PDA

View Full Version : Проблем



angel_S
12-19-2016, 19:12
Здравейте. Момиче на 15 съм. Това лято имах вагинални гъбички, които бяха ужасни. Ходих на гинеколог и той ми каза че може да е от басейна и ми предписа хапчета, с който уж се оправих за един два месеца. И сега пак се започва. Не е същото но от време на време има едно странно бяло течение, няма мирис но не мисля че е много нормално, въпреки че и преди това съм го имала. Също така рядко, но понякога започва да ме сърби. Не искам да казвам на майка ми понеже сега съм девствена, но след една седмица се очертава да го направим с приятеля ми, а майка ми не трябва да разбира за сега защото тя е трърдо против преди 17-18 год. Чудех се, понеже видях лекарството интимохелп, обаче то е за недевствени, защото се пъха вътре, а не е под формата на хапчета и ако правя секс и започна да го ползвам дали ще се оправят нещата. И за него трябва ли рецепта, защото до калкото знам то може да се ползва и профилактично. Или просто да си взема някой от хапчетата, които пиех преди.. предписани ми от гинеколога и да пия тях.

NissaN
12-22-2016, 20:10
Гледай да се оправиш преди да го направите да му не лепнеш и на него гъбички че така една ми лепна нещо такова(така ме чешеха ташаците,че си изпадах от кожата).И после я бих...ама яко я бих.И заведоха дело с/у мен но я подкупих и го оттегли.Такива работи стават у нашо село.

kostik
12-23-2016, 06:54
Съгласен съм с нисан, ходи отново на лекар. Най-добре преди да водиш полов чивот се "изчисти".