PDA

View Full Version : Какво мислите



Bathala
12-19-2016, 18:35
Здравейте!

От няколко седмица насам постоянно ме боли главата,лесно се изморявам и като цяло през цялото време чувствам умора. На 2-3 ми пада кръвното и от тогава имам страх,че всеки момент ще припадна. Нали знаете как като падне рязко кръвното и спираш да си чувстваш тялото и направо не знаеш къде се намираш. Какво мислите?

Грозния
12-19-2016, 19:14
Отиди да си изследваш кръвната захар, сутрин на гладно. Може причината за световъртежа да е друга.
И иди на лекар.

prosto_chovek
12-19-2016, 19:37
Пушиш ли? Не се научихте, че за такива неща се ходи на КВАЛИФИЦИРАН лекар, в ОФИЦИАЛЕН лекарски кабинет, а не се пита в този или в друг форум. Да приемем, че си здрав и не пушиш (при някои пушачи ги има тия работи, ако прекаляват, иам такъв познат). Ако не се движиш достатъчно и не се храниш достатъчно, може да имаш такъв проблем. Или ако не пиеш достатъчно течности (разбирай вода, не кафе, кола, бира, мастика).

LadyTerrible
12-23-2016, 12:07
Да,случвало ми се е това,но аз съм хипотоник. Доста вероятно е да е от ниското кръвно-когато ти стане замаяно,причернее ти или почувстваш слабост,веднага хапни сладко,за препоръчване тъмен шоколад и пий по малко вода.При всяко положение отиди на лекар,а ако не можеш сега покрай празниците,в случай,че имаш апарат за кръвно,започни да го следиш,за да се ориентираш.Наспивай се и избягвай продължително седене пред компютъра.Редовно хранене трябва-на 2,3 часа по нещо и повече вода.