PDA

View Full Version : Гей си търси момиче за приятелка



pavkata_1
12-15-2016, 17:14
Здравейте, пиша тук защото смятам че във форума има доста момичета и някоя може да и хареса начина за забавление/общуването които предлагам. М съм, бисексуален. Търся си мадама с която да сме приятел(к)и и която да ме научи как да се обличам в женски дрешки, да ме научи да се червисвам, гримирам и т.н. Тоест - нещо като приятелки-тинеджърки, които се учат една друга на тайните на женствеността и си споделят разни неща.
Мадамата няма значение от кой град е, тъй като не ми е проблем да пътувам из цялата страна.
Ако някоя има интерес - моля пишете ми на лични.
Темата няма сексуален характер, не е обява за запознанство с цел секс и прочие - просто се интересувам от приятелство и известни уроци в тънкостите на някои неща. От тази гледна точка смятам че не нарушава правилата на форума и се надявам да не бъде изтрита от някой модератор.
И моля от хората които нямат интерес - без безсмислени коментари относно сексуалността ми. Аз съм такъв какъвто съм и не Ви поучавам за вашия сексуален живот, така че бъдете така добри и Вие да не го правите за моя.
P.S.Пускам темата отново съвсем умишлено.Гусин модератора ако смята да я заключва да посочи точно и ясно с кое от правилата на темата е в разрез въпросната тема.Щото аз съм ги прочел достатъчно добре- http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/510004-%D0%9F%D0%A0%D0%90%D0%92%D0%98%D0%9B%D0%90-%D0%9D%D0%90-%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%A3%D0%9C%D0%90 . А не да ми обяснява кое е "достатъчно" и кое не е.Да не стане така господин Георги Бисерински,Инвестор АД с адрес бул.Брюксел 1 да го поразкарваме малко с призовчици от Комисията за защита от дискриминация.Мооолим!

Грозния
12-15-2016, 18:14
Мадамата няма значение от кой град е, тъй като не ми е проблем да пътувам из цялата страна.
Ако някоя има интерес - моля пишете ми на лични.
Темата няма сексуален характер, не е обява за запознанство с цел секс и прочие...
https://cdn.meme.am/cache/instances/folder857/56514857.jpg

Гусин модератора ако смята да я заключва...

Да не стане така ... да го поразкарваме малко с призовчици от Комисията за защита от дискриминация.Мооолим!
https://media.giphy.com/media/3oEjHAUOqG3lSS0f1C/giphy.gif

Dwyd96
12-15-2016, 18:34
Къв гей си ти бе... Ти си си чист педераст :D

Гей бил....

Че даже и за важен се взел. :D


P.S Ако бях като модераторите, щях да затворя темата, понеже е в грешен раздел..
Ама тях сигурно ги е страх да не ги съдят :D

pavkata_1
12-15-2016, 19:33
педераст...Ако бях като модераторите, щях да затворя темата, понеже е в грешен раздел..

Темата е в този раздел от 7-8месеца.Ако е била в грешен раздел е редно да е била направена забележка през тва време.И съответно да бъде посочен кой е правилния такъв.Да не говорим че форумния софтуер спокойно позволява модератор да я премести в този който се явява правилен за нея.
И се въздържай от обидни епитети.Първо-е забранено от т.3 от правилата на форума.И второ-такива квалификации се казват наживо,а не скрит зад мониторчето.Още повече че не е много здравословно при положение че ми отне 2минути да ти намеря имената,2 гсм номера и си ми на 20км.Нали се сещаш че в "големото пиринско село" не е много трудно да те открия!?Аре...

YoungBloodZ
12-15-2016, 19:37
Правилен раздел за подобна тема няма.