PDA

View Full Version : Какво да правя ??...



karinaa
12-06-2016, 18:08
Привет на всички. Имам проблем, който искам да споделя с вас и ако може да ми дадете някакви съвети, ще съм ви много, много благодарна. Аз съм момиче на 19 и имам приятел от почти година който е с година по - голям. Проблемът е, че от известно време съм забелязала, че отношенията му с моята уж най - добра приятелка не са много приятелтелски. Той учи в друг град и се е случвало аз да не знам кога ще се прибира, а тя да. Когато излезем с компания цялото внимание е насочено към нея. Ако излезем на дискотека си танцува само с другите, мен все едно ме няма. Случвало се е да се отдръпна и той да забележи след 15 мин че липсвам. Това не ми се струва много нормално. По повод на празниците, които предстоят ми каза, че няма да сме заедно, защото му е писнало да ме мъкне на всякъде с него. А това не е точно така, да ходя с неговите приятели, но аз не съм виновна, че моите приятели и колеги не се организират да отидем някъде. Постоянно той имал варинати и тем подобни. Не мога да разбера как е възможно за спорим за това. Та нали сме заедно има ли значение кой е организирал нещата ? .. За Нова година няма да сме заедно, защото той ще с неговите приятели но въпросната ( моя приятелка ) ще е там, ще е и едно момиче което си я харесвал преди и са се случвали някои неща. Това нормално ли е според вас ? Да предпочита другите пред мен ?? Аз оставам сама защото няма къде да отида за празниците ако не съм с него. Каза да си стоя вкъщи и да си гледам президента по телевизора. Дайте ми съвет как да постъпя - в мен ли е вината. Изобщо обича ли ме ..страх ме е да го попитам, защото ако се ядоса може веднага да ме зареже. Стигнах до там, че да се моля да ме вземе със него. .. ( докъде я докарах ) ??? Помогнете ми ! Благодаря предварително !

michaelis
12-06-2016, 18:24
Не искам пак да го нараня, какво да правя ?
Здравейте, аз съм момиче на 18 години и от половин година си имам приятел. За сега се разбираме добре но проблема е там че преди известно време му изневерих ( правих секс с друг ) нямам никаква представа защо го направих. Съжалявам ужасно много ноо.. станало е вече. На всичкото отгоре признах на моя приятел и той ми прости, обещах както на него така и на себе си, че повече няма да допускам такива грешки. Ох какво се случва с мен обичам го той се държи много добре с мен но секса ни куца - може би и затова го направих с друг. Най - лошото е че не искам да се разделям с него, но и най - якото нещо в нашата връзка не върви. Днес видях това момче с което му изневерих и изпитах огромно желание пак да съм с него. Не искам повече да лъжа приятеля си. Дайте ми съвет как да спра да желая другия ( който никога не би ми дал връзка а просто секс ) или ще е най - добре да не се занимавам с никои ? Благодаря ви предварително !

Гледам доста си ги сменяла, от там следва, че ще си намерш бързо друг нема да се плашиш, също и ако може да ни споделиш как от 2014 та до 2016 та си все на 18г. евалата. За запазване на младостта във времето дават милиарди, а ти тука си се разтревожила кво да прайш :D:D:D

VinDiesel
12-06-2016, 18:42
Първо тази твоя най-добра приятелка, не ти е приятелка, щом допуска това да се случва.
Второ, приятелят ти явно се има за вървежен пич, мъкнел те все с него, че вие във връзка ли сте или познати, ебаси пича.....
Аз лично не бих допуснал да се сближа толкова с жената, на мой приятел.
Много се съмнявам, че двамата са правили секс, нещата намирисват или секса се пече.....
Според мен вече му е писнало да е с теб и го прави по задължение, щом приятелката ти е преди теб, защо изобщо си губиш времето с такъв човек???
Там където не те ценят, няма смисъл да седиш....

michaelis
12-06-2016, 19:31
Здравейте на всички аз съм момиче на 18. Преди месец паднах и се наложи операция. Всичко мина наред проблема е само един и той е, че не мога да си свивам крака. Започнах да ходя на физиотерапия и сега е доста по - добре. Да но има и друго нещо. Случи се нещо странно, което не съм си и помисляла че може да стане. Влюбих се ужасно много в рехабилитатора. Не спирам да мисля за него. И той се държи много добре личи си че има интерес. По време на упражненията има момент в който сме по 1 час сами. Говорим си лични неща ( не свързани с операцията ми ), казва ми че имам красиви очи и т.н. с комплиментите. Днес ми иска номера - аз си го дадох и сега се надявам да ми звънне. Не си спомням да съм се чувствала толкова щастлива. Казва ми че ще направи всичко възможно за да се оправя, и че след това ще продължим да се виждаме. Не знам какво се случва. Аз ли съм хлътнала вече или и той наистина има някакъв интерес - не знам вече.? Дайте някакъв съвет. Благодаря предварително!

а тука с рехабилитатора какво стана ?!? :-({|= и още от същия род. Добре глей са, ясно, че трябва да се поддържа тоя форум keep alive по някакъв начин и за някой лев може да се напише това онова, но виж намери някоя по-добра и доходна работа :D

michaelis
12-06-2016, 19:35
Здравейте на всички - аз съм момиче на 18г. и се намирам в трудна ситуация. Имам си приятел от 4 месеца, за който наистина ме е грижа и изпитвам чувства към него. Не знам дали е точно обич но ... Проблема е там, че от две седмици започнах да се виждам с бившия ми приятел. С него бях две години и като се замисля май още си го обичам. Страх ме е да се съберем отново защото постоянно се карахме, нямаше ден в който да не спорим за нещо. Всички ме обсъждат, че не можело да ми стигнат момчетата, а това не е така. Просто съм от тези хора, които се разбират много повече с хора от противоположния пол, но нищо повече (само приятелство). Сега съм първи курс студентка в Пловдив още не мога да се адаптирам. Не знам какво се случва с мен. Изпитите наближават, а аз не знам от къде да я почвам. Страшно ми е объркано какво да правя с тези '' момчета ''. Не искам да има наранени, но от толкова мислене за другите накрая сама ще се прецакам. Забравих да спомена, че това момче където сме от 4 месеца заедно учи в София и връзката ни е да 2 дни в седмицата, може би и това ме кара да мислля, че нашето няма да го бъде. Имам чувството, че ще допусна грешка за която дoста ще съжалявам. Ако имате някакви съвети ще съм ви много благодарна да ги споделите. :)

айде още една история, абе тоя дет ви казва и ви плаща да ги пишете тея работи някаква фантазия има ли :::