PDA

View Full Version : Социална тревожност



metalhearted
12-15-2016, 11:55
Вече изобщо ама изобщо не знам какво да правя за да си помогна сама, родителите ми нямат пари за психолог, а и аз все още не мога да работя. Ако някой е имал социална тревожност ще се радвам да ми даде някакъв съвет.

Smrazqvashta
12-15-2016, 12:16
Защо не си вземеш направление от личния лекар за психиатър?

michaelis
12-15-2016, 12:39
Защо не си вземеш направление от личния лекар за психиатър?

абе стига праща децата при тея ненормалници нали говорихме и писахме миналия път с другото момче, нищо и няма и на тази девойка :D

michaelis
12-15-2016, 12:42
Вече изобщо ама изобщо не знам какво да правя за да си помогна сама, родителите ми нямат пари за психолог, а и аз все още не мога да работя. Ако някой е имал социална тревожност ще се радвам да ми даде някакъв съвет.

и от какво толкова се тревожиш ? Ето има чайове като цъкнеш в Гугала (незнам що не го позвате това изобретение) и там пише Жълт Кантарион, Лайка, Маточина, Върбинка, Дилянка при разстроени нерви. Пии чай отиди поспортувай малко, намери някой пич с москвич, нема страшно нищо ти няма, това е временно явление характерно за тази възраст ;-)

Ето ако мислиш, че те бъзикам виж сама

Чайове и отвари за успокоение на нервите

http://gotvach.bg/n5-27639-%D0%A7%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B5_%D0%B8_%D0%BE %D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8_%D0%B7%D0%B0_%D1%83 %D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D 0%B5_%D0%BD%D0%B0_%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D 1%82%D0%B5

Smrazqvashta
12-15-2016, 12:49
абе стига праща децата при тея ненормалници нали говорихме и писахме миналия път с другото момче, нищо и няма и на тази девойка :D

Идеята ми беше, че психиатъра може да и свърши работата, която ще свърши и психолога, но няма да има нужда да заплати.

michaelis
12-15-2016, 12:57
Идеята ми беше, че психиатъра може да и свърши работата, която ще свърши и психолога, но няма да има нужда да заплати.

абе зарежи ги тея психовците, те само някви хапчета предписват да откачат хората още повече. Такива състояния се появяват при възрастова група 14-17г. пубертет ли, от притеснение за нещо или първата любов там се получава и аз де да знам вече. Спомням си и аз като бях някъде там 15/16 имало е такива моменти за месец/два те държи и готово пиеш чай, занимаваш се с нещо без да имаш време да мислиш много, много за глупости и да влизаш във филми и всичко е ток и жица.

michaelis
12-15-2016, 13:09
сетих се за един виц по случая

Решил Господ да слезе на земята и да види как живеят хората в България.
Слиза той и гледа много болни в държавата, решава да помогне и оп веднага се телепортира в една болница
с бяла престилка изглеждащ като лекар, влиза в кабинета, от опашката пред кабинета влиза един в инвалидна количка за преглед. Господ сложил ръка на главата му и рекъл :
- Стани и си върви !
и човека става и си заминава. На изхода чакащите на опашката го питат:
- Абе тоя новия как е, каза ли ти нещо ?
- А и той е като останалите, даже и кръвното не ми измери, каза ми да си вървя ....

:D:D:D:D:D

metalhearted
12-15-2016, 15:14
Чайчета, жълт кантаион, връбника, е на тва с глас съм се смяла :D. В това състояние съм от години, не е временно, не става въпрос за месеци. Моля да пишат хора, които поне са запознати с това какво представлява социалната тревожност.
Smrazqvashta, благодаря ще се посъветвам с личната

michaelis
12-15-2016, 17:02
Чайчета, жълт кантаион, връбника, е на тва с глас съм се смяла :D. В това състояние съм от години, не е временно, не става въпрос за месеци. Моля да пишат хора, които поне са запознати с това какво представлява социалната тревожност.
Smrazqvashta, благодаря ще се посъветвам с личната

в какво състояние си от години бе братче и то на 15г. и край вече си за психиатрията, ако бъркате месеците с години е друг въпрос :D:D:D:D

Социална тревожност – как да се справим с нея?
http://annatodorova.com/sotsialna-trevojnost-kak-da-se-spravim-s-neya/

Mдобрем отивайте тогава в лудницата щом толкоз ви кефи да ви бухат с хапчета ваш проблем, насила хубост не става .... казвам ви да ползвате това изобретение Гуглето ама вие пак не чувате, а вътре има неща като медитация това онова, но няма значение ....

metalhearted
12-15-2016, 19:50
"Социална тревожност - как да се справим с нея?", благодаря че ми даде линк към статията! Излекувана съм!
И ако ти е по-удобно в месеци-имам го от приблизително 48 месеца и ако не беше ти сигурно никога нямаше да прочета подобна статия в нета и да се излекувам, благодаря.

metalhearted
12-15-2016, 19:59
По написаното виждам, че не си минавал през нищо такова, това е прекрасно, не ти го пожелавам, просто не омаловажавай болката на другите.

ellabella
12-15-2016, 20:25
Това не е болест и не ти трябват разни псевдо лекари... Всичко е в главата ти, излез навън, ако трябва и насила, забавлявай се, човека е социално животно!

michaelis
12-15-2016, 20:31
По написаното виждам, че не си минавал през нищо такова, това е прекрасно, не ти го пожелавам, просто не омаловажавай болката на другите.

вие в пуберите си мислите, че край живота свършил и другите "незнаели какво що било еди кво си" повтарям го за последно, ако ти не искаш сама да си помогнеш не психиатри ами и Господ не може да ти помогне.


"Социална тревожност - как да се справим с нея?", благодаря че ми даде линк към статията! Излекувана съм!
И ако ти е по-удобно в месеци-имам го от приблизително 48 месеца и ако не беше ти сигурно никога нямаше да прочета подобна статия в нета и да се излекувам, благодаря.

В този пост също виждам, че ти самата не си вярваш, че това може да се оправи, първо си смени мисленето и започни да вярваш пък после вече са останалите неща

LoadRunner
12-15-2016, 20:58
По написаното виждам, че не си минавал през нищо такова, това е прекрасно, не ти го пожелавам, просто не омаловажавай болката на другите.

Можеш ли да опишеш точно как се чувстваш в детайли (като съответно игнорираш следващите негативни мнения ако ще има такива)?