PDA

View Full Version : Какво ви е мнението?



SwallenPwnz
12-26-2016, 10:04
Здравейте,бившото ми гадже ме потърси,обажда се от скрити номера и ми пише от профилите на нейни приятелки ? След раздялата ни от преди 2г?
Какво ви е мнението?

NomNomNom
12-26-2016, 10:10
всички сме крийпъри понякога, ама твоята мацка леко е прекрачила границата

- или й дай минимално информацията, която търси (тип как си, как е животът) обаче без да й даваш никакъв, ама никакъв емоционален отговор и никакво обсъждане на миналото ви (защото очевидно нещо я човърка и нещо рови)

-или се покрий, крий всяко инфо за теб - рестриктни й приятелките, смени си номера ако можеш

имай предвид, че колкото повече криеш, има шанс да се амбицира повече, обаче това означава повече енегрия за нея и евентуално ще се измори

или - бъди груб - бъди лош - нека говори глупости за теб, да не ти пука - нейното поведение е неадекватно

на колко години е, някакви "трудни" времена ли преживява, стабилна ли е емоционално?
иска ли нещо конкретно от теб, или още е на фаза - как си , да сме си фр (това често е троянски кон за истинските намерения )

fanton1
12-26-2016, 10:15
Според мен те търси и иска пак да общувате, но по някаква причина не знае как да го направи и търси начини да се добере до теб. Защо не се опиташ да се изясниш с нея за всичко това ? Иначе едва ли скоро ще се откаже от всичко това.

LadyTerrible
12-26-2016, 16:15
Според мен,ако не обръщаш внимание и не отговаряш ма съобщенията и обажданията й,ще се откаже в един момент.
Защо го прави,мисля,че никой от нас не може да ти даде категоричен отговор,защото само вие си знаете историята.Възможности много.
Ти си прецени дали да се свържеш с нея,дали ти се занимава и дали ти се рови в миналото.2 години са доста време,все пак.
Действай както го чувстваш.

anonymous908491
12-26-2016, 17:38
Здравейте,бившото ми гадже ме потърси,обажда се от скрити номера и ми пише от профилите на нейни приятелки ? След раздялата ни от преди 2г?
Какво ви е мнението?

върни и парите, които ти е дала на заем, нещастен оръфляк