PDA

View Full Version : прекалено common ли е т'ва желание?



maimunkataneo
12-10-2016, 23:06
що не срещам повече хора, които отговарят на ей тия критерии:
1. знаят к'во е coachsurfing и се кефят на идеята;
2. цъкат cards against humanity;
3. са ЗА марихуаната -> и имат ясна представа как стоят нещата, щото не са някви компетентни въздухари; -> в *умерени количества, сложете една червена точка да не се учат децата;
4. няма да намесвам предпочитания за музика, щото тва е една от четирите теми-табу май заедно с религията и политиката.. и футбола... усетихте накъде бия
някви дребни неща са, ама са присъщи само за интелигентните хора, които много ми липсват recently
искам повече такива пичове и мацки
ДМС
i rest my case
:/

StringTheoryPracticist
12-11-2016, 00:29
Това второто сигурно го играят 1 на 100 000 :D но, гугълнах го и разбрах идета.

Всъщност излизат доста високи критерии, даже да ти изглеждат като разумен абсолютен минимум.

Помага много ако си ограничиш критериите до нещата, които ти пречат на практика + малък толеранс към глупости. Общувам с един човек, който съм преименувал в Скайп на Хитлер :D даже ми е приятно, защото се държи учтиво и не почваме спорове за глупости. Не ми е единичен пример.

Не си струва да се ограничаваш само от инат, затова си има "mind your own business" правило, поне на места като моят град. Иначе няма да можеш да говориш с повечето колеги и работодатели. Във всеки има по нещо прекрасно, обикновено е независимо от ужасното. Не е като да са ми слаби критериите, всъщност са нечовешки, повечето хора отпадат на "да може поне да действа по собственият си интерес ако не друго" [вместо против него].

Обаче съществуват групи хора от редки индивиди, дори не са трудни за намиране. Знам за поне една, която отговаря на нещата, които изброи, значи трябва да има и други.

solo_
12-11-2016, 09:42
знам какво е каучсърфинг
обаче може да ме е страх малко
защото не се знае на какви хора можеш да попаднеш

иначе се кефя на идеята
въпреки че съм проблемно момче

DoubleDMG
12-11-2016, 17:43
q napishi v neta malko hemp oil ili hemp da vidish kvo shte ti izleze,procheti rezultatite ot polzite i posle mi metni edno ls da polafim,ako si chervenokosa i/ili imash tatusi i si po perverzna moje da vrytnem nqkoi laf ? a? :D

A i ne bih se navil coachsyrfing,nagledal sym se na idioti i myrshi :D