PDA

View Full Version : Активни потребители в момента



Smrazqvashta
12-16-2016, 08:16
Активни потребители в момента

Abu musab Al - Zarkayi ‎
ebencislav ‎
‎IDIL, DAESH ‎
IS Daesh allahu akbar ‎
Kur za Dans
‎mikity_sladky
‎Nie sme DAESH
XITRINO ‎

YoungBloodZ
12-16-2016, 08:33
Това само в кофата ли?

xXxAngerfisTxXx
12-16-2016, 08:34
vai

Smrazqvashta
12-16-2016, 08:40
Това само в кофата ли?

Във форума. Исках да представя така отстрани как изглежда.

YoungBloodZ
12-16-2016, 08:47
Във форума. Исках да представя така отстрани как изглежда.

При мен изглежда по доста по-различен начин. :D

Smrazqvashta
12-16-2016, 08:50
При мен изглежда по доста по-различен начин. :D

От гледната точка на обикновения потребител не на хакерите. ;)

YoungBloodZ
12-16-2016, 08:53
Нещо си се объркала. Не са чак толкова малко хора.

Smrazqvashta
12-16-2016, 08:57
Аз показах повечето. Имаше 2-3-4ма с нормален никнейм, които не се виждаха. :D

michaelis
12-16-2016, 08:59
Активни потребители в момента

Abu musab Al - Zarkayi ‎
ebencislav ‎
‎IDIL, DAESH ‎
IS Daesh allahu akbar ‎
Kur za Dans
‎mikity_sladky
‎Nie sme DAESH
XITRINO ‎

ти па остави ги да ходят в Сирията да получат по една руска ракета в простите тикви, като миналия "фен ислямист" дет заминал на границата "уж в името на Аллаха" и му обяснявах, че ше му счупат главата там ама той не вдяваше :D

Smrazqvashta
12-16-2016, 09:03
Аз никого не задържам. Идеята беше, че "нормалния" потребител бледнее. Т.е, ако ти си гост на този форум и погледнеш полето с активни потребители ще видиш това, което аз съм представила. Потребителите с нормален никнейм са далеч по-малко от останалите, че е възможно дори да не ти направят впечатление.

solo_
12-16-2016, 09:11
Активни потребители в момента

Abu musab Al - Zarkayi ‎
ebencislav ‎
‎IDIL, DAESH ‎
IS Daesh allahu akbar ‎
Kur za Dans
‎mikity_sladky
‎Nie sme DAESH
XITRINO ‎

тоя stalker681 съвсем полудя...

michaelis
12-16-2016, 09:33
Аз никого не задържам. Идеята беше, че "нормалния" потребител бледнее. Т.е, ако ти си гост на този форум и погледнеш полето с активни потребители ще видиш това, което аз съм представила. Потребителите с нормален никнейм са далеч по-малко от останалите, че е възможно дори да не ти направят впечатление.

в инвестора ги псувах и аз наред такива (модераторите също защото не ги триеха) имаха много платени мухоморки като тези "ислямистите" само, че на руска тематика дудняха глупости и сееха тъпотии, сега вече ми писна да се занимавам то и без това на тях затова им плащат. На такъв му трябва една лопата фронтално в муцуната и нема да пише повече за "ислямизъм и тероризъм" :D
Иначе мен ме кефи тука да си лафя с вас, ето нормални люде, ако може нещо да се помогне на "децата" - нема ядове, различни мнения по това онова, всичко е ток и жица .... 8-)

xXxAngerfisTxXx
12-16-2016, 09:53
в инвестора ги псувах и аз наред такива (модераторите също защото не ги триеха) имаха много платени мухоморки като тези "ислямистите" само, че на руска тематика дудняха глупости и сееха тъпотии, сега вече ми писна да се занимавам то и без това на тях затова им плащат. На такъв му трябва една лопата фронтално в муцуната и нема да пише повече за "ислямизъм и тероризъм" :D
Иначе мен ме кефи тука да си лафя с вас, ето нормални люде, ако може нещо да се помогне на "децата" - нема ядове, различни мнения по това онова, всичко е ток и жица .... 8-)
уоооо бат мичо

pe6oskeiborda
12-16-2016, 12:38
да ве кой гледа интересите на нормалните хора като мен а ??!?! ?!? :mad:

Smrazqvashta
12-16-2016, 12:49
Ти от кога пък си нормален?

pe6oskeiborda
12-16-2016, 13:07
брат аз съм си нормален шофьор на скейборди заклевам се

Smrazqvashta
12-16-2016, 13:27
http://s3.rockstarenergy.com/2012/11/elliot_sloan_action.jpg

DoubleDMG
12-17-2016, 19:19
бях излизал с една от форума,дето ми беше дала фалшиви снимки,отиам бате то ще кажеш че ме блъснала кола... не знам тая как успя да ме излъже,ама тъпото е че се навих.. та ника й беше прекалено хубав и за това мисля,че излязох с нея.. сега като се замисля тировете във форума са преобладаващи.