PDA

View Full Version : Поражда ли се любов винаги при отношенията ,,приятели с привилегии"?



iwanina121314
12-27-2016, 12:30
Здравейте на всички.
Е,въпроса ми е следния дали се поражда винаги любов при тези взаимоотношения? Как мислите? Не говоря само за приятели ,които се използват за секс и не се търсят..например всеки ден да излизат,да си пишат нон стоп ,да са близки и в същото време да правят секс. Има ли възможност тогава да се породят чувства и от двете страни според вас?

Dkeyz
12-27-2016, 13:19
За двете не знам, но от едната със сигурност ще се породят чувства.

Ivaaaaa
12-27-2016, 14:44
Използването на "винаги" в.., каквото и да е всъщност, е нелепо, пък за човешки взаимоотношения, направо смешно.
Ще ти се.
Не ви разбирам.

Borntobewild..
12-27-2016, 17:51
За двете не знам, но от едната със сигурност ще се породят чувства.

Подкрепям :) Не винаги, но в повечето случаи е така

Грозния
12-27-2016, 21:08
Възможно е - след петото-шестото чукане, защо да не се зароди и любов между вас :) !?
Ако не ползвате предпазни средства, може да се зароди не само любов, но и бебе :D !

RapExotic
12-28-2016, 07:54
Поражда се и то съвсем целенасочено. Хората, които практикуват този тип взаимотношения обикновено не са на ясно със себе си, но всъщност искат да се почувстват желани и обичани.

dimitar_ak
12-28-2016, 08:23
Почти винаги се случва един от двамата да се увлече. Ако нещата не са взаимни и за единия си е само секс, връзката се преустановява.

divergent
12-28-2016, 10:09
След като не става въпрос само и единствено за секс и двамата нямат против да прекарват време заедно извън леглото, е силно възможно да изпитват симпатии. С течение на времето ако продължават, тези взаимоотношения, ще започне връзка, и то без да усетят. ще се развият още повече и ще прераснат във връзка.