PDA

View Full Version : Просто секс



angel_S
12-07-2016, 16:04
Може ли двама приятели да правят просто секс без никакви чувства и романтика. Особено ако им е за първи път и на двамата.

Indistinct
12-07-2016, 16:37
Не.

angel_S
12-07-2016, 17:13
Не.

Защо??

nexttt
12-07-2016, 17:48
Защо??

все единия го избива на чувства в един красив момент..
това,че ви е за пръв път,не го виждам като фактор

Obsebvashta
12-07-2016, 17:53
Двама приятели...? Момчета?

Грозния
12-07-2016, 17:58
Може ли двама приятели да правят просто секс без никакви чувства и романтика. Особено ако им е за първи път и на двамата.Разбира се, че може!
Какво мислиш че значи изразът "приятели с привилегии"?!

Borntobewild..
12-07-2016, 18:11
Винаги съм си мислила, че може. Но в един прекрасен момент, научих по трудния начин, че не е точно така. Не може :)

VinDiesel
12-07-2016, 18:28
Единия се влюбва в другия, задължително, в повечето случаи момичетата. А още повече, че ще сте си първите.
Ще има яко......

divergent
12-07-2016, 19:09
Двама приятели...? Момчета?
Ти с граматиката как си?

Към автора на темата, не мисля, че е добра идея да се заемате с нещо такова. Няма как да не се развият чувства от едната страна, тоест няма как да завърши добре цялата история. :D

michaelis
12-07-2016, 19:31
Винаги съм си мислила, че може. Но в един прекрасен момент, научих по трудния начин, че не е точно така. Не може :)

еми сори, да беше чела форума преди това :D

sladura89
12-07-2016, 20:07
Може ли двама приятели да правят просто секс без никакви чувства и романтика. Особено ако им е за първи път и на двамата.

Много ясно, че може има даже 2 филма по тази тема, ако имаш желание и време ги изгледай! Единият е с Ащън Кътчър казва се Просто секс, а другият е Приятели с изгода! :)

sladura89
12-07-2016, 20:09
http://www.soc.ucsb.edu/sexinfo/sites/default/files/files/styles/large/public/field/image/friends-with-benefits-and-no-strings-attached-2011_0.jpg

sladura89
12-07-2016, 20:11
Винаги съм си мислила, че може. Но в един прекрасен момент, научих по трудния начин, че не е точно така. Не може :)

Няма не мога, има не искам всичко е възможно има ли желание, няма ли желание намира се оправдание! :)

RapExotic
12-08-2016, 02:26
Какво мислиш че значи изразът "приятели с привилегии"?!

Начин за неуверените и безотговорни момчета да обяснят защо нямат сериозна връзка и начин за момичетата да курвеят на воля и това да не се набива на очи.

mikity_sladky
12-08-2016, 13:43
Охаааа, могат и още как! Без чувства и то с голяяяяяямо удоволствие! Правил съм го вече:P

solo_
12-08-2016, 16:17
Може ли двама приятели да правят просто секс без никакви чувства и романтика. Особено ако им е за първи път и на двамата.

Зависи от самите желания на момчето и момичето

ако и двама търсят просто забавление, няма да има чувства

ако е девствено момчето, тогава обаче може да започне да изпитва чувства

затова внимавай!


ако ти самата търсиш само секс, гледай да е с някое по-обиграно момче, което знае какво иска
а не някой смотльо, който ще се влюби без да знае защо...

angel_S
12-09-2016, 04:36
Да кажем, че аз нямам проблем той да се влюби.. Тоест ако това стане, може би после и аз ще отвърна на чувствата му и ще се получи нещо.. Но аз не искам аз да се влюбвам първа, защото знам че няма да стане нищо най- вероятно и ще ми е гадно на мен после.

divergent
12-09-2016, 06:37
Ти и втора да се влюбиш, пак може да ти е гадно. Като те гледам как разсъждаваш, не си готова за секс и такива отношения, изчакай поне основно училище да завършиш.

Грозния
12-09-2016, 09:28
Но аз не искам аз да се влюбвам първа, защото знам че няма да стане нищо най- вероятно и ще ми е гадно на мен после.Ти си егоистка!

angel_S
12-09-2016, 16:02
Ти си егоистка!

Може и такава да съм.. ама той е най- добрият ми приятел, а причината по която искам да е точно с него е че му имам доверие и той на мен също.
И съм на 15 :)

solo_
12-09-2016, 18:25
Да кажем, че аз нямам проблем той да се влюби.. Тоест ако това стане, може би после и аз ще отвърна на чувствата му и ще се получи нещо.. Но аз не искам аз да се влюбвам първа, защото знам че няма да стане нищо най- вероятно и ще ми е гадно на мен после.

Толкова ли е трудно да мислиш? :x Ще направите секс -> ти няма да се влюбиш щом не искаш
ако видиш, че той започне да изпитва чувства към теб, тогава и ти ще започнеш..
обаче ако видиш че той НЕ изпитва чувства към теб, тогава и ти няма да изпитваш...

толкова ли е трудно?

baby_baby
12-10-2016, 10:06
Не

Borntobewild..
12-13-2016, 21:36
еми сори, да беше чела форума преди това :D

Да бе, толкова щеше да ми е по-лесен живота.. И аз каква съм значи .. :D :D

Obsebvashta
12-13-2016, 22:52
Ти с граматиката как си?

Към автора на темата, не мисля, че е добра идея да се заемате с нещо такова. Няма как да не се развият чувства от едната страна, тоест няма как да завърши добре цялата история. :D

Въпроса е ти как си с нея?!

haritov
12-14-2016, 05:03
Може ли двама приятели да правят просто секс без никакви чувства и романтика. Особено ако им е за първи път и на двамата.

в началото да,после става наркотик и изведнъж си мислиш че си влюбен но не е така

да кажем за месец някъде ти идва акъла рано или късно си омръзвате един на друг

michaelis
12-14-2016, 05:48
Да бе, толкова щеше да ми е по-лесен живота.. И аз каква съм значи .. :D :D

изгоря а, еми тя играта е такава "прееби другарче" аз за тва не я играя 8-), а форум знам, че съществува от месец смятай ако знаех за него преди това колко щях да съм напред :D

jenen maj
12-21-2016, 20:19
Зависи гледната точка !
Въпроса е зададен много интересно !
Не е указано тия приятели дали са мъже или пък мъж и жена ...
Но !
Може ! Защо да не може ...
Даже когато сте били приятели вие се познавате още по от близо !
Тогава копнежът е по - голям ....
Това е един вид мазохизъм ! / когато сте само приятели а се желаете /
Това е най хубавата
любов между момче и момиче когато са били дълги години приятели !
Ненаситна и изгаряща !
Аз лично ако имах такава приятелка ...Бих се отдал с цялото си сърце .

sladura89
12-22-2016, 10:15
Зависи гледната точка !
Въпроса е зададен много интересно !
Не е указано тия приятели дали са мъже или пък мъж и жена ...
Но !
Може ! Защо да не може ...
Даже когато сте били приятели вие се познавате още по от близо !
Тогава копнежът е по - голям ....
Това е един вид мазохизъм ! / когато сте само приятели а се желаете /
Това е най хубавата
любов между момче и момиче когато са били дълги години приятели !
Ненаситна и изгаряща !
Аз лично ако имах такава приятелка ...Бих се отдал с цялото си сърце .

И аз съм на това мнение, ама за съжаление момичетата не са. При тях приятелството и секса са 2 отделни неща, които не бива да се смесват! :)

kostik
12-22-2016, 16:15
По-скоро е малко вероятно да останете само приятели пък дори и с привилегии.

dako0007
12-27-2016, 04:43
Да може правил сам гомвече и е много хубаво.приятели с превилегии