PDA

View Full Version : Доста объркан



IntroduceYourself
12-08-2016, 18:53
Здравейте на всички, писаницата е дълга, така че, не е лошо да се наместите удобно. Извинявам се предварително, че няма да е много подредено.

Аз съм момче на 21 години, от един малък град от северозапада, не искам да споменавам конкретно. Скорпион съм, ако е от значение за някой. От около 2 години съм доста объркан и все се надявам, че ще мине този период и че нещата ще се оправят, но като че ли тъпча на едно място. Когато бях ученик, доста често отсъствах от часовете, поради простата причина, че не ми допадаха съучениците ми. Лигави, несериозно, все търсят някаква причина да се човъркат с тебе.. с една дума олигофренска работа. Времето предимно си го прекарвах пред компютъра с приятели от скайп. Компютъра да го оставим настрана, с него приключих, от както свърших училище. Винаги съм бил сериозен, не съм лиглио. Откровен, искрен, истински и винаги съм се държал с хората, както подобава. За съжаление приятелите ми не мога да ги преброя дори на едната ми ръка. Не обичам да ходя на дискотеки да се напивам, да се друсам, да се напушвам и т.н. Предпочитам да отида някъде на разходка, до някоя забележителност, до някой манастир, някъде където си заслужава. Моята компания е изцяло от възрастни(женени повечето) хора, с които пия кафе сутрин или с други, които прекарвам времето си на работата. Въобще не мога да разбера днешната младеж. Тяхната мечта имам чувството, че е да дойде петък да се напият и да се лигавят. Супер несериозни, двулични, лигави и момчета, и момичета. Момченцата още ученици, но вече мутри и биячи, момиченцата страшни принцеси, самочувствието от небето до земята и обратно. Да оставим настрана колко са развратни. Такива качества, като честен, искрен, верен, лоялен, загрижен, отдаден и т.н., не се ли срещат? Себе си оценявам от мнението на хората за мен. Честно казано, няма възрастен човек, на който да му е било неприятно да седи с мен на една маса. Много хора даже са ми казвали, че им е много приятно да си говорим. Винаги съм говорил директно и не ме е страх или срам да разкрия чувствата си пред някой или нещо. Също са ми казвали, че разсъждавам, като възрастен човек. Душата ми е доста дълбока, ако мога да се изразя така. Колкото до външния ми вид, имал съм доста предложения от момичета за една вечер, и почти всички съм отказал. Някои тук ще се стъписат и ще попитат защо? Ми защото не ми носи никакво удоволствие да си легна с някой за една вечер. Искам някой, който да присъства всеки ден в живота ми, да прекарваме времето си заедно, да се разхождаме насам натам. Но такъв човек все още не съм срещнал, а адски много искам. К*рвалъка никога не ме е привличал, винаги съм искал нещо наистина сериозно, а не съм го намерил все още и честно казано се чувствам самотен и потиснат. На момичетата винаги им е било приятно с мен, то си личи по погледа и държанието. Винаги съм ги карал да се чувстват спокойно и да разкриват себе си, дори от първа среща. Мога още много да пиша, но вие схванахте идеята и какъв е проблема. Доста трудно се доверявам, защото преди време ме нараниха и от тогава сякаш съм ходещ труп. От известно време забелязвам, че съм придобил интересно чувство за хумор и ми допада да забавлявам поне хората, след като не мога сам да забавлявам себе си. Вечер като остана сам, осъзнавам колко скучен, потиснат, самотен и тъжен живот живея. На мен ли нещо не ми е в ред или просто съм заобиколен от лигаво и несериозно поколение?

Грозния
12-08-2016, 20:55
...имал съм доста предложения от момичета за една вечер, и почти всички съм отказал. Някои тук ще се стъписат и ще попитат защо? Ми защото не ми носи никакво удоволствие да си легна с някой за една вечер. Искам някой, който да присъства всеки ден в живота ми, да прекарваме времето си заедно, да се разхождаме насам натам.И чакаш идеалната принцеса ли :D ?! Има да си чакаш!

Как очакваш да я намериш, като не търсиш?! Пробвай с тия, които ти се предлагат - пробваш тая, пробваш оная и така докато попаднеш на някоя с която си пасвате!

П.С. Много изкуствено ми звучи цялата ти история.

LadyTerrible
12-19-2016, 12:16
Много ми напомняш за един мой познат...същата работа. Неприятно поколение са повечето набори,така си е. :D
Какво да ти кажа...за много от нещата не бъркаш и аз съм се чувствала подобен начин сред връстниците си,но всичко зависи от средата,в която се движиш.Ако хората на твоята възраст не ти допадат,значи средата ти е другаде.Kолегата от горното мнение е прав,че докато не пробваш,няма как да знаеш.Всеки от нас е бил нараняван неведнъж,но това не значи,че трябва да спрем да живеем,да спрем да се влюбваме,защото "нещо кофти може да се случи и пак да ни прецакат".Тези неща се случват независимо дали ги очакваме или не.Просто живей живота си сега,защото догодина вече няма да си на 21 и времето си минава в размисли за това колко е тегаво всичко.Пробвай нови неща,не навсякъде е пълно с невъзпитани,пияни екземпляри,не е чак толкова отчайващо.Намери си някое хоби,спорт,запознай се с нови хора и не си набивай постоянно в главата,че си "различен" и нещата не се получават. :)

mikity_sladky
12-28-2016, 10:07
Не чакай. Пробвай каквото ти се предлага. Не отказвай. Не оставяй сам у вас. Излизай с приятели, все ще има и млади хора на твоята възраст които може да ти допаднат. Убеден съм, че ги има някъде. Не бъди толкова "дълбоко мислещ" човек. По леко го давай. Такива хора много често са нещастни, неразбрани и самотни. Затова не му мисли много. Важно е за теб самия! Успех!