PDA

View Full Version : Какво да правя, ОБИЧАМ ГО!!!



dramaqueen345
12-27-2016, 17:40
Здравейте! Много време се чудих дали да споделя тук моята история и все пак реших да го направя... на 17 години съм, преживях най-хубавото чувство на света ЛЮБОВТА ... той е на 19 години и е най-прекрасния човек, който съм срещала, но се страхувам, че го губя защото не го оцених навреме.. Нашата история започна на 7ми септември и приключи преди 2 седмици... всичко беше идеално, но аз съм глупачка и не осъзнавах какъв човек имах до себе си :( Беше влюбен в мен, постоянно беше до мен и ме подкрепяше..в началото аз се държах с него отдръпнато и малко грубо заради предишна връзка, която не ми позволи да му имам доверието, което той заслужава.. направих много глупости с които го нараних (не съм му изневерила нито веднъж!), но той въпреки всичко остана с мен ... постоянно го ревнувах от несъществуващи неща, изкарвах го понякога извън равновесие, сърдех му се за дреболий, късахме цели 5 пъти заради моите глупости и пак се събирахме...обичаше ме въпреки всичко... Но аз съм глупава и след всички тези пъти не успях да се променя, да му имам доверие и да спра със сцените на ревност... Много го обичам и много държа на него, наистина се промених и искам да му го покажа и докажа но той вече е неспособен да ми повярва, казва че съм го отблъснала с моите глупости и ме обича вече само като приятел (но аз виждам че не е така защото се дразни от дребни неща)... За коледа му взех подарък един от които беше табло с наши снимки..той додйе подарих му подаръка и си тръгна...след това ми каза че е изхвърлил таблото със снимки :( Аз няма да спра да се боря за него, защото го обичам угасно много и осъзнах грешката си способна съм да му покажа моята друга страна и искам да си го върна..той ми беше всичко ( и още е :( ) Моля ви дайте ми съвет какво да правя как да си го върна и да го накарам да ми повярва че съм се променила :( неискам да загубя човек като него... той ми е много обиден и е много наранен и мисля да му дам малко време да помисли... но отчаяно се нуждая от него :(

Tainatawe
12-27-2016, 17:55
Сама си си виновна, т'ва ви е проблема, че не цените и после ядете дървото (не говоря само за жените). Поне за другия път ще си знаеш, ако бях на негово място нямаше и да те търпя, въпреки, че и аз съм ревнив на мърша. Единствения шанс е да се надяваш да ти прости.

Smrazqvashta
12-28-2016, 06:18
Защо си му подарила табло с ваши снимки? Можеше да му подариш нещо лично за него. Вие сте разделени и ти му подаряш това табло? Супер тъпа идея. Звучи задушаващо, а така няма да си го върнеш. Ако изобщо е възможно.

divergent
12-28-2016, 10:26
Поне е дошъл да си вземе подаръка, хаха. Явно не те е изхвърлил окончателно от живота си, щом продължавате да излизате и да общувате. Може би вътре в себе си още таи чувства към теб, но ги потиска и отхвърля, защото се чувства наранен. Кажи му, че си осъзнала грешките си и искаш шанс, за да му покажеш, че си се променила. Ако трябва, бъдете само приятели като за начало, ще излизате, ще си спомняте за хубавите мигове, така може и да омекне и да се съберете отново. Обаче ако не виждаш никакъв ответ отсреща и чувстваш, че дълбаеш на едно място, просто се откажи и продължи напред, колкото и да е трудно.

drakonuid5
12-29-2016, 18:25
1. Първо, не си мисли, че ей така става. Не му се мяркай пред очите 2 седмици, трябва главата да му се изчисти от теб. Всяка мисъл за теб ще му връща лоши спомени, за това не бива да мисли за теб. Щом минат тези 2 седмици е най-краткият период, след който може да си помисли за теб. Нему пиши, не му звъни и от 100 метра да не му се мяркаш и с гръб пред очите.
2. Щом мине времето вече щом го видиш, чак тогава поискай спокойно и премирено, че искаш да говориш за секунда с него насаме. Тогава говори спокойно и пак премирено и бавно, че му се извиняваш за причинената болка и че ще го оставиш на мира, направиго както казах спокойно и гледай на долу, не в очите и го прави с приведен глава. Ислед това говори с него като приятел когато се срещате за кратко време, но ти не се свързвай с него, а само го заговаряй и то ако видиш че е радостен когато се срещнете. И така караш до щом пак имате добри отношения. После му покажи, не чрез думи, а чрез жестове, че още си го харесваш. мисли повече за него, но не в такъв случай, че правиш всичко, което поиска от теб, а да го цениш, да се поставяш на негово място. Използвай знаци и жестове като това да го хващ леко и бавно за раката когато се срещатате двамата и ти гарантирам, че ще те хареса пак. НОО запомни прави всичко с времето и разбира се гледай да не си хване друга. Ако забележиш, че всепак и друга до тогава освен приятелски и леки жестове бъди и по-енергично момиче. Покажи му че си интересна.

LadyTerrible
12-31-2016, 12:25
Класика в жанра си ти. :D
По мое мнение спри да му пишеш,звъниш или каквото правиш там.Хвани и му напиши черно на бяло на един лист какво чувстваш и мислиш,бъди искрена и обясни твоята страна на нещата.Пусни му го в пощата и приключи.Не го търси изобщо.Ако намери желание и сили да ти даде шанс,супер.Ако не-значи действително е приключил с теб и няма какво повече да направиш,ще ти е за урок това.Подкрепям drakonuid5,че трябва да спреш да му се натрапваш известно време,да му дадеш пространство. Каквото си свършила,свършила. Не унижавай повече себе си и не натоварвай повече него.