PDA

View Full Version : Наранен и изоставен



boy93
11-25-2016, 06:32
Имах приятелка, с която след няколко дни щяхме да отпразнуваме 4-тата си годишнина. Просто може би аз съм глупак и винаги ме упрекват за това. Страшно много я обичах и всичко си беше 6, докато тя беше ученичка аз бях студент и работех беше като в приказка, карали сме се за глупости, но после бързо ни минава, просто всичко правехме заедно, преди 2 години ми призна, че ми е изневерила и много съжалява, аз много плаках, но някак си и простих, въпреки, че бях наранен/може би не трябваше/-просто много я обичах и не исках да я загубя, след това като завърши отиде в университет на общежитие, а аз ходя на работа бяхме на 30км един от друг, но се виждахме петък, събота и неделя, дори мислехме скоро да излезем на квартира и да създадем семейство, дори аз и помогнах много да влезе в университет и съм бил до нея през най-тежките и моменти, просто преди няколко дни ми писа смс, че не иска повече да сме заедно и да не я търся, ходихме на кафе да поговорим и ми каза, че се е запознала с някой друг, един вид аз съм и писнал, може и да е спала с него не знам, но отново се почувствах много наранен и си тръгнах от там и последните ни думи бяха "Чао" като някои непознати, постоянно твърдеше, че ме е обичала, аз бях отдаден на нея 100% и всичко правих за да е щастлива, къде сбърках, защо днешно време няма свестни момичета, които не ги интересува само парите и секса, аз и предложих уважението и любовта си, но явно не е било достатъчно, щом искаше да ме зачеркне все едно тези 4 години са били нищо за нея, не го вярвам, няколко дни съм неадекватен и не знам кво да правя с живота си, в нас е пълно със снимки и подаръци от нея, всичко ми напомня на нея, още я обичам въпреки, че ме е наранила много, просто исках и аз да се почувствам обичан и желан, а не да правя всичко за някой и той да му е все тая, този път мисля, че няма да я видя повече, ще съм сам на празниците, нямам приятели дори, само нея си имах тя беше всичко за мен и много сме си споделяли и сме си помагали, просто не знам защо така се получи, защо не оцени доброто ми отношение към нея и любовта ми имам чувството, че ще си остана сам цял живот просто ще ходя на работа и ще се прибирам в нас сам, просто мислех, че тя е човека, защо живота е толкова сложен, защо просто не можеш да обичаш някого и да се отдадеш на него, каза ми, че не съм правил нищо за нея, а не е вярно и подаръци и купувах и на почивки я водих, не съм и повишил тон дори и не съм и посегнал, защо аз я пита човек ли иска да бъде или боклук, който всички да използват и после да захвърлят, не може да се довери на човек, който познава от 1 седмица, не знам какво да правя, просто самотата ме убива и не мога да спра да мисля за нея, много ме боли и не знам защо винаги добрите хора страдат. Аз и вярвах, но тя отново ме предаде, а мислех, че тя е човека, с когото мога да създам семейство-дори се чудя дали има момичета, които не гледат материалното и външният вид, а оценяват и малките неща, които правиш за тях, ако има някой, който е преживял раздяла как се преодолява такова голямо нещо?, нямам апетит дори нито мога да спя, толкова силни чувства имах към нея, но явно тя е имала само от началото, не вярвам, че никога не ме е обичала, просто явно така е писано, тя да е с друг, а аз да съм сам, дори нямам на кой да споделя и да ме разбере...Как да се доверя да друг човек, като толкова много съм страдал вече загубих вяра, че има някой, който наистина иска сериозна връзка и да се отдаде напълно на любимият си човек...дори и той да не е богат, да не е красавец и да е самотен, но да има добро сърце...
Може да ви звучи смешно всичко това, изречено от мъж, но просто имах нужда на го напиша някъде и да потърся някакъв съвет-тя ми беше първата любов, но не исках друга-явно съдбата е решила друго или ми е дала урок? Може би съм прекалено мекушав...

fanton1
11-25-2016, 09:13
Грешката е че си й простил след като ти е изневерила, защото ведниж щом го е направила какво я спира да го направи пак и да не се влюби в любовника й ? И като стане ти си излишен и те разкарва.. Първо трябва да почнеш пак да ядеш, иначе ще се разболееш, започваш да правиш неща които не си имал време да правиш, намираш неща които да те отделят от мислите за нея, просто я няма вече и толкова.

NomNomNom
11-25-2016, 16:01
Егати драмата, плз намери си живот и спри да се самосъжаляваш.

heartsdesire
11-25-2016, 20:20
Първо ще кажа, че има момичета, които оценят малките неща, жестовете, отношението и така нататък. Просто тази не е такава. Не си се влюбвал в други жени, че да казваш, че всички били материалистки. Както и да е, раздялата е наистина много тежко нещо, трудно се преживява. Най-важното е да не се самосъжаляваш, да не се обвиняваш, защото виновната е тя, не си ти. Простил си ѝ изневярата и от тогава тя може би е решила, че ще си прави каквото иска с теб. Мислиш си, че не можеш без нея, но не е така. Как ще се чувстваш добре с човек, който те кара да страдаш? Това, че я обичаш не значи, че тя е момичето за теб. Гледай си задълженията, спортувай, отдай се на нещо, което ти харесва, ново хоби може би, но в никакъв случай не я търси, не се унижавай. Просто продължаваш напред, дръж се мъжки и се откажи от нея.

Рандомммм
11-26-2016, 05:57
Ето кво мисля за всички кат нея боклуци мама им деба мръсна

https://www.youtube.com/watch?v=CQzynR3WuSM

Грозния
11-26-2016, 08:12
Ето кво мисля за всички кат нея боклуци мама им деба мръснаТова не е добро - ето едно по-подходящо :)!


https://www.youtube.com/watch?v=ivvXUafTiVo

:D

Рандомммм
11-26-2016, 08:28
Ee мани го тоя рок ли е , кво е

LoadRunner
11-26-2016, 09:15
проблема ти е само един
тя има внимание а ти нямаш внимание
когато ти липсва внимание няма как да продължиш напред и почваш да тъпчеш и задълбаваш
затова всички психолози статии и прочие напътстват да се търсят нови запознанства и забавления