PDA

View Full Version : Момичета,как ще се почувствате ако той не се опита да ви защити в тази ситуация?



lubopitko96
11-23-2016, 16:04
Примерно се разхождате с гаджето си и идва някъв огромен тип и започва да ви обижда, псува и унижава (с думи), а може и да ви шляпне по задника един два пъти.

Как бихте искали гаджето ви да реагира в тази ситуация?
Да се има предвид че тоя е два пъти по-голям и силен от гаджето ви и може да го прати в болница с един удар.

Бихте ли почувствали , че гаджето ви е слабак и е неспособен да ви защити? Бихте ли си търсили ново гадже след тази ситуация ако той не направи нищо?

А в ситуацията която той (гаджето ви) казва нещо на този, си представете , че е 50 на 50 дали ще отиде в болница с фрактура на черепа и счупена челюст...

Най-добре ли е да си замълчите и двамата и да се опитате просто да се махнете от там?

VinDiesel
11-23-2016, 16:09
Дори и да бъда бит, не бих позволил да ме унижава, а и докато не падна в несвяст, не се предавам!
Дори и да бъдеш пребит пред мацката, за нея ще си най-големия мъж.

lubopitko96
11-23-2016, 16:10
Дори и да бъда бит, не бих позволил да ме унижава, а и докато не падна в несвяст не се предавам!
Дори и да бъдеш пребит, пред мацката, ще си най-големия мъж.

а за какво й е на мацката да си най-големият мъж ако си два метра под земята....примерно...

VinDiesel
11-23-2016, 16:12
Защото имаш достойнство, ако позволиш да те мачкат, цял живот ще бъдеш мачкан!

lubopitko96
11-23-2016, 16:16
Защото имаш достойнство, ако позволиш да те мачкат, цял живот ще бъдеш мачкан!

значи по-добре в болница с достойнство от колкото жив и здрав ама без достойнство

VinDiesel
11-23-2016, 16:23
Аз съм бил винаги на тоя принцип.
Физическата болка минава, но потъпкването на достойнството остава завинаги.
Като дете се е случвало някой да ме бие и 3 пъти, но на 4-тия път му цепя кофата и мача приключва.
После не иска да се занимаваме повече, има респект и така..
Никога не съм се давал без бой. Съветвам те същото, макар и да имаш силна физическа болка.
А и никога не знаеш какво може да стане.
Може да те подцени и да го напляскаш, само трябва да имаш сърце....

lubopitko96
11-23-2016, 16:26
Аз съм бил винаги на тоя принцип.
Физическата болка минава, но потъпкването на достойнството остава завинаги.
Като дете се е случвало някой да ме бие и 3 пъти, но на 4-тия път му цепя кофата и мача приключва.
После не иска да се занимаваме повече, има респект и така..
Никога не съм се давал без бой. Съветвам те същото, макар и да имаш силна физическа болка.
А и никога не знаеш какво може да стане.
Може да те подцени и да го напляскаш, само трябва да имаш сърце....

е да, на теория е така, ама понякога има значение :) Ако тръгваш в бой където има 10% шанс да спечелиш, не знам дали си заслужава заради достойнството

VinDiesel
11-23-2016, 16:33
Ти си прецени.....

anonymous908491
11-23-2016, 16:39
Физическата болка минава, но потъпкването на достойнството остава завинаги.

ми той не пляска теб по дупето

Jack_Reacher
11-23-2016, 18:08
авторът момичето ли е или приятеля ѝ?

VinDiesel
11-23-2016, 19:59
ми той не пляска теб по дупето

Съмнявам се да е плескал и автора по дупето?

Seattle
11-24-2016, 02:13
Ако си 50 кила с мокри гащи, хващаш гаджето за ръка и си тръгвате. Тва да ядеш бой просто за спорта си има медицинска диагноза, не благодаря. Тая глава не си я носиш с себе си само за красота... ползвай я по предназначение.
Аз специялно няма кой де ме уплаши до такава степен, едно щото не съм много малък и 2-ро щото съм тренирал бойни изкуства половината си живот. Но като бях на 15 са ми вадили нож, една групичка наркомани ми искаха парите. Мислиш ли че живота ми струва 5-10 лева? Ситуацията ти тука е същатата, и ако момичето е разбрано, няма се прави на кифла и да ти се цупи после.