PDA

View Full Version : Какво мислите



Bathala
11-28-2016, 12:49
Значи карам направо : миналия месец бях втора смяна и и стоях до късно вечер,а сутрин ставах рано и не се наспивах добре. Този месец(ноември) бях първа смяна и също не се наспивах много добре. Проблемът ми е,че от 3-4 седмици насам имам проблемно възприятие. Четох в интерне,че лишаването лт сън може наистина на визуалното възприятие,а на мен ми е точно там пробленът. Слаба краткотрайна визуална памет,нарушено внимание и дори фокусиране на един обект,различно възприятие на света като цяло все едно съм на автопилот и всеки момент заспивам. Четох га английски How does lack of sleep affect visual perception и наистина са ми сходни симптомите. Какво мислите?

Smrazqvashta
11-28-2016, 13:00
Мисля, че четеш прекалено много какво пише в интернет. Легни, наспи се, нека организма си отпочине добре и ще се разбере.

heartsdesire
11-28-2016, 13:32
Грешка е да четеш подобни неща в интернет, внушаваш си разни глупости. Лягай си по-рано, поспивай следобед, не се натоварвай прекалено много, всичко ще е наред.

VinDiesel
11-28-2016, 15:18
Не ги слушай, от сън спомени няма.
Малко ти е кафето, аз спя по 4 часа...
Всичко е до свикване и начин на живот.
А относно състоянието ти, внушаваш си или си влюбен.

LadyTerrible
11-28-2016, 15:56
Привикването на организма към липсата на сън по никакъв начин не означава,че това е здравословно.Пиенето на кафе също не е,особено в големи количества.
Наспивай се колкото можеш,повече.Четенето на симптоми в интернет го зарязвай и гледай да си почиваш поне по малко.

VinDiesel
11-28-2016, 16:04
Привикването на организма към липсата на сън по никакъв начин не означава,че това е здравословно.Пиенето на кафе също не е,особено в големи количества.
Наспивай се колкото можеш,повече.Четенето на симптоми в интернет го зарязвай и гледай да си почиваш поне по малко.

Дам, всичко това хаби и изцежда организма.
Проблемът е, че той си мисли, че му има нещо...

heartsdesire
11-28-2016, 16:41
Точно така, проблемът е, че си внушава, обаче не е здравословно да спиш по 4 часа и да пиеш по много кафе.