PDA

View Full Version : Приятели - Предатели (НЕ Е ЗА ХОРА, КОИТО НЕ ДЪРЖАТ НА ЧЕТЕНЕ!)



lucifer2000
12-05-2016, 03:12
Здравейте!
Миналата година се записах в ново училище (както всички, след 8ми клас в някои крайща на България.)
И с най-добрия ми приятел сме в един клас (живеем на една улица с най-добрия ми приятел и се знаем още от малки).
И като влезнахме в класната стая с новия клас веднага ми взе окото едно момиче.
Както се казва направо се влюбих.
В началото не обрущах толкова много внимание, но след около 5-6 месеца започнах да имам сериозни чувства към това момиче и вече и бях казал, какви са ми чувствата към нея и започнах да и пиша, че е много сладка, че е най-красивото момиче на света (такива работи, както си трябва). Тогава тя ми каза, че съм мил.. Това така ме зарадва, че просто не знаех на кой свят се намирам.
И така продължихме да си пишем с нея.
Бях казал на всички мои приятели и на най-добрия ми приятел, бях казал също.
Но моят 'най-добър приятел' постоянно си намираше работа около нея и аз мислех че е така само за да ме дразни.
И така това продължи докато не дойде края на годината.. имаме и един общ приятел (също в нашия клас), който знаеше че я харесвам. Като отивах на училище я гледах как се усмихва, как по някой път и тя ме поглежда и се усмихва още повече, което ме караше да се чувствам на седмото небе.
И така най-добрият ми приятел и нашия общ приятел не знам дали се бяха уговорили, но не ми даваха и миг спокойствие да отида и да я заговоря.. Веднъж, като отидох да си поговоря с нея, 'най-добрият' ми приятел ме издърпа и отиде да седне до нея и аз така неможах да я заговоря няколко пъти. И той като отиваше и сядаше при нея някой път ме гледаше, че го гледам, че е при нея и нарочно правеше нещо за да неможе тя да има контакт с мен. От там започнах да не му споделям, някой неща.
Та след това точно на края на годината (1 седмица преди да отидем на екскурзия) нашия 'общ приятел' беше седнал до нея и ме видя, че ги гледам как са заедно и на мен ми стана някакво гадно, но на него не му стана неприятно и се обърна към нея и видя, че тя ме гледа и се усмихва и веднага направи нещо за да и вземе погледа от мен.
И на мен ми стана още по-гадно, че тя не му каза нищо от рода "Защо го правиш ? Твоя приятел те гледа как седиш при мен и му е неприятно, а ти го караш да се чувства още по-гадно.", тя най-спокойно продължи да си води разговор с него.
След като свърши часа, тя ме погледна, че очите ми бяха насълзени и на нея и стана, някакво конфузно.
Та след като свърши тоя "АД", дойде деня в който отидохме на екскурзия. Като отидохме, като се настнаихме в хотела моят "най-добър" приятел и нашия "общ" приятел казаха: Хайде, да отидем при момичетата (там беше и момичето, което аз харесвах) и се съгласихме и отидохме. Та като отидохме до тяхната стая те двамата влезнаха и нашия "общ" приятел спря на врата и каза: Ти какво ще правиш тук ? - на мен ми беше станало много гадно, защото предния ден бяхме излезли навън (аз със мойте приятели и момиче, което харесвам с нейните приятелки) и си изкарахме страхотно.
И след като нашия "общ" приятел ме спря на врата и каза "Какво ще правиш тук ?" затвори вратата и нищо повече.
Там беше и нашата класна и през цялото време ме гледаше, че ми беше някакво много гадно, но не направи нищо, защото наистина нямаше какво да направи.
И така след 1 час отидохме до мола и моите приятели с момичетата ги нямаше, те дойдоха по късно.
След като дойдоха аз отидох при тях да ги питам, как са, какво става и дали искат да се поразходим, тогава видях ,че моите приятели не ми обърнаха внимание, а момичето, което харесвах ме гледаше някак намръщено все едно съм и отнел всичко, което някога е имала на този свят. И така аз се отдръпнах от тях и отидох при друга група приятели с която бяхме в мола. И ето дойде вечерта, вече бяхме изгледали филм, бяхме яли и тръгнахме да се прибираме.
Като се прибрах в хотела, мислех да отида при моите приятели, но тях ги нямаше в тяхната стая и тогава видях, че излизат от стаята на момичетата и видях, че момичето, което харесвам беше по близка с нашия "общ" приятел и тогава се сринах емоционално.. Тя ме погледна, видя че ми е станало много гадно и се натижа малко и тя, но си остана при него. След като се случи това, аз си влезнах в стаята и отидох на терасата и започнах да мисля за всякакви неща, които може да са се случили.
Накрая си легнах и гледах тавана до 4-5 сутринта с насълзени очи и мислех на другия ден да отида при момичето, което харесвам и да я попитам дали иска да има нещо повече между нас от това да сме приятели. Та.. излизам аз със намерението да я попитам, чакам я 2-3 часа да излезе от стаята, но я нямаше.. Тогава я видях, че излиза с моите 'приятели' от тяхната стая с нейните приятелки и тръгнаха надоло. Нито здрасти, нито нищо.. все едно не ме познават, казах си добре.. после ще и кажа.
И така моите 'прители' ми се обадиха и ми казаха, че ме чакат в мола да отидем да гледаме филм.
Аз се оправям отивам в мола и виждам, че моите 'приятели' са там с момичетата.
И така решихме първо да отидам да хапнем и после да гледаме филм.
Преди да влезем да гледаме филм, си купихме пуканки, коли и т.н. и си казах "Сега отива да си поговоря с нея".
Тръгнах.. точно да отида до нея и нашия "общ" приятел спира пред мен и ме гледа и не казва нищо и така не ме пусна да отида до говоря с нея.
Като изгледахме филма всички бяха насълзени (гледахме, малко по-тъжен филм) и аз отидох да попитам момичето, което харесвам как се чувства, точно да ми отговори и 'общия' приятел я дръпна за ръгата и каза айде да се ходим. Тръгнахме си и момичето седи отпред и се обръща назад да ме види и ме гледа, че на мен ми е някакво много гадно и съм готов да се разплача. На нея и стана много гадно също и като излезнахме от мола решихме да отидем до някой НОН-СТОП да вземем алкохол, защото бяхме решили да се съберем в една стая.
Купуваме всичко, което ни трябва и си викаме такси.
Така всичко нормално върви.
Качваме се горе всички си отиваме по стаите, баняме се преобличаме се (нормални работи преди да се съберем) и отиваме при момичетата и започнахме да се веселим.
И аз исках да го попитам на момичето, което харесвам дали иска да има нещо по сериозно между нас и всеки път като и казвах името един от моите 'приятели' я заговаряше.
Тя после дойде при мен и ми каза: "Кажи какво искаш да ми кажеш". И аз и казах, че не искам да и кажа нищо, че вече няма смисъл и тя си отиде при приятелките.
И така аз без да искам се напих, защото вече не издържах и 30 минути по-късно припаднах пред моята стая.
На другия ден като тръгнахме да се прибираме слезнахме във фоайето на хотела и чакахме шофьора да слезне и тогава това момиче се беше усетило, че искам да я питам нещо свързано с нас и ѝ стана гадно, защото разбра, че заради моите приятели неможах да я питам нещо, толкова важно.

И сега сме си приятели, които не си говорят..

Благодаря на моите "ПРИЯТЕЛИ", с помощта с това момиче. Не им пожелавам нищо, такова да им се случи, защото не съм от този тип хора и най-вече мога да прощавам!

Благодаря, че ми прочетохте историята, не вярвам някак да ми помогнете, но все пак благодаря, че я прочетохте!

YoungBloodZ
12-05-2016, 05:48
Аз не разбирам едно. Как всеки път този "общ" приятел те спира? Ти кученце на каишка ли си, или какво? Като си решил да заговориш момичето просто отиваш и го правиш. Какво значи "той ме спира", "той я дърпа за ръката" и т.н.? Не може просто да приемаш, че те спира.
Не знам колко време е минало от екскурзията, но мисля, че ако е малко, то би било хубаво да говориш с нея скоро. И, разбира се, в случай че не се е хванала сериозно с "общия". А тези "приятели" ги зарежи възможно най-скоро. Не ти трябват подобни приятели (предатели).