни е ясно, че за това няма точни критерии. :D

VinDiesel
12-03-2016, 22:25
Любовта е сляпа. :D Или ако й писне от връзката с теб, идва момент в който всеки й е интересен, просто да изпита онази първоначална тръпка.
Живота е низ от изненади и трябва да си готов за всичко идващо. Затова на жена се вярва 99%, на мъж 90%. :D

an7raks
12-03-2016, 22:36
Именно, да. Така или иначе няма как да знаеш какво ще се случи без да опиташ. Иначе и аз не бих тръгнал да занимавам обвързано момиче, само защото е красиво. В България поне не можем да се оплачем, че са рядкост красивите момичета. :D

VinDiesel
12-03-2016, 22:54
Защото сме много мешани. :D
Вземи норвежците за пример, рядко има хубава жена...

an7raks
12-03-2016, 22:58
За англичаните да не говорим, дето са на остров... Ама то какво да искаш от народи, които са се женили с роднини, за да се запази наследственото богатство. :D Гените им са сигурно по-увредени и от тези на хората около Чернобил.

VinDiesel
12-03-2016, 23:18
Сещам се за TLC и предаването "Чудати тела"...
Интересното е че при негрите в племената няма такива увреждания. Като цяло бялата раса е по-негодна...

an7raks
12-03-2016, 23:28
При негрите в племената естественият подбор е от доста голямо значение. Там недъгавите просто умират, не се размножават.

VinDiesel
12-03-2016, 23:32
Те и затова в щатите са вземани за роби, само с най-добрите гени и физически здравите мъже и жени.

sladura89
12-04-2016, 07:37
Такова ти е поведението, дръж се по-сериозно и мъжкарски. :)

Нали все пак се казва да бъдеш себе си, а не да се правиш на някой който не си, защото рано или късно ще те хванат, че преиграваш! :)

an7raks
12-04-2016, 07:38
Ам, да, нормално е да са по-здрави. При хората този подход не върви, щото все пак никой няма да остави детето си да умре, щото не можело да тича да си улови храна.

sladura89
12-04-2016, 07:39
Ако измъкнеш така жена от друг, трябва да ти е ясно, че някой слънчев ден може да се случи същото и с теб.
Та ти става ясно колко е сериозна....

А ако търсиш само секс, защо ти е да е сериозна? :)

sladura89
12-04-2016, 07:41
За англичаните да не говорим, дето са на остров... Ама то какво да искаш от народи, които са се женили с роднини, за да се запази наследственото богатство. :D Гените им са сигурно по-увредени и от тези на хората около Чернобил.

Не знам аз като се возих в лондонското метро видях едно много хубаво момиче с руса коса и сини очи, мязаше на местна пък не знам! :)

an7raks
12-04-2016, 07:42
Нали все пак се казва да бъдеш себе си, а не да се правиш на някой който не си, защото рано или късно ще те хванат, че преиграваш! :)
Ще ти го преведа по-разбираемо: бъди себе си, ако си какъвто трябва, ако не си - промени се и стани, не преигравай. Демек, ако си сериозен и точен човек с чувство за хумор, не се прави на палячо, а бъди себе си, пък ако си палячо, стани сериозен и точен човек. Не е нужно да го преиграваш, можеш да го промениш.

Jack_Reacher
12-04-2016, 08:31
Оффф лоши новини имала си е гадже, тъпо се получава. И все пак да не се опитвам напразно де. Е все някога ще скъсат.... нали? O_O Пък ще се постарая все пак тя да ме заиска? Мисля, че това е начина? Не знам.откажи се
докато я чакаш - я стане, я не
по-добре си намери друга

Жени свободни има много, просто средата в която се намираш, явно е само от заети...тия които са трайно свободни са ужасни - физически и ментално и личат от километри
най-добре е да забиеш прясно скъсъла, но нито прекалено рано докато е още депресирана, нито прекалено късно, че да се забие с някой друг

Ще ти го преведа по-разбираемо: бъди себе си, ако си какъвто трябва, ако не си - промени се и стани, не преигравай. Демек, ако си сериозен и точен човек с чувство за хумор, не се прави на палячо, а бъди себе си, пък ако си палячо, стани сериозен и точен човек. Не е нужно да го преиграваш, можеш да го промениш.преиграването е много по-лесно от промяната
виждал съм много хора и мъже и жени, които искат да се променят
формирането на характера и поведението е до към 16-18 г. възраст
след това е късно

VinDiesel
12-04-2016, 11:56
Нали все пак се казва да бъдеш себе си, а не да се правиш на някой който не си, защото рано или късно ще те хванат, че преиграваш! :)

Е ти на тия години вече трябва да си мъж, не дете сучещо от цицката на мама....

an7raks
12-04-2016, 15:05
преиграването е много по-лесно от промяната
виждал съм много хора и мъже и жени, които искат да се променят
формирането на характера и поведението е до към 16-18 г. възраст
след това е късно
Гледайки теб и Грозния си мисля, че трябва да се въведе нещо като термин "Синдрома на Грозния". Хем не си доволен от сегашното си положение, хем не искаш да го промениш.

sladura89
12-04-2016, 22:44
Ще ти го преведа по-разбираемо: бъди себе си, ако си какъвто трябва, ако не си - промени се и стани, не преигравай. Демек, ако си сериозен и точен човек с чувство за хумор, не се прави на палячо, а бъди себе си, пък ако си палячо, стани сериозен и точен човек. Не е нужно да го преиграваш, можеш да го промениш.

Аз съм си сериозен и точен човек, ама явно повечето не го забелязват, малко са тези, които го забелязват и обикновено пък с тях сме само приятели! :)

ParadiseBG
12-06-2016, 15:48
Здравейте пак съм аз, писахме си скоро и тя ми каза, че са скъсали с приятеля ѝ така, че пак имам шансове.... мисля.... надявам се :/ . Тази седмица ще излизаме няма да сме само двамата ще сме в група, пък мисля си така че е по-добре като за начало....