PDA

View Full Version : Да го направя ли ?



Боян Събев
11-26-2016, 11:15
Здравейте , аз съм Боян на 19 години от гр.Русе работех в Дунарид АД преди няколко месеца. И там имаше едно красиво момиче което много харесвах но нещата не се развиха по учебник както и да е ...
Един ден реших да и споделя какво мисля за нея и така и направих тя остана очарована от думите ми и се усмихна както винаги и правеше като се видим :) .
Всичко започна точно няколко дена след това както винаги се гледах в огледалата там и се питах красив ли съм достатъчно за нея тя харесва ли ме ? Точно тогава забелязах че съм се променил коренно различен бях станал и се оплаших от собственото си изображение в огледалото . Знаех че нещо наистина не е наред с мен сърцето ми почна да бие силно и в главата ми се наби една мисъл тя беше следната (НИКОЙ НЕ ТЕ ХАРЕСВА ВСИЧКИТЕ ТЕ МРАЗЯТ).Тя идваше на работа на 14:00 всеки ден аз по това време помагах на един стругар и тя ме погледна и точно в този момент извърнах гръб за да не ме види и стоях с гръб тя се говореше с нейна приятелка мисля че остана доста разочарована от моето държание както и да е знам че вината бе моя.И така на другият ден тя дойде направи се че не ме вижда и мислите за това лице се върнаха този път още по зле (ТИ СИ ГРОЗЕН НИКОЙ НЕ ТЕ ХАРЕСВА) Още този ден напуснах просто не издържах повече и нямше как и да и кажа защото ме беше срам . Вече стоя в нас месеци наред и това мое лице то продължава да се влошава ставам от грозен до по грозен вмомента пиша с качулка на главата отначало мислех че е (Body dismorphic disorder) но съм грешал това си е чисто загрозяване всеки ден като се сабудя се едно съм в пъкала на ада немога да се гледам в огледалото просто ме е страх какво ще видя лежах в лудницата 2 пъти и не успяха да ми помогнат само ме тъпчеха с някакви хапчета . Мисля че това лице никога няма да се оправи и винаги ще съм нещастен в този живот всичките ми мечти умряха мисля да си купя пистолет и да си пръсна мозъка просто не издържам вече всичко в моя живот е едно голямо недоразумение като бях на 3 годинки бях паднал от 5-ия етаж. После не успях да си взема средното образувание зареди един предател и сега и това нещо с лицето ми чувстам се като тотално обезобразен .
Преди тренирах в къщи бях направил перфектното тяло чувстах се жив сега се чувстам повече от мъртав искам да се извиня за лошата ми граматика . Това което мисля да направя сега е да се самоубия с пистолет намерих един евтин за 165 лв . Единственото нещо зареди което още живея са моите близки имах късмета да съм с най добрите хора на света моята майка и моите баби са най прекрасните хора които познавам . Ако някой може да ме улесни с начина на самоубиване да сподели ще му бъда повече от благодарен просто няма за какво да живея вече няма смисъл да живея покрей мен вече изтрадаха достатъчно много хора мина цяла година вече и все същото.

georgi12
11-26-2016, 11:19
Ако не си трол , не прави такива неща . Остави миналото зад себе си и гледай напред.

Боян Събев
11-26-2016, 11:34
Де да бях трол ..

heartsdesire
11-26-2016, 11:40
Колкото и зле да е положението, никога не мисли за самоубийство. В живота на всеки човек има възходи и падения, няма как винаги да ти е добре. Мисля, че си се филмирал, че си грозен, просто защото си се притеснявал. Ти си си го набил здраво в мозъка и след това спасение няма, ти започваш да живееш с тази мисъл. Направил си огромна грешка да отблъснеш момичето така, вероятно си я объркал и си я наранил, след като си споделил чувствата си към нея и си напуснал работа без да ѝ кажеш. Щом има хора, които обичаш и те те обичат, продължавай напред, търси ги, спортувай, направи същото тяло, което си направил преди. Не се самосъжалявай, нито се обвинявай. Приеми се такъв какъвто си, усмихни се на живота и със сигурност и той ще се усмихне на теб.

Грозния
11-26-2016, 12:31
(ТИ СИ ГРОЗЕН НИКОЙ НЕ ТЕ ХАРЕСВА)Аз си мисля същото за себе си и знам че е истина!
Не си единственият грозен, и други хора сме така, ама не сме тръгнали да се самоубиваме :D!
Това, че си напуснал работата си заради някаква тъпа случка с някаква тъпа кифла е най-голямата глупост! Сега без пари какво ще правиш?! Ще станеш още по-грозен и нехаресван!

П.С. Кажи ми че си трол и на кого си фейк 8)!

Боян Събев
11-26-2016, 14:58
Защо пък не ? Закакво да живея този ''Worthless Life'' Дай ми една причина .

michaelis
11-26-2016, 15:17
брачед, всяка душа преди да се роди на тая земя, т.е. материализира сам си избира живота по който ще върви и какво трябва да научи като на филм.Колкото е по-труден живота на някой, душата му толкова повече научава и се калява. Аз имах един колега който скочи и се утрепа нарочно и защо ? Защото жена му беше откраднала някаква голяма сума пари. Последствията какви щяха да са ? Да му вземат там кола, незнам си квото има. Е сега го няма. Ок според теб това решение ли е? Ми не е ей жена му е жива и здрава и нищо нит затвор нищо а невинния го няма.

Трябва да знаете и да помните, че има хора по този свят има които живеят много по-скотски живот и пак ЖИВЕЯТ е що живеят, а не се самоубиват ?!? Ами трябва да научат и да се издигнат духовно, духа да се калява и да се научи урока от живота. Тези в Африка нямат нито за ядене нито за пиене в някой страни стрелят се умират им децата в ръцете разкъсани от бомби, това знаете ли какво е ?!? Еми незнаете.

Те хората са оцелели през 2 Световни войни и през Концлагери и са нямали какво да ядат, само чанч и пак има оцелели и без крака и без ръце и продължават да ЖИВЕЯТ !!
А тези в Сирия, Ирак, Йемен и Либия падат бомби те се чудят как да се спасят вие се чудите как да се бастърдисате. На кво прилича това.?!?
Даден живот няма право да се отнема !! Ако толкова ти се мре отиди до Сирия или Йемен да видиш за кво става въпрос, после ше молиш Богу да се върнеш у дома жив и здрав.

anonimna:D
11-26-2016, 17:46
Депресия на н-та степен. Това е преходно, не бой се, всеки минава през такива трудности по един или друг начин. Това за самоубийството е голяма простотия, която си написал, можр би за да те съжалим, не знам. Ама дори и не си го помисляй! Има далеч по-важни неща от това дали си с хубаво лице, тяло и тн, в живота. Момичето не е последното на света, преживей го, ще си намериш друга. Ти, имаш невероятно семейство, което много те обича. Много хора ще ти завидят. Хората, които имат проблеми със семействата си, ще се депресират от прочетеното, от това какво любящо семейство имаш. Ти се депресираш за вида на лицето си. Всеки с проблемите си, но всеки сам намира решение на проблемите си. Мисля, че е крайно време да започнеш да търсиш изход от тази твоя депресия.
Пс- няма стериотип за красота, хубост и тн. Как аджеба реши, че си грозен?

adoppteR
11-27-2016, 20:19
Да се самоубиеш е още по-голям грях, от това да убиеш друг. Ти си пратен на земята поради 1 или друга причина. И ти по този начин все едно отказваш да изживееш греха ти от миналият ти живот. Самоубийството е апсолютно последния възможен начин за решаване на проблема.. Не мога да те спра, но мога да ти кажа, че ще нараниш близките ти до крайна степен... Помисли и за хората, които поне малко те обичат, независимо от външността ти. Помисли и за себе си.. Едвам на 20 години си и вече мислиш, че е време да ти свърши живота ?? Замисли се малко... Искам дълбоко да се замислиш в това, което искаш да направиш.. Седни, затвори очи за 10-15 минути и разсъждавай върху това, което те притеснява.. Не се отчайвай.. Кажи си: " Аз мога ! Аз ще го направя ! Промени живота ти... Да не те интересува грозотата.. Важно е това, което има под нея ;) Не знам, дали си фейк или не.. Но се надявам, че си. Но все пак ако не си.. Наистина, пробвай !!! Разговаряй с най-близките ти хора с това.. Те ще ти помогнат много също.. Никога, ама никога не стигай до самоубийството.. Пак ти казвам.. Това е и по-голям грях от това да убиеш друг!

Smrazqvashta
11-28-2016, 06:25
Всъщност преди време Грозния също искаше да се самоубие. А виж го днес - живее си живота. Дори да не вярвах, че ще го кажа - вземи пример от него.

Интересно е как се продава огнестрелно оръжие на човек с психична експертиза, но това е по деликатен въпрос.

Моето мнение - Боклукът за една е съкровище за друга.