PDA

View Full Version : При батко



Kaina
11-22-2016, 15:20
здравейте,
Аз съм момиче на 16 години. Преди 1 седмица наште организираха ваканция с леля ми и нейния син ( моя братовчед) на планина. Ние с него не сме бяхме виждали от много време (сигурно към 8-9 години). Като го видях първия път на ваканцията веднага си допаднахме. Имахме общи интереси и много се харесахме. Обаче по едно време усетих, че нещата стават по-сериозни. Той ми хвърляше погледи докато не гледах и ми правеше комплименти на дупето. И на третата вечер нещо стана. Той си легна по -рано защото му било лошо и аз отидох да видя как е. Като влезнах в стаята му той беше сам. Погледна ме с поглед изпълнен с желание за любов и възбуда. Приближих се до него и седнах на леглото му. В този момент той ми се нахвърли и започна да ме целува. Аз не се отдръпнах,защото ми хареса, въпреки че беше грешно. След като се поцелувахме малко той започна да ме разсъблича и ми стана супер приятно и докато се усетя, вече го правихме. Много ми хареса всичко. След това си легнахме и спахме заедно. На другия ден се правехме,че не се познаваме. Аз много му се обидих заради това. Искам да имам сериозна връзка, а той просто ме е използвал за секс. Не знам какво да права. Ако кажа на наште те ще ме изкормят. А с него не сме си говорили от тогава. Мисля да му пиша да се видим, но той живее далече. Какво да правя?

VinDiesel
11-22-2016, 15:32
Х*й род не признава. :D
Връзка с братовчед, ти сериозно ли? Дори и аз не съм толкова извратен.....
Вашето е било по-скоро секс за една вечер.
Остава ти един спомен, пиеш една студена вода и "Продължаваме напред"

solo_
11-22-2016, 16:20
здравейте,
Аз съм момиче на 16 години. Преди 1 седмица наште организираха ваканция с леля ми и нейния син ( моя братовчед) на планина. Ние с него не сме бяхме виждали от много време (сигурно към 8-9 години). Като го видях първия път на ваканцията веднага си допаднахме. Имахме общи интереси и много се харесахме. Обаче по едно време усетих, че нещата стават по-сериозни. Той ми хвърляше погледи докато не гледах и ми правеше комплименти на дупето. И на третата вечер нещо стана. Той си легна по -рано защото му било лошо и аз отидох да видя как е. Като влезнах в стаята му той беше сам. Погледна ме с поглед изпълнен с желание за любов и възбуда. Приближих се до него и седнах на леглото му. В този момент той ми се нахвърли и започна да ме целува. Аз не се отдръпнах,защото ми хареса, въпреки че беше грешно. След като се поцелувахме малко той започна да ме разсъблича и ми стана супер приятно и докато се усетя, вече го правихме. Много ми хареса всичко. След това си легнахме и спахме заедно. На другия ден се правехме,че не се познаваме. Аз много му се обидих заради това. Искам да имам сериозна връзка, а той просто ме е използвал за секс. Не знам какво да права. Ако кажа на наште те ще ме изкормят. А с него не сме си говорили от тогава. Мисля да му пиша да се видим, но той живее далече. Какво да правя?

много си зле, рабалич...
и какво стана? Успя ли да се възбудиш?

http://i.imgur.com/leshqhL.png

RapExotic
11-22-2016, 20:52
В гетото ли се развива действието?

HollyGolightly
11-23-2016, 02:30
В гетото ли се развива действието?
Не, в King's Landing

Dwyd96
11-23-2016, 06:14
Не, в King's Landing

Можр и в скалата на Кастърли.

YoungBloodZ
11-23-2016, 06:20
Можр и в скалата на Кастърли.


Не, в King's Landing

Може и да са Таргариени ве.

Smrazqvashta
11-23-2016, 07:38
Аз залагам на House Lannister

Pug_306
11-23-2016, 08:37
Ебаси тролчето ... Как ги измислят тея истории, чак незнам :D

michaelis
11-23-2016, 08:58
здравейте,
Аз съм момиче на 16 години. Преди 1 седмица наште организираха ваканция с леля ми и нейния син ( моя братовчед) на планина. Ние с него не сме бяхме виждали от много време (сигурно към 8-9 години). Като го видях първия път на ваканцията веднага си допаднахме. Имахме общи интереси и много се харесахме. Обаче по едно време усетих, че нещата стават по-сериозни. Той ми хвърляше погледи докато не гледах и ми правеше комплименти на дупето. И на третата вечер нещо стана. Той си легна по -рано защото му било лошо и аз отидох да видя как е. Като влезнах в стаята му той беше сам. Погледна ме с поглед изпълнен с желание за любов и възбуда. Приближих се до него и седнах на леглото му. В този момент той ми се нахвърли и започна да ме целува. Аз не се отдръпнах,защото ми хареса, въпреки че беше грешно. След като се поцелувахме малко той започна да ме разсъблича и ми стана супер приятно и докато се усетя, вече го правихме. Много ми хареса всичко. След това си легнахме и спахме заедно. На другия ден се правехме,че не се познаваме. Аз много му се обидих заради това. Искам да имам сериозна връзка, а той просто ме е използвал за секс. Не знам какво да права. Ако кажа на наште те ще ме изкормят. А с него не сме си говорили от тогава. Мисля да му пиша да се видим, но той живее далече. Какво да правя?

тука е много силен момента докато не гледаш да ти хвърлят погледи :D В този сайт как така всички се перат къде с леля си, къде с брачед си, а сестра, майка, баща нещо няма ли ?! Да не сте потомци на Калигула всичките и той е лющил всичко живо не признавал ни майка ни сестра :D

marya.petrowa
11-30-2016, 04:20
Подкрепяйте хората дори и тролове да са. Ако са глупости не четете не е задължително. Вие не само четете какво пише А и обиждате понякога. С усмивка на лицето по лесно се живее.

michaelis
11-30-2016, 08:24
Подкрепяйте хората дори и тролове да са. Ако са глупости не четете не е задължително. Вие не само четете какво пише А и обиждате понякога. С усмивка на лицето по лесно се живее.

за кво да подкрепям инцести бе ти падладел ли си ? Еба ви у извратеняците

dako0007
12-30-2016, 02:51
Х*й род не признава. :D
Връзка с братовчед, ти сериозно ли? Дори и аз не съм толкова извратен.....
Вашето е било по-скоро секс за една вечер.
Остава ти един спомен, пиеш една студена вода и "Продължаваме напред"

И аз съм на същото мнение

LadyTerrible
12-31-2016, 12:51
Подкрепяйте хората дори и тролове да са. Ако са глупости не четете не е задължително. Вие не само четете какво пише А и обиждате понякога. С усмивка на лицето по лесно се живее.

Ако са тролове,какво да подкрепям?