PDA

View Full Version : Клуб 33



Yamaha YZF
12-13-2016, 11:30
Според вас вярно ли е това че всъщност момичетата които играят по пилони или по сцени по дискотеките като плаза или 33 чувам че всъщност може да си платиш за секс с тях. Има ли някой които се е възползвал от тази услуга ако изобщо е вярно ?

inewton
12-13-2016, 14:07
За информация се обръщай към baby_baby.

solo_
12-13-2016, 16:31
Според вас вярно ли е това че всъщност момичетата които играят по пилони или по сцени по дискотеките като плаза или 33 чувам че всъщност може да си платиш за секс с тях. Има ли някой които се е възползвал от тази услуга ако изобщо е вярно ?

не е вярно

има клубове, в които се предлагат такива услуги
но в повечето клубове не е така

но нищо не ти пречи да попиташ, ако искаш охраната да те пребие


п.с. повечето само танцуват - това им е работата

michaelis
12-13-2016, 16:52
колегата отгоре отговори вместо мене, но ако вярваш на новините явно всичко зависи от цената и фамилята сигурно незнам 8-)

Елена Кучкова: За 100 000 лева може да приема секс за една нощ
https://www.24chasa.bg/Article/3205915
.......................
Кучкова призна, че е отхвърляла няколко предложения от мъже за няколкочасово забавление срещу 10 хил. лв. "За мен сега е много рисковано, медиите се нуждаят от много неща, за да пишат. Откъде да знам, може медиите да ги пускат тези оферти, за да се вържа. Виж, за оферта 100 000, бих си помислила. Трябва да си знаеш цената, а 100 000 са голямо изкушение", каза Кучкова.
......................

solo_
12-13-2016, 17:16
Елена Кучкова...
тая дори не е красива

дори и да ми се моли, аз пак няма да отида с нея
поради простата причина, че съм на много по-високо ниво от Елена Кучкова
следователно просто бих я подминал

къде е Елена Кучкова... къде Цецка Цачева примерно... Мишел Обама, Жаклин Кенеди Онасис, Евклид, първата жена фараон, Лили Иванова, Васил Троянов Боянов... това са хора на високи нива и са достойни за мен!

аз се сношавам с мъже и жени
за мен няма никакво значение какъв е пола
важното е да има привличане


обичам да правя оргии в Древна Гърция
затова често отивам там


та... какво ще я правя тая проста балканджийка - Елена Кучкова?


мисля, че 100 000 лева са твърде много и за целувка с нея
това да не е Николета Лозанова...

michaelis
12-13-2016, 17:25
незнам, не разбирам аз, само поствам това което има в новините и изказвам предположения нищо повече

sladura89
12-13-2016, 21:01
Според вас вярно ли е това че всъщност момичетата които играят по пилони или по сцени по дискотеките като плаза или 33 чувам че всъщност може да си платиш за секс с тях. Има ли някой които се е възползвал от тази услуга ако изобщо е вярно ?

Е пък сигурно е вярно, ама доста солено мисля, че ще ти излезне, дали ще можеш да си го позволиш!? :)

sladura89
12-13-2016, 21:05
но нищо не ти пречи да попиташ, ако искаш охраната да те пребие

Съмнявам се охраната да си позволи подобно нещо, освен ако не покаже, че не е наред с психиката и не буйства, иначе ако му налети и го набие без да е проявил агресия най-много да заведе дело срещу охранителната фирма и въпросния служител да остане без работа! Друг е въпроса, че може да го помоли да си тръгне от заведението!

Rabalka
12-20-2016, 16:49
аз бях чула че и фолк певиците правят за пари секс там като имат някакво участие и след него ако си платиш

solo_
12-20-2016, 16:50
аз бях чула че и фолк певиците правят за пари секс там като имат някакво участие и след него ако си платиш

те получават над 15 бона на концерт
не им е нужен секс

а ти недей да говориш за себе си в женски род

sladura89
12-20-2016, 22:59
аз бях чула че и фолк певиците правят за пари секс там като имат някакво участие и след него ако си платиш

Да има и такива и аз така съм чувал, но предполагам, че само някои от тях едва ли са всички, но за разлика от другите компаньонки те взимат четири цифрена сума за една нощ! :)

dimitar_ak
12-22-2016, 17:31
Само се огледай колко кифли има по улиците и сам ще си отговориш. Всичките обаче се обиждат на директно предложени пари. Те искат кавалери. Пак си е курвалък, но плащането е индиректно.

kostik
12-22-2016, 17:53
Сигурен съм, че е вярно, но обикновенно по клубовете тези неща се развиват между приятели на собственика.
Навремето имаше едно такова заведение в Люлин(София) Ди Анджели, ако сте от люлин се сещате. Там съм виждал това да се случва та даже и свирка под масата.

draid
12-25-2016, 18:18
Вярно е. Вероятно не за всички, но повечето нямат ядове. Около 100лв искаха навремето и трябва да ги чакаш да им свърши смяната. Ако ти е мерак, попитай си я директно която те радва и виж какво ще ти каже.