PDA

View Full Version : Не мога да спра



fiki002
12-01-2016, 15:54
Здравейте. Аз съм момче на 16, до скоро бях съвсем обикновено момче, наблягах над уроците и нямах кой знае какъв социален живот. Стеснителен съм и обичам ученето, затова прекарвах повечето си време вкъщи. Един ден обаче един познат на 21 ме покани на купона за рождения си ден. Никога не съм бил близък с него, затова се изненадах от поканата но въпреки това се зарадвах защото винаги съм го смятал за забавен, обичах да прекарвам време с него.
Отидох на купона, притеснявах се защото никога преди не съм бил на място с толкова много хора, когато влязох обаче веднага го видях, усмихна ми се много мило и се изчервих, май забеляза защото се засмя, а смехът му е толкова хубав. Купона беше в разгара си, не говорех с никого докато той не ме забеляза и не дойде при мен. Заговорихме се но беше много шумно за това отидохме в стаята му да си говорим поне аз така си мислех. Както говорехме, той ме погледна в очите и ме целуна. Нещо в мен . Започнахме да се натискаме по-силно, възбудих се и усетих че и той също. Започна да приближава главата ми към члена си, бях объркан но ми хареса затова продължих. След това го направихме. Тръгнах си от купона объркан, но и възбуден и въодушевен.
След това започнах да се влюбвам в него но след това той се държеше студено. Разбрах че ме е използвал, сърцето ми беше разбито. Започнах да изливам болката си в секс с много и различни мъже всяка вечер. Намирам ги по барове по сайтове, от къде мога. Не знам мога ли да продължавам така, чувствам се пристрастен към секса, знам че не е правилно да го правя с толкова много и различни мъже, но не мога да спра. Дайте ми съвет. Как да спра а трябва ли да спирам въобще...

Грозния
12-01-2016, 18:30
Съветвам те да си намериш още един трол и да правите секс :D!

dimitar_ak
12-03-2016, 15:05
- Тате, тате, аз хубава фея ли съм?
- Не, сине. Ти си педераст.

Pug_306
12-05-2016, 10:49
По тролска тема скоро е нямало, печелиш !

Obsebvashta
12-05-2016, 11:01
По тролска тема скоро е нямало, печелиш !

+1

Tainatawe
12-27-2016, 13:22
Поне надписвайте, че сте тролове, че да не се занимаваме :D

flip937
01-08-2017, 11:01
Просто мисли чисто,намери си хоби и почни да четеш Библията!!!