PDA

View Full Version : Първи път



Ely1213
12-02-2016, 21:24
Здравейте аз съм на 15 и имам приятел който е на моята възраст. Той вече го е правил и е запознат с това.Искам да попитам как да го направя за първи път, много ме е срам. Не бързам, но с него много пъти сме говорили по тази тема. Повече ме е срам от това как изглеждам..не знам как да започна. Казвали са ми че тече кръв когато го правиш за първи път но не знам какво да правя в това положение.Надявам се някой да ми помогне.

anonimna:D
12-03-2016, 10:10
Очевидно не си готова, не го прави. А, ако той държи на теб няма да те притиска, както очевидно прави

tori
12-03-2016, 10:23
Очевидно не си готова, не го прави. А, ако той държи на теб няма да те притиска, както очевидно прави
Ти откъде разбра, че я притиска? Боб ли хвърли или леща? Тва, че са говорили на тази тема, далеч не значи, че приятеля ѝ я е заплашил с пистолет в слепоочието и ще я гръмне, ако откаже.

heartsdesire
12-03-2016, 10:36
Това, че тече кръв не трябва да те плаши, защото обикновено са няколко капки. Може би ще те боли, може би няма да ти хареса първия път, но ако се чувстваш готова и си сигурна, че го искаш, направи го. И защо те е срам от това как изглеждаш? Щом е с теб очевидно те харесва като външност и не бива да се притесняваш дали ще му хареса и голото ти тяло. То случи ли се, няма да го мислиш от къде да започнеш, всичко само ще си дойде.

anonimna:D
12-03-2016, 13:22
Ти откъде разбра, че я притиска? Боб ли хвърли или леща? Тва, че са говорили на тази тема, далеч не значи, че приятеля ѝ я е заплашил с пистолет в слепоочието и ще я гръмне, ако откаже.
Не виждам за какво се заяждаш, ама както и да е. Всеки един човек изпитва притеснение относно как ще протече първия му път в каквото и да било. Щом я е срам, значи не е готова, не можете да ме убедите в противоположното. Щом са говорили толкова пъти и тя се е навила, пък я е срам, за мен е, защото я притиска, но не казвам, че нарочно го прави. Ако я притиска, казва му, че не е готова и срамът се измества за по-нататък, ако ли пък я зареже, защото не му дава, значи е защото не държи на нея. 'ся цакна ли смисъла на коментара ми, или искаш още да ти разяснявам? А и да, аз гадая на ориз, не си играя с глупости като вас :D

KASAPA
12-05-2016, 19:59
Здравейте аз съм на 15 и имам приятел който е на моята възраст. Той вече го е правил и е запознат с това.Искам да попитам как да го направя за първи път, много ме е срам. Не бързам, но с него много пъти сме говорили по тази тема. Повече ме е срам от това как изглеждам..не знам как да започна. Казвали са ми че тече кръв когато го правиш за първи път но не знам какво да правя в това положение.Надявам се някой да ми помогне.

Първо си избръсни междукрачието за да не те е още срам щом той вече го е правил. И като за начало си отвори краката.