PDA

View Full Version : Съвет



Елхата
11-22-2016, 19:46
Здравейте , дълго време се колебаех дали да пиша , но наистина имам нужда от съвет. Ситуацията е следната:
Пролетта се запознах с едно момиче и с времето тръгнахме. Всичко вървеше перфектно - забавлявахме се , писахме си , извеждах я където пожелае , водих я по трипчета , като цяло и показвах , че тя е единствената за мен. Та един ден както обикновено се бяхме разбрали да се видим и когато дойде момента просто като гръм от ясно небе ми стовари , че иска да се разделим. Нямаше признаци , че нещо не върви , даже предната вечер се чухме , посмяхме се , всичко беше 6 , никога не сме се карали и винаги сме се разбирали. Когато я попитах защо , ми отговори , че не се чувствала добре във връзка и се разбрахме , че има нужда от малко време. И двамата сме по-срамежливи и преди това сме нямали сериозна връзка. Та тук идва момента където искам за съвет ... скоро ще стане един месец от както се разделихме , а аз през цялото време не съм спирал да мисля за нея. Много ми липсва и искам всичко да е както преди , но се колебая дали трябва аз да и пиша или да я изчакам да мине "малкото време" и да се надявам тя да ми пише ?

dinamiX
11-22-2016, 19:58
Моят съвет към теб е зарежи го това момиче няма смисъл да си губиш времето с нея,да изчакаш "малко време",аре стига глупости на нея ако и пукаше за теб и те обичаше наистина изобщо нямаше да ти каже такова нещо или най-вероятно щеше да ти пише преди 2 3 седмици.Та според мен наистина трябва да го зарежиш това момиче.

VinDiesel
11-22-2016, 20:03
Изчакай още малко и си намери друго момиче, утре може да й скефне пак, че й трябва време.
Такива, които не знаят какво искат, да си се оправят, ти гледай себе си!

divergent
11-22-2016, 20:05
Била съм в подобна ситуация. Такива, които не са сигурни какво искат, не си струват времето, в което ги чакаш да решат. Ще я мислиш известно време още и ще ти мине. Прехвърли си интереса някъде другаде най-добре.

sladkabebova
11-22-2016, 20:05
Момичето търси начини да те зареже. Просто си я избий от главата и се оглеждай за друга.

LudiqZaek
11-23-2016, 17:39
Хахахахха и ние така се разделихме с мойта, трябвало и време, директно означава, че си има друг, от мен го запомни + това щом е нямало никакви признаци, значи 101% си има друг, не се надявай, продължавай напред :)