PDA

View Full Version : Много странно се чувствам!



Рандомммм
12-09-2016, 20:50
Пичове , значи ся знаете че обичам да си припалвам наргиле отвреме навреме и искам да ви кажа какво стана.
Излязох да се разходя през нощта. Аз много обичам да гледам уличните светлини , докато седя в празния двор на старото ми даскало. И в един момент ми се допуши наргиле. Намерих си едно евтино от лъвов мост колкото да си имам у нас , първия път като пуших погълнах дима в дробовете ми и така се задавих че щях да пукна казвам ви , и така реших да задържам дима от наргиле то само в устата си , а не в дробовете. И некъде след 2-3 път реших да опитам да глътна дима в дробовете. И след 3 път вече си свикнах да си гълтам дима преспокойно и вече не се давих. Обаче последния път стана нещо доста странно. След като изпуших половин наргиле изведнъж се замаях и ми се зави свят от аромата мисля че беше. И известно време ходех и се държах като надрусан буквално. И тогава нещо се случи с мозъка ми и изведнъж реалността изчезна. Ще се опитам да го обясня:
Да кажем, че сънуваш, и в съня си си ходиш пеша до някакво място , но като стигнеш до мястото ти не помниш кога и как си отишъл , все едно си се телепортирал. Но след време всичко ти се връща и се сещаш за всичко , как си отишъл и тн вече всичко ти се изяснява. Много пъти ми се е случвало да си мисля че сънувам а да не е така.
Реших, че единственият изход от тази ситуация е да забравя проблема. След това почнах с Hell Energy и се чувствах много добре , общо взето слушах чалга и се наливах с Hell и така бях 24 часа и се чувствах толкова щастлив, че аз дори имам носталгия. Но с времето, всичкият този кофеин в Hell-a ми причини много лошо безсъние, че ме съсипа много и добре че един фр ме посъветва какво да направя. Всъщност аз имам само 2 приятели от махалата , но за последните 3 години да сме се видели само 3-4 пъти. Та така - аз временно ограничих Hell-a и лека полека ще трябва и наргилето също , щото видехте какво стана. Има ли някой на който му се е случвало същото? И как се е справил с това състояние ?

LoadRunner
12-09-2016, 21:09
общо взето слушах чалга и се напивах с Hell
странен човек си ти

Грозния
12-09-2016, 22:23
Зависи с какво си заредил наргилето преди да го "припалиш" :D!

Тия енергийни химии по-добре ги забрави - няма да ти донесат нищо добро!

LadyTerrible
12-19-2016, 12:40
Зависи с какво си заредил наргилето преди да го "припалиш" :D!

Тия енергийни химии по-добре ги забрави - няма да ти донесат нищо добро!

+1
Внимавай с тия състояния,защото отключват желание за разни други субстанции...
Ако ще пушиш наргиле,внимавай откъде и какъв тютюн взимаш,защото около Лъвов мост се случват интересни чудеса. :D