PDA

View Full Version : Тия момичета тцтц лудница :D :D :D



stanislavstefanov93
12-12-2016, 16:00
Здравейте. Така нямам проблеми с момичетата по принцип получават се нещата някак,ама странни същества са. Сега си пишем с едно момиче и нещо стана на въпрос,че си имала гадже и нали аз леко така я питах ако е сериозно да не й пиша,а тя вика няма проблеми спокойно.......Та въпроса ми е да продължавам ли да се занимавам с нея ? Тенкс за вниманието

tori
12-12-2016, 21:48
Само ти ш продължаваш да се занимаваш, да си знаеш. И аз имам авери, с които си пиша/се виждам и знам, че искат да ме чукат ма съм над нещата и не съм се изплющяла с никого. Освен тва и не искам. Понякога има хора, които ти отговарят я от куртоазия, я щото ги радваш като за аверче... Да не повярваш.
Като цяло - не се надявай да я чукаш, ако това ти е надеждата.

Seattle
12-14-2016, 19:13
Само ти ш продължаваш да се занимаваш, да си знаеш. И аз имам авери, с които си пиша/се виждам и знам, че искат да ме чукат ма съм над нещата и не съм се изплющяла с никого. Освен тва и не искам. Понякога има хора, които ти отговарят я от куртоазия, я щото ги радваш като за аверче... Да не повярваш.
Като цяло - не се надявай да я чукаш, ако това ти е надеждата.

Брутална ;Д

tori
12-14-2016, 19:15
Брутална ;Д
Боже, аз!

anonymous908491
12-14-2016, 19:26
И аз имам авери, с които си пиша/се виждам и знам, че искат да ме чукат

ми може те да си мислят същото за теб, ама нали си момиче и не върви да те резнат директно

tori
12-14-2016, 20:01
ми може те да си мислят същото за теб, ама нали си момиче и не върви да те резнат директно
Хахах, идейно! :д