PDA

View Full Version : Класиката... влюбена в приятел..



angel_S
12-26-2016, 16:48
Здравейте! Момиче на 15 съм. Преди 4 години се запознах с момче, което стана най- добрия ми приятел. Преди няколко месеца стана така че той поиска да спи с мен и моята грешка беше че приех. Е не го направихме, защото накрая не издържах на всичко и му казах че искам да забравим за това и да сме си както преди, а той ми каза че е невъзможно. Той е от друг град и идва само през почивните дни. Та преди няколко дни дойде и в момента сме в много странно положение. Не си говорим и се подминаваме по улиците, а когато попаднем в една компания се едно не съществуваме. Пишем си, питах го дали му пука за мен и той каза да, но нз дали сме фр. Сега просто не знам какво да правя. Той не иска да изл заедно, защото ще е странно и за двама ни, разбирам го, но искам да си изясним нещата. Не вярвам да ме харесва, въпреки че аз съм човек, който супер много подтиска чувствата си и може би малко го хр ама не мисля че някога ще му кажа. И да аз определено не знам какво иска. Отказах да спя с него не защото не исках а защото знаех че не е правилно. Може би на нова година когато и двамата се напием може да му го напиша за да има с кво да се оправдая после.

Mana
12-26-2016, 16:51
Ако ще водите разговор, не го провеждайте пияни като смоци! Уговорете се за дата, час и място; поговорете, разберете се и си продължете пътищата. Ако се пресекат - супер; ако не - здраве да е!

anonymous908491
12-26-2016, 17:32
имаш 57 поста, от тях 57 са за тоя приятел, да не говорим за десет теми, които си пуснала по същата тема.
ти не си влюбена, ти си обсебена, на негово място бих те избягвал

KaRiNa.Ni
12-27-2016, 09:36
На 15 години не знаеш дали ти се пикае или сере тръгнал/тръгнала,за приятелство и любов да говори!

Bisha
12-31-2016, 09:57
Само тебе виждам в тоя форум. Кво няма да те избягва, месец го въртя на малкия си пръст, писахте си как ще му пуснеш (и тн.) и накрая го отряза. Аз ако съм изобщо нямаше да разговарям с теб. Тва си е брутално отрязване. Решавай искаш ли нещо повече с него, пука ли ти за него, би ли му пуснала (щото веднъж си го лъгала за месец) и ходи се оправяй. Ако искаш да имаш нещо повече с него, ходи му кажи, ако искаш да се ебеш с него ходи му кажи. Най-важното обаче е че трябва да му се извиниш и да му обясниш че си отказала, защото те е хванал страх/ или си си мислела че имаш чувства към него. За него в момента ти си била пълна кучка (в смисъла че си се държала супер гадно).

angel_S
12-31-2016, 10:13
Това си го знам.. ама аз още от началото му казах че ще съсипем всичко, а той казваше не няма даже ще е още по- хубаво. Ние сега едва се поглеждаме длед този чат пък ако му бях и пуснала още по- зле щеше да стане. Кви приятели щяхме да сме.. Виновна съм, че изобщо се съгласих ама и той също.

Bisha
12-31-2016, 10:25
Е щом си знаеш какво дълбаеш само на едно място? Да не би да очакваш че някой от тук ще ти каже магическото решение и изведнъж всичко ще си е постарому?
Каквото си направиш сама, това е. И двамата сте си виновни, явно не ви е било толкова важно приятелството.
Имам познати, които са имали много силни чувства един към друг, но не са предприели нищо само защото толкова си ценят приятелството. Вие като гледам колко сте го ценили, не се чуди че толкова лесно в момента не си говорите.

LadyTerrible
12-31-2016, 11:36
Само тебе виждам в тоя форум. Кво няма да те избягва, месец го въртя на малкия си пръст, писахте си как ще му пуснеш (и тн.) и накрая го отряза. Аз ако съм изобщо нямаше да разговарям с теб. Тва си е брутално отрязване. Решавай искаш ли нещо повече с него, пука ли ти за него, би ли му пуснала (щото веднъж си го лъгала за месец) и ходи се оправяй. Ако искаш да имаш нещо повече с него, ходи му кажи, ако искаш да се ебеш с него ходи му кажи. Най-важното обаче е че трябва да му се извиниш и да му обясниш че си отказала, защото те е хванал страх/ или си си мислела че имаш чувства към него. За него в момента ти си била пълна кучка (в смисъла че си се държала супер гадно).
Не мисля,че в този случай се е държала "като кучка" или "супер гадно" - всеки има право на избор и при положение,че на човека му е било само да си направят сефтето заедно,какво толкова?Да се чувства виновна ,задето е решила,че не й е до това ли?Глупости.Просто по начало много мисли върху всичко и този тип отношения не са за тях явно.Тя иска едно,той друго.Нормално.



имаш 57 поста, от тях 57 са за тоя приятел, да не говорим за десет теми, които си пуснала по същата тема.
ти не си влюбена, ти си обсебена, на негово място бих те избягвал
мдам...чак "обсебена" не бих използвала,но и аз мисля,че прекаляваш.Просто се отдалечи от тази ситуация.Колкото и да го мислиш,няма да го измислиш.Нищо хубаво няма да излезе от тая работа.Взела си решение,действаш според него просто.Излез от филма.Това не е единствения човек на света.На 15 си,живей си живота и спри да циклиш на едни и същи теми.Така ти отговорих и на личното.

Bisha
12-31-2016, 11:43
Не мисля,че в този случай се е държала "като кучка" или "супер гадно" - всеки има право на избор и при положение,че на човека му е било само да си направят сефтето заедно,какво толкова?Да се чувства виновна ,задето е решила,че не й е до това ли?Глупости.Просто по начало много мисли върху всичко и този тип отношения не са за тях явно.Тя иска едно,той друго.Нормално.



мдам...чак "обсебена" не бих използвала,но и аз мисля,че прекаляваш.Просто се отдалечи от тази ситуация.Колкото и да го мислиш,няма да го измислиш.Нищо хубаво няма да излезе от тая работа.Взела си решение,действаш според него просто.Излез от филма.Това не е единствения човек на света.На 15 си,живей си живота и спри да циклиш на едни и същи теми.Така ти отговорих и на личното.

Е цял месец го е подвеждала, тя ако не е искала от самото начало щеше да каже "не, държа на проятелството ни". В други теми каза че са си писали разни неща, ала бала и деня в който са се разбрали да го направят го е отрязала. Според мен сега си заслужава това което получава, играла си с него после решила че не иска това.

LadyTerrible
12-31-2016, 11:54
Е цял месец го е подвеждала, тя ако не е искала от самото начало щеше да каже "не, държа на проятелството ни". В други теми каза че са си писали разни неща, ала бала и деня в който са се разбрали да го направят го е отрязала. Според мен сега си заслужава това което получава, играла си с него после решила че не иска това.

Тя е на 15 :D Хора на по 40 не могат да решават толкова сигурно и скорострелно...камо ли един неадекватен тийнейджър. :D
Всеки прави грешки,не мисля,че щом е решила да не спи просто така за сефтето с някого,трябва сега да се обвинява,че го е отрязала. :D Според мен девойката не си е играла с него,а просто тотално не знае какво иска.От първата тема я знам. :D Обясни й се 100 пъти колко е неадекватно това,което прави и мисли в същото време,но като в нейната глава е хаос,ние кои сме ,че да подреждаме? :D Каквото е надробила,това ще сърба.

Bisha
12-31-2016, 12:08
Тя е на 15 :D Хора на по 40 не могат да решават толкова сигурно и скорострелно...камо ли един неадекватен тийнейджър. :D
Всеки прави грешки,не мисля,че щом е решила да не спи просто така за сефтето с някого,трябва сега да се обвинява,че го е отрязала. :D Според мен девойката не си е играла с него,а просто тотално не знае какво иска.От първата тема я знам. :D Обясни й се 100 пъти колко е неадекватно това,което прави и мисли в същото време,но като в нейната глава е хаос,ние кои сме ,че да подреждаме? :D Каквото е надробила,това ще сърба.

Няколко теми засякох само :D Правилно е че ще си сърба попарата, само ме дразни факта че още теми отваря и очаква някой да й реши проблема :D

LadyTerrible
12-31-2016, 12:17
Няколко теми засякох само :D Правилно е че ще си сърба попарата, само ме дразни факта че още теми отваря и очаква някой да й реши проблема :D
Аа,ми да отваря. :D То въпросът е кой ще й отговаря. :D

angel_S
01-01-2017, 18:58
Ми да.. всъщност каквото и да напишете няма да ви послушам и ще си правя все моето.. така че просто не знам защо се хабя да пиша толкова. Мерси все пак.. ще си се оправя..

sladura89
01-01-2017, 21:04
На 15 години не знаеш дали ти се пикае или сере тръгнал/тръгнала,за приятелство и любов да говори!

Аз пък мислех, че това дали ти се пикае или сере се учи още в първата година след раждането! :)

sladura89
01-01-2017, 21:10
Само ми е много странно, защо жените не могат да смесват приятелство със секс или с чувства, и ако някой го приемат за приятел не искат никога да са повече от приятели, ами нали именно връзки започнали с приятелства са в повечето случаи много по-добри и трайни, от колкото започнати с някой абсолютно непознат! Това никога не съм го разбирал за мен поне няма никакъв проблем момче и момиче приятели, да имат и други отношения сексуални и т.н., ако и двамата имат такова желание! :)

angel_S
01-04-2017, 08:01
Така е.. прав си. Ние не можем да смесваме секс и приятелство, защото мислим че това ще е края на приятелството.

sladura89
01-06-2017, 14:23
Така е.. прав си. Ние не можем да смесваме секс и приятелство, защото мислим че това ще е края на приятелството.

Интересно тогава как намирате трайни връзки! Все пак една такава връзка би била много по-стабилна от колкото да се хванете с някой от улицата, който не познавате! :)

angel_S
01-09-2017, 19:05
Проблема е че ние сме на 16... рано или късно тази връзка ще свърши и приятелството си отива. А ако сме си само приятели няма такава опасност. Пък и той хр друга.

sladura89
01-09-2017, 22:59
Проблема е че ние сме на 16... рано или късно тази връзка ще свърши и приятелството си отива. А ако сме си само приятели няма такава опасност. Пък и той хр друга.

Мхм, не е баш така, може и връзката да не свърши, ако си паснете! А дори и да не се получи какво ви пречи да останете приятели, аз така с едно момиче бяхме приятели, после тръгнахме с нея, после беше малко кофти като скъсахме, но си останахме приятели и все още сме си! :)
Причината да не останат приятели двама, души които са ходили и са били преди това приятели е, може би от злоба, завист или гордост, прекалено сте надути и т.н. или имате чувства към този човек и, ако сте край него няма да можете да го забравите, ама то има такава опасност и когато сте само приятели с него! :)