PDA

View Full Version : Огромен проблем



xxxSS
12-11-2016, 10:11
Така... Понеже вие тука много разбирате от любовни истории авантюри и прочие..

Искам да споделя моята история ..От много много време съм самотен нямам си приятелка от доста време и като цяло доста време след бившата ми връзка си казах няма да се занимавам с нови запознанства и прочие.. Но случайно стана че намерих във фб едно момиче което изглеждаше на 17-18 но така и не стана въпрос за годините и така запознахме се виртуално писахме си цял месец доста се о познахме гледахме се по камери глупости ...Всичко беше иху аху щастие абе мислех си че това е момичето на мечтите ми както и аз за нея обаче ... Нали прекалено хубаво не е на хубаво и онзи ден ми пише че техните и следили ФБ и видяли кви неща сме си писали и и казала майка и че ако не спрем да си пишем щяла да каже на баща и а той бил много гаден зъл човек и така наложи се аз да си премахна профила от фб и да не и пиша никога повече и тя ми написа " Аз ще ти пиша понататак може би .. И така викам и успех в живота и тва е ..Тъпо ама .. И сега се чудя кво да правя като тя ми е в главата постоянно съвет ?

LoadRunner
12-11-2016, 10:37
ми ти на 47 ли си наистина

xxxSS
12-11-2016, 13:37
Хаха не просто имахме 6-7 години разлика тя била на 15 общо взето голяма трагедия жалко явно трябва да я забравя. Момичето беше готово на всичко за мен но уви

zara04
12-11-2016, 14:09
Гадно ви се е получило но погледни от добрата страна ако се бяхте разбрали да се видите или нещо такова щеше да видиш че е по - различна отколкото онлайн . Всички са така . Вече не можеш да разбереш дали един човек е на 13 или на 18

xxxSS
12-31-2016, 10:27
Някой може ли да ми помогне ако има ФБ да го помоля за нещо

Bisha
12-31-2016, 10:46
През фб ли си пускахте камера? Скайпа й нямаш ли го? Тя пък и тя, как си е оставила фб, аз 1000 пароли на лаптопа на фб code генератори. Ако наще случайно видят фб или скайп-а ми, сигурно ще летя орез прозореца :D :D

LadyTerrible
12-31-2016, 12:07
Ако това с родителите й е вярно,а не се опитва просто да те разкара(защото и това е доста възможно :D ),изчакай някакво време,докато нещата се успокоят и я потърси пак. Или чакай тя да те потърси,за да не обереш пешкира. :D Тегаво е,че е на 15 и най-вече ,че се лъже за такива неща.,ама какво да се прави... :D Разликата в годините невинаги е чак такъв проблем.Аз и приятеля ми сме с разлика 7г. и 1 месец,познавам още доста двойки с подобна разлика.Това с родителите е чест сценарий и докато не приемат,че детето им има собствен живот,все ще е война вкъщи. :D Ако са от свръхконтролиращите родители,на девойката още й е рано да се измъкне от това,малка е.Трябва да се докаже,че може да ти се има доверие,но това е много трънлив път. Успех! :D

Bisha
12-31-2016, 12:17
Ако това с родителите й е вярно,а не се опитва просто да те разкара(защото и това е доста възможно :D ),изчакай някакво време,докато нещата се успокоят и я потърси пак. Или чакай тя да те потърси,за да не обереш пешкира. :D Тегаво е,че е на 15 и най-вече ,че се лъже за такива неща.,ама какво да се прави... :D Разликата в годините невинаги е чак такъв проблем.Аз и приятеля ми сме с разлика 7г. и 1 месец,познавам още доста двойки с подобна разлика.Това с родителите е чест сценарий и докато не приемат,че детето им има собствен живот,все ще е война вкъщи. :D Ако са от свръхконтролиращите родители,на девойката още й е рано да се измъкне от това,малка е.Трябва да се докаже,че може да ти се има доверие,но това е много трънлив път. Успех! :D

Те родителите никога не са съгласни. С моя имам 3 години разлика (и си знаят за него), баща ми като типичен баща -> нон-стоп мрънкане. Просто започват да осъзнават че си губят контрола и се опитват да наоравят всичко възможно :D

LadyTerrible
12-31-2016, 12:34
Те родителите никога не са съгласни.
Всичко зависи от това какви личности са родителите.Моят баща никога не е мрънкал,забранявал,обиждал или заплашвал.Гласувал ми е доверие,че възпитанието,акъла и моралът ми ще ми помогнат да владея дадената ми свобода.Виж,майка ми повече трепереше,но не е като да е имала как да ми се налага.Просто от един момент нататък аз си поех контрол върху нещата и й показах,че знам какво правя ,а и дори да не знам-ще си строша главата,но пак ще се оправя винаги.Затова казах,че девойката е още малка,а и нещата зависят винаги от това какви хора са родителите й.