PDA

View Full Version : Момчетата играчи



pandapop
12-19-2016, 11:42
Знам, че когато един сериозен човек докато държи на теб те ревнува, но мине ли му забравя за теб и не му пука къде си и с кого си? Но при несериозните момчета нещата стоят по различен начин. Знам, че те ревнуват всички момичета, с които са били, но някои от тях се занимават с 2-3 момичета наведнъж и като им бият шута си намират някои други. И при положение, че с толкова момичета са се занимавали досега едва ли ги ревнуват всичките. Но докато се занимаваше с мен беше доста ревнив и се дразнеше дори, ако някой ме погледне. Мина един месец откакто прекъснахме всякакви отношения, дали не е минало времето, в което може би е щял да ме ревнува. Тези дни ще ходя на дискотека с приятели между които ще има и момчета. Чудя се дали да не снимам с някой от тях и да кача снимката във фейсбук. Не искам да падам на това ниво, но знам, че ако го направя само това ще ми помогне да продължа напред. Защото знам, че най-вероятно той ще се изкуши да ми пише, но няма да има очи да го да го направи след всичко, което ми причини и това няма да му дава мира. Но пък от друга страна се чудя дали пък няма да си каже , че само съм чакала да ме остави и да се зарадва, че се оттървал от мен. Моята идея е да го е яд, че ме е загубил и да знае, че няма връщане назад. Таа има би имало някакъв ефект това, което мисля да направя. Ще се радвам тези от вас с повече опит и наблюдения да споделят. Пак казвам не го правя заради него, а заради себеси, защото това ще ми помогне да продължа напред. Благодаря предварително. :)
На 18 години сме и двамата

LadyTerrible
12-19-2016, 11:49
Моят въпрос е : Защо трябва да се занимаваш с глупости,за да продължиш напред? Просто го направи.Създавате си филм от живота и после се вайкате защо бил толкова гаден...
Да искаш да накараш някого да се чувства зле,за да "продължиш напред" е уникална безмислица. Ако отношенията ви са приключили,моят съвет е просто да оставиш нещата така и да не се занимаваш със снимки,фейсбуци и кой какво ще си помисли и дали ще си го помисли.Не си създавай сама драми.

KREED
12-19-2016, 17:24
Моят въпрос е : Защо трябва да се занимаваш с глупости,за да продължиш напред? Просто го направи.Създавате си филм от живота и после се вайкате защо бил толкова гаден...
Да искаш да накараш някого да се чувства зле,за да "продължиш напред" е уникална безмислица. Ако отношенията ви са приключили,моят съвет е просто да оставиш нещата така и да не се занимаваш със снимки,фейсбуци и кой какво ще си помисли и дали ще си го помисли.Не си създавай сама драми.

+1

Шви *** и филмите аз... Ебахти деградацията в туй шибаното поколение. Всеки се прави на звезда и се е филмирал до такава степен, че ми докарва рак на душата. Всеки все е наранен, все е предаден и все отнякъде намира сили да превъзмогне "трудностите", да се изправи и най-накрая да си отмъсти. Някви смешни страници "Подземен свят", "Бандитска романтика", "Мафия" са ми постоянно на newsfeed-а във фейсбук.

Плюя и проклинам такива отрепки! Един ден ще имат деца тия хора! И познайте какви ще станат - същите боклуци като нас!

inewton
12-19-2016, 17:49
Моята идея е да го е яд, че ме е загубил и да знае, че няма връщане назад.

Само когато на другите им е гадно ли ти можеш да се чувстваш добре?

solo_
12-19-2016, 18:24
Знам, че когато един сериозен човек докато държи на теб те ревнува, но мине ли му забравя за теб и не му пука къде си и с кого си? Но при несериозните момчета нещата стоят по различен начин. Знам, че те ревнуват всички момичета, с които са били, но някои от тях се занимават с 2-3 момичета наведнъж и като им бият шута си намират някои други. И при положение, че с толкова момичета са се занимавали досега едва ли ги ревнуват всичките. Но докато се занимаваше с мен беше доста ревнив и се дразнеше дори, ако някой ме погледне. Мина един месец откакто прекъснахме всякакви отношения, дали не е минало времето, в което може би е щял да ме ревнува. Тези дни ще ходя на дискотека с приятели между които ще има и момчета. Чудя се дали да не снимам с някой от тях и да кача снимката във фейсбук. Не искам да падам на това ниво, но знам, че ако го направя само това ще ми помогне да продължа напред. Защото знам, че най-вероятно той ще се изкуши да ми пише, но няма да има очи да го да го направи след всичко, което ми причини и това няма да му дава мира. Но пък от друга страна се чудя дали пък няма да си каже , че само съм чакала да ме остави и да се зарадва, че се оттървал от мен. Моята идея е да го е яд, че ме е загубил и да знае, че няма връщане назад. Таа има би имало някакъв ефект това, което мисля да направя. Ще се радвам тези от вас с повече опит и наблюдения да споделят. Пак казвам не го правя заради него, а заради себеси, защото това ще ми помогне да продължа напред. Благодаря предварително. :)
На 18 години сме и двамата

И защо въобще ти трябва да го караш да ревнува? И как това ще ти помогне да продължиш напред?
http://i.imgur.com/HozLfVo.gif



той ще види снимката и просто ще я подмине

нали вече е минало време... щом не те е потърсил, значи няма и да го направи

толкова ли е сложно да се продължи напред...

ти седиш и се занимаваш с глупости
докато наборките ти си живеят живота и правят връзки

ако момчето е умно, красиво, интелигентно и повече от останалите, тогава е приемливо да правиш такива неща
ама аз съм сигурен, че става въпрос за някакъв глупак...
http://i.imgur.com/OrPckJM.gif


ако искаш да продължиш напред, можеш да го направиш и без да го дразниш



п.с. като някое наивно детенце си...

prosto_chovek
12-19-2016, 19:06
Аз съм играч. Рекордът ми е 14 часа белот без прекъсване, освен по физиологични причини.

Грозния
12-19-2016, 19:12
Но при несериозните момчета нещата стоят по различен начин. Знам, че те ревнуват всички момичета, с които са били, но някои от тях се занимават с 2-3 момичета наведнъж и като им бият шута си намират някои други.Направи същото и ти :D!

Тези дни ще ходя на дискотека с приятели между които ще има и момчета. Чудя се дали да не снимам с някой от тях и да кача снимката във фейсбук. Не искам да падам на това ниво, но знам, че ако го направя само това ще ми помогне да продължа напред.Най-добре се изчукай със всичките му приятели и тогава той ще пукне от яд, да знаеш :razz: !

Ако постнеш и снимки как това се случва във ФБ или по-добре направо в мотикаря, бившето ти гадже ще пукне не един, а два пъти :D!

Smrazqvashta
12-20-2016, 07:39
От тази и предходната ти тема стана ясно едно. Не трябва да се тревожиш, че ще паднеш на нивото на въпросния човек, това няма как да се случи, защото твоето ниво е по-ниско и от неговото.

RapExotic
12-20-2016, 18:48
И после се чудите защо момчетата не ви взимат на сериозно и искат само да ви чукат. С такова кифленско поведение можеш единствено да предизвикаш смях или съжаление у някого, но не и ревност или любов.

Iphigenia
12-20-2016, 21:35
На 18 години сме и двамата

На 8 имаш предвид.

pandapop
12-21-2016, 10:46
И после се чудите защо момчетата не ви взимат на сериозно и искат само да ви чукат. С такова кифленско поведение можеш единствено да предизвикаш смях или съжаление у някого, но не и ревност или любов.

Момчето като не е сериозно, аз каквато и да съм няма да ме вземе на сериозно. Тези "кифленските номера" не са присъщи за мене, но познавайки го знам, че това най би го издразнило и за това го правя. Искам да види, че света не се върти около него. Просто ме дразнят такива типове дето искат всички да тичат след тях.

Cattleya94
12-21-2016, 12:45
Продължаваш напред без да се чудиш какво да направиш, за да го подразниш. За мен това няма никакъв смисъл. И какво като качиш снимка с някое момче? Мисли трезво, без да се чудиш каква детинщина да направиш. ;)

kostik
12-21-2016, 17:18
Аз на 18 години забравях бившите на момента. Съмнявам се да постигнеш, каквото и да е било при човек, които ходи с две, три едновременно. Продължавай си по пътя и мисли повече за себе си.

RapExotic
12-21-2016, 19:56
Момчето като не е сериозно, аз каквато и да съм няма да ме вземе на сериозно. Тези "кифленските номера" не са присъщи за мене, но познавайки го знам, че това най би го издразнило и за това го правя. Искам да види, че света не се върти около него. Просто ме дразнят такива типове дето искат всички да тичат след тях.

Несериозните момчета са такива, точно защото има кифли да им се връзват и да ги карат да се чувстват велики. Ако момичетата започнат да се държат на ниво и да показват ясно, че не толерират такъв тип поведение тези момчета ще се осъзнаят, понеже ще видят, че моделът им на поведение не върви.

inewton
12-22-2016, 05:18
Момчето като не е сериозно, аз каквато и да съм няма да ме вземе на сериозно. Тези "кифленските номера" не са присъщи за мене, но познавайки го знам, че това най би го издразнило и за това го правя. Искам да види, че света не се върти около него. Просто ме дразнят такива типове дето искат всички да тичат след тях.
С тоя начин на мислене живота ти ще мине в дразнения и недоволства, дете. Откажи се от това.

Kastiel_90
12-29-2016, 13:18
И после се чудите защо момчетата не ви взимат на сериозно и искат само да ви чукат. С такова кифленско поведение можеш единствено да предизвикаш смях или съжаление у някого, но не и ревност или любов.

+1 щом се занимавате с играчи не би трябвяло да ва учудва че ви е ударил шута, все пак сте знаела че е играч нали ? Пожелавам ви успех с други играчи, които ще ва направят поредната бройка!

Fisherman
12-29-2016, 13:23
викаме им курвари или курви също става

Bisha
12-31-2016, 10:04
Моят въпрос е : Защо трябва да се занимаваш с глупости,за да продължиш напред? Просто го направи.Създавате си филм от живота и после се вайкате защо бил толкова гаден...
Да искаш да накараш някого да се чувства зле,за да "продължиш напред" е уникална безмислица. Ако отношенията ви са приключили,моят съвет е просто да оставиш нещата така и да не се занимаваш със снимки,фейсбуци и кой какво ще си помисли и дали ще си го помисли.Не си създавай сама драми.

+1
Стига кифленски фими от типа "не можеш да ме имаш вече" или "съжалявай че ме загуби". Най-малкото това му показва че още ти пука. Просто спри да говориш с него и да му обръщаш каквото и да е внимание. Няма нужда да се кифлиш.

Ivaaaaa
12-31-2016, 10:16
Бахти стила на писане, човек. Получих пристъп на дислексия. Хабиби, ти си олицетворението на профила "кифла". Защо си мислиш, че ще му е кофти да те види с друг? Защо искаш да нараниш? Защо си мислиш, че си невероятна и друга като теб няма? Отврат. Защо ми трябваше да влизам...