PDA

View Full Version : Поръчка от Ebay



baxendy
11-27-2016, 17:40
Здравейте. Искам да попитам, в средата на октомври направих поръчка от Ebay. Знам че нещата идват след около месец, но аз избрах безплатна доставка следователно не знам коя куриерска фирма ще ми го достави (за пръв път ми е и не бях много информирана, грешката е моя). Дала съм точен адрес. Питам защото когато ми го доставят има вероятност да не съм у нас, а на училище и нито ще мога да си отговоря на телефона нито нищо. Съвсем забравих за това когато поръчвах. Никой не стои вкъщи през деня за да я приеме. Та въпроса ми някой правил ли е такава поръчка и коя куриерска фирма го поема? Или ако не съм у нас, какво ще стане с поръчката ми? Къде отива? Ще ми оставят ли бележка долу на входа или нещо подобно? Благодаря предварително.

LoadRunner
11-27-2016, 18:03
пф, кой щи носи до вас бе госпожа
в пощата ще им идеш на крака ако изобщо пристигне
а известие в пощенската си кутия ще чакаш

baxendy
11-27-2016, 18:28
пф, кой щи носи до вас бе госпожа
в пощата ще им идеш на крака ако изобщо пристигне
а известие в пощенската си кутия ще чакаш

На моя приятелка са го доставили на вратата.

dimitar_ak
11-27-2016, 18:35
От коя държава тръгва пратката?

baxendy
11-27-2016, 18:36
От Китай.

LoadRunner
11-27-2016, 18:37
шанс
може да ти го пуснат в пощенската кутия само ако е с размер на калъфче за телефон примерно
ще и го закарат до вратата само ако живее в самостоятелна къща :д

baxendy
11-27-2016, 18:39
Живее в апартамент в блок. А поръчката са две гривни. А долу е заключено и не съм сигурна дали ще могат да влязат до кутиите.

velina.prodanova
11-30-2016, 16:19
Ако знаеш коя е фирмата и имаш номер на поръчката, звънни и ги питай :)

LoadRunner
11-30-2016, 17:30
Ако знаеш коя е фирмата и имаш номер на поръчката, звънни и ги питай :)

каква фирма бе госпожа?
от китай нещата се транспортират по пощата
в българия "фирмата" е Български пощи????????
нали не очакваш еконт :д

dimitar_ak
11-30-2016, 18:59
Пратката може да е задържана на митница. Пощите пускат известие, но понякога се губи, защото е една бележчица пусната в пощенската кутия. Ако се замота още направо бягай до митницата.

Каква е стойността на покупката?