PDA

View Full Version : Домашна маска за коса.



З.М
12-15-2016, 21:25
Начин на приготвяне:
1бр яйце,
4 с.л. кисело мляко,
300мл. бира,
20мл. оцет
се добавят в 500мл. вода.


Начин на употреба:
Домашната маска се слага на мокра коса за 30 мин.
Маската се слага преди употребата на шампоана.
Прави се поне 1 път седмично,но може и да се прави всеки път преди къпане.


След употребата на маската косата става по-мека и помага за по-бърз растеж на косата. Косата се подхранва и добива блясък. Тази маска намалява косопада.

Тази домашна маска знам от баба си и си я правя всеки път преди да си измия косата. Аз лично съм много доволна.Надявам се и на вас да ви е полезна.

solo_
12-16-2016, 14:27
Какви са тия простотии?
протеините се пият... не се слагат на косата

за косата използувам 100% натурален зехтин и чесън
зехтинът е без никакви примеси
маслините само са били пресовани


сегашната бира няма нищо общо с тази от едно време

сега слагат препарат който да имитира хмела
но пак си прави пяна...
но е химия...

няма кремове, няма мазила...
повечето неща са химични
и ако ги употребяваш, ще останеш без коса

З.М
12-19-2016, 16:31
Забравих се с отговора,защото пробвах вашата маска за коса solo_°.

Незнам за вас,но моят скалп се изрина и благодарение на вашата маска стигнах до кожен доктор, който ми каза: че за първи път чува за такъв вид маска за коса. Няма да споменавам сумата за лекарства която съм дала...... Но аз без да пробвам немогат да коментирам.

А до колкото до моята маска за коса мога да кажа че от както съм била първи клас си я правя сега съм на 19 г. и косата ми е до кръста и е гъста така че не се притеснявайте не съм останала без коса дори и не ми е опадала никога.

Всички мой познати,приятелки и т.н който са ме питали какво си слагам на косата и са пробвали и са оставали доволни и продължават да си правят маската която съм им казала.

А до колкото до хранителните продукти който съдържа моята маска като:протеини и т.н са полезни и за косата не само когато се ядат или пият,както са полезни и за др. неща за организма на тялото.

З.М
12-19-2016, 16:45
Споменах на доктора,защо съм експериментирала с вашата маска и му казах за моята маска и той каза:че в моята маска има повече неща, който подхранват косата и са по-полезни за подхранване, омекотяване и т.н и че по вашата логика то вече няма нищо наторално особено маслините,който растът на сила и ги пръскат с какво ли не.

З.М
12-19-2016, 17:01
http://www.woman-onthe-top.net/p/kosa-do-krasta-neveroyatni-trikove-koito-shte-vi-izumyat/


Това е един от многото сайтове,който включват някой от мойте продукти. ;)

solo_
12-19-2016, 21:18
Това е долна лъжа!

кисело мляко няма ако не е домашно
яйцата са пълни с хормони
бирата е пълна със заместители

и сега искаш да ми кажеш, че купуваш яйца и бира - и косата ти става гъста? Айде моля ти се...

значи от естествените продукти ще получиш проблем
а от химията ще се оправиш?

не си мисли, че от тия боклуци ти е станала гъста косата
просто си още млад/а и така...

от няколко години и аз съм с дълга коса
(но не чак до кръста)
и ми е гъста по начало

тъй че недей да ме обвиняваш


-момче съм

З,M
12-20-2016, 06:00
Аз не те обвинявам а ти казвам,че твоята маска не всеки тип коса и скалп я приема. :)


А моята маска си я правя с домашни продукти а не купени от магазина,копувам си само бирата а за косата ми си е гъста по принцип, никъде не съм писала,че косата ми е станала гъста от тази маска.

А до колкото до това дето ме обвиняваш,че лъжа си жалък,защото никога не бих го направила против принципите и възпитанието ми е. И си е самата истина,че от твоята маска съм се изринала....Сега ми предстои да си направя тестова за алергени и т.н така че не ми се обеснявай.

Само в какво поколение живеем момче дава съвети за коса на жени и момичета.......Не им е лесно на мъжете малко останаха.

З,M
12-20-2016, 06:02
И спри да ми спамиш ставаш жалък.

З,M
12-20-2016, 06:04
Един съвет от момиче отиди на фризьор да ти подстриже средно дългата коса за да не те бъркат с момиче,а да придобиеш малко мъжки черти.

З,M
12-20-2016, 06:10
И вместо да се буташ в женски форум вземи потърси някой по момчешки или мъшки форум.

solo_
12-20-2016, 07:50
аз съм мъж с нежна душа :) <3 :smt060 :smt049 :smt057 :-)

З,M
12-20-2016, 08:32
Личи си ....... :D айде стига,че го обърнахме на чат а нейскам да обиждам човек който не познавам.