PDA

View Full Version : Отровно ли е пушенето на чай?



DenisRun49
12-17-2016, 18:57
Здрасти искам да знам че ме тревожи един въпрос!Ако си направя нещо като цигара, чай от лайка свивам я като цигара и вътре са тия малките незнам как точно се наричат от чая и после свивам го паля и дърпам това вредно ли е

П.С извинявам се за правописните грешки :) !

Smrazqvashta
12-17-2016, 19:14
http://www.blitz.bg/obshtestvo/cherna-vest-sled-3-mesetsa-v-koma-pochina-momicheto-pushilo-opasen-chay_news395101.html

DenisRun49
12-17-2016, 19:27
но чая е от лайка вредно ли е пак ?

Smrazqvashta
12-17-2016, 19:29
Не се занимавай с глупости, младежо.

michaelis
12-17-2016, 19:41
но чая е от лайка вредно ли е пак ?

аз съм пушил чай когато бях 6 клас, само чай, шума от дърветата и то във вестник всичко от природата, нямахме пари за цигари нямаше разни синтетики и други такива :D:D:D Ами нищо няма да ти стане само ше откажеш цигарите, спомням си, че лютеше и смърдеше ужасно :D това беше само веднъж не съм свивал фишеци с лайка или Earl Grey за изпът :lol:

но не пуши някакви дизайнерски измишльотини в комбинация с алкохоли, редбули, синтетики и други подобни щото иначе си взимаш билет за вечните ловни полета без майтап !!!

LudiqZaek
12-18-2016, 01:48
аз съм пушил чай когато бях 6 клас, само чай, шума от дърветата и то във вестник всичко от природата, нямахме пари за цигари нямаше разни синтетики и други такива :D:D:D Ами нищо няма да ти стане само ше откажеш цигарите, спомням си, че лютеше и смърдеше ужасно :D това беше само веднъж не съм свивал фишеци с лайка или Earl Grey за изпът :lol:

но не пуши някакви дизайнерски измишльотини в комбинация с алкохоли, редбули, синтетики и други подобни щото иначе си взимаш билет за вечните ловни полета без майтап !!!

Хахаха и ние с мойте аверчета така правехме, ама си пушихме само вестник, пушил съм пипер свит в хартийка за KFC, така става като увеличават цигарите хахаха :D :D

michaelis
12-18-2016, 06:54
Хахаха и ние с мойте аверчета така правехме, ама си пушихме само вестник, пушил съм пипер свит в хартийка за KFC, така става като увеличават цигарите хахаха :D :D

сега поне има измислени електронни цигари и като ми свършат нормалните цигари или пък станат прекалено скъпи, паля електрониката, вътре има някаква течност без катран с малко никотин издава дим, прилича на цигара и не люти като чая във вестника или шумата от дърветата и няма да те утрепе :D:D:D

malkatamarulka
01-10-2017, 17:58
Значи, брат, не знам предлагат или си просто любопитен. Чай за пушене в тая държава нема, ше умреш.