PDA

View Full Version : Препоръки за креатин монохидрат?



vasil poriazov
12-10-2016, 18:46
Добър вечер, спрял съм се ''REFLEX Creapure Creatine Monohydrate'',
Според вас дали е качествен?
Бихте ли ми препоръчали сайт, от който да го поръчам, защото може да поръчам отнякъде някое менте.
Ако не е добър бихте ли ми препоръчали някой друг? Цената, която мога да дам за креатин е 50-55лв.
Благодаря предварително!

Slarc3
12-11-2016, 14:37
Креатин като креатин , 50 - 55 лв. е мн .. няма разлика м/у 30 и 55 лв , не си хвърляй парите ей тъй.

Jack_Reacher
12-11-2016, 18:47
по добре си вземи протеин

Slarc3
12-11-2016, 22:37
^ не мога да намеря логиката.

Rakshy
12-12-2016, 00:38
Ще пиша само 1 път по тая тема.


НИКАКВО значение няма какъв креатин ще пиеш. Ако някой здравеняк ти е казал, че някой креатин е по-добър от друг и не искаш да ми вярваш на мен, просто си направи проучването и виж, че всичко различно от монохидрата е също толкова ефективно, колкото и монохидрата, с разликата, че си даваш парите, за да пълниш гушата на някой шибаняк, който се опитва да продаде нещо с измама.

Намери най-евтиния креатин - мисля, че е този на Amix, ама не съм сигурен. Ако не им вярваш на Amix, вземи този на Optimum Nutrition. Same shit е. Просто няма смисъл да си даваш парите за глупости.


Докато пиеш креатина си след солта, яж повечко солени неща и пий повече вода. Няма да има кой знае колко голям ефект, дори никакъв, върху сърдечносъдовата ти система, така че няма от кво да се плашиш. По-солени храни, креатин и вода.
Ше станеш напомпаняк, дейба

vasil poriazov
12-18-2016, 20:11
Благодаря ви за отговорите, взех си на EverBuild Creapure Creatine 1000 500g - 42лв, понеделник почнах зареждащата до петък, 3 дози на ден, от 2 дена го пия по 1 път на ден и мога да кажа, че съм доста доволен. Силата и издръжливостта ми се подобриха драстично и не съм забелязал никакви странични ефекти, за 7 дена качих 3 килограма, не съм сигурен колко от тях са вода или всичко, но ям здравичко и пия по много вода всеки ден.
Това е от мен.
п.с. Щом е за здравето парите нямат значение, исках да взема някой по-скъпичък креапюр заради по-чистият монохидрат, където няма добавени отпадъци като креатинин, etc...
таа 500g=100 дози, след зареждащата и тези 2 дена (1 седмица) ще имам около
83 дози, да продължа още един месец и 3 дена по 1 доза на ден (5гр.) и като останат 50 мисля да си дам почивка 25 дена, след което да почна вторият цикъл пак със зареждаща 5 дена по 3 дози на ден, което е = 35 дози, по една всеки ден за следващият месец и 5 дни. Как мислите?

Rakshy
12-18-2016, 21:36
бъбреците ти правят от креатин креатинин
и ти сам си го написал "по-чистият монохидрат", по-чист монохидрат от монохидрата няма :Д

дал си 15-20 лева отгоре за нещо, което не прави разлика, ама щом така те кефи, добре

тези 3 кг са вода. В което няма нищо лошо, разбира се.

тази "зареждаща" фаза е напълно безполезна. Провери проучванията на умните хора. Няма смисъл от нея. Получаваш абсолютно същото и при директен прием на 5гр. Просто идеята е всеки ден по 5 гр, без да спираш.

няма смисъл от "цикъл". цикъл се прави с неща, които вредят на тялото. затова се въртят забранените препарати - защото вредят на тялото и ако ги бичиш нон-стоп черния ти дроб ще развее белия флаг.

пий си го докато не свърши или докато не почне да ти се гади от него :Д

Slarc3
12-19-2016, 10:17
^ как ти се занимава постоянно с бро неща, не знам.. честно :D

Rakshy
12-19-2016, 14:38
такъв съм си -- тъп и упорит :Д

vasil poriazov
12-19-2016, 19:42
бъбреците ти правят от креатин креатинин
и ти сам си го написал "по-чистият монохидрат", по-чист монохидрат от монохидрата няма :Д

дал си 15-20 лева отгоре за нещо, което не прави разлика, ама щом така те кефи, добре

тези 3 кг са вода. В което няма нищо лошо, разбира се.

тази "зареждаща" фаза е напълно безполезна. Провери проучванията на умните хора. Няма смисъл от нея. Получаваш абсолютно същото и при директен прием на 5гр. Просто идеята е всеки ден по 5 гр, без да спираш.

няма смисъл от "цикъл". цикъл се прави с неща, които вредят на тялото. затова се въртят забранените препарати - защото вредят на тялото и ако ги бичиш нон-стоп черния ти дроб ще развее белия флаг.

пий си го докато не свърши или докато не почне да ти се гади от него :Д
Ясно, благодаря ти за информацията!! :)