PDA

View Full Version : Приятели - предатели?



Sabarakuru
12-13-2016, 23:28
Здравейте, искам да споделя за някои неща свързани с така наречените ми "приятели" и да ми помогнете с даване на мнение относно тях. Така, да започвам по същество. Ние сме компания от около 10-12 момчета от едно населено място и уж се водим големи приятели абе направо братя. Да ама не, според вас нормално ли е точно тези които постоянно говорят за това, че трябва да сме всички заедно и единни да се отцепват (те са трима) и да игнорират всички останали, да заебават без много много да им дреме и след това да се оправдават, а в същото време да искат всички да празнуваме нова година заедно и се сърдят ако някой откаже, просто не знам как да ви го напиша от тела и да ви обясня какъв ми е проблема..... С две думи те си излизат заедно без да викат никой друг и те викат само когато си им нужен за нещо, правят ти се на приятели а всъщност не са, това според вас приятели ли са? Да те викат само когато си им нужен, а през останалото време изобщо да не те търсят или да ти се обадят.
Говорим за хора над 17 години. Честно казано мисля да ги заеба вече, писна ми да бъда пренебрегван. Явно съм станал голяма путка щом пиша тук, но наистина ми е нужно да го споделя и да знам, че съм прав. Жалко за дългогодишното "приятелство" , нито ще им пиша, нито ще им званя, просто ще игнорвам както вече правя... Не оставяйте с впечатление, че винаги аз ги търся, 50/50 е или поне беше до преди около една година, от тогава до сега се разбихме на няколко групички и лицемерието е доста голямо. Та това е което исках да споделя, благодаря ако сте прочели до тук :д.

Smrazqvashta
12-14-2016, 11:37
По логиката ти всички, които пишат тук са п*тки? Каквото и да значи това.

Иначе не е лошо човек да може да прави разлика между приятели и познати.

anonymous908491
12-14-2016, 19:31
Явно съм станал голяма путка щом пиша тук

путка си не понеже пишеш тук
а щото си путка по начало

Smurakuturaku
12-14-2016, 21:11
По логиката ти всички, които пишат тук са п*тки? Каквото и да значи това.

Иначе не е лошо човек да може да прави разлика между приятели и познати.

Благодаря за отговора , не се изразих коректно ...

Smurakuturaku
12-14-2016, 21:11
путка си не понеже пишеш тук
а щото си путка по начало

Аз съвети от стари плъхове дето си стоят по цял ден у тях и хейтят из някакъв отдавна забравен от админите сайт неща .