PDA

View Full Version : Първи стъпки в кеча.



Рандомммм
12-25-2016, 11:05
До колкото знам требе да се отиде в САЩ където първо минаваш в NXT и после ако те изберат директно дебютираш в WWE. Обаче аз от сега се готвя за там. Тренирам усилено във фитнеса и отвреме навреме разучавам някоя друга хватка ( хватките в кеча ги владея вече всички )
Според вас имам ли шанс някакъв да успея и аз както всички останали ? Ако искате да обсъждаме повече идеи и варианти може да си говориме налично или пък по fb , ще си споделяме идеите и ще демонстрирам хватките на видеозапис и тренировките ми у фитнесо и мога да искам съвети от вас за тренировките с тежести на които наблягам.

EDIT: Ходя на фитнес 3 пъти седмично и днеска ми е 3-тия ден. Сега ще изям един дюнер XL и след около час ще ходя да блъскам.

Грозния
12-25-2016, 13:26
Това ли ти е мечтата в живота?
Защо не се занимаваш с нещо по-сериозно, реално и изпълнимо, вместо с ... кеч :shock: ?

Рандомммм
12-25-2016, 18:49
Гледай сега това защо да не може да се сбъдне , всеки има право да мечтае и мечтата му да се изпълни убеден съм че и ти имаш нестандартни идеи ама нема да се съдим я.
Иначе имам доста други приоритети в живота.

Грозния
12-25-2016, 19:43
Разбира се, всички имат мечти :) !
Най-важно в живота е да имаш сигурна и добре платена професия, другото ще си го купиш 8) !

Рандомммм
12-25-2016, 20:31
Живота преди всичко е именно за това да следваш мечтите си и приоритетите.

Който има желание да обсъдим това на лс

Иначе попринцип правя 70 кг тяга , 60 кг лежанка и 100 кг клек общо взето днес беше така.

foreversmall
12-25-2016, 21:46
Ако си наистина сериозен с тази мечта, няма да влезеш направо в NXT. Много години ще трябва да се биеш в indie шоута, докато не те забележат. Трябва ти харизма освен да си атлетичен, силен и т.н. А иначе 70кг тяга 60 лежанка 100 клек не са много високи числа. Продължавай да тренираш. Успех :)

Рандомммм
12-26-2016, 19:04
Знам че не е много но за килограмите ми е много 177/63. Иначе тези indie шоута лесно ли се постъпва в тях и ще взимам ли някви пари ? Напълно съм сериозен с тази тема.

foreversmall
12-27-2016, 08:34
За indie шоутата: не са по телевизията, тоест не се вадят много пари. Ако не си г/д известен има шансове дори да работиш за без пари. Много е трудно да се стане кечист и да влезеш в wwe, tna. Евала му правя на Русев, ако му гледаш промотата и зад кулисите/Total Divas можеш да видиш че има мн як характер, мн е забавен и т.н. Тоест дори и да си добър в ринга, е нужна харизма(Roman Reigns е изключение, тоя нз кво прави там :D) Ако вярваш в себе си и си сигурен, че искаш да се занимаваш с това ти пожелавам успех, но според мен ще е добре да намериш и друг вариант за всеки случай, поне завърши университет първо :) УСПЕХ :)

solo_
12-27-2016, 11:38
защо не отидеш в CZW?
в CZW е много по-голямо зрелището

според мен имаш голям шанс
тъй като в WWE не се появяват много нови хора


пожелавам ти да станеш като него: https://www.youtube.com/watch?v=EmQNxbnjIHI

Chul никога не е давал и една стотинка за протеин
всичко му е 100% натурално


след ядене трябва да изчакаш най-малко 2 часа
и чак тогава да блъскаш в залата

foreversmall
12-29-2016, 17:53
пожелавам ти да станеш като него: https://www.youtube.com/watch?v=EmQNxbnjIHI

Chul никога не е давал и една стотинка за протеин
всичко му е 100% натурално


след ядене трябва да изчакаш най-малко 2 часа
и чак тогава да блъскаш в залата
:DD някога стъпвал ли си във фитнес

solo_
12-29-2016, 21:52
:DD някога стъпвал ли си във фитнес

болен съм от анорексия

а на теб какво ти става, че се заяждаш с мен?