PDA

View Full Version : Билкарят веселин иванов-мнения



fluffyfluffy
12-28-2016, 06:11
Здравейте.Понеже имам проблемна кожа предимно преди цикъл и то зимата се влушавам най-много и ми излизаТ вътрешни пъпки като кисти.Ходила съм при гинеколози,дерматолози.Пог ълнала съм поне един 1 камион хапчета от антибиотици до хормонални противозачатъчни,но ефектът беше временен.Антибиотиците нищо не правят,просто от хормоналните спряха да ми излизат известно време и кожата ми беше доста добре.Перфектна не бих казала,защото има петънца,но петънцата са нищо в сравнение с вътрешните пътки.Реших да пробвам при този билкар понеже ми излезнаха две нови пъпки ,доста дълбоки на кофти места (на гърдата и между нослето и окото).Много кофти се получи понеже пих много силни лекарства преди около две седмици и тези две пъпки са вследствие на тези лекарства.Като цяло вътрешните са ми излизали на едно и също място и след време се скриват.
Иииии както и да е като разбрах ,че много файда няма от лекари реших да отида и да пробвам с билки.Една позната ми препоръча г-н Иванов.Чух ,че жена имала брадавици ,които и излизат от време на време и много я дразнили.Отишла при него ,дал и някакви чайчета и за 2 месеца се оправила. Г-н Иванов ми каза ,че имам киста на десния яйчник за това на лицето ми излизало от дясната страна повече пъпки + това съм била зле с черния дроб понеже съм изпила доста хапчета.Даде ми някакви чайчета да пия + кремче. Моли ви,да споделите дали наистина лекува.Аз все пак след Нова година мисля да си направя едно профилактично прегледче при гинеколог ,отделно мисля да си пусна и някой изследвания. :) :) :) :):)

Smrazqvashta
12-28-2016, 06:15
Ти трябва да споделиш дали действа, ти го ползваш, не ние. Иначе явно е, че си ходила при лекари, които не могат да разберат какво ти е.

fluffyfluffy
12-28-2016, 06:32
Smrazqvashta,така е ,но просто питам за мнение.Страх ме е дано да има ефект.

Smrazqvashta
12-28-2016, 06:35
Недей да се тревожиш допълнително. Интересно защо гинеколога ти не е видял тази киста. Но не е като да липсват некомпетентни лекари така че.

fluffyfluffy
12-28-2016, 07:15
Дано всичко да е наред.Ще продължавам с народната медицина,но билкарят ми каза ако отида на лекар да не ги слушам много много ,защото ще ми изпишат лекарства.Не знам какво да правя и ще ме объркат.

Smrazqvashta
12-28-2016, 07:17
Ти всеки път при един и същ лекар ли ходиш? Примерно гинеколога?

fluffyfluffy
12-28-2016, 07:28
При двама ,трима съм била и всеки ми казва едно и също ,че всичко ми е наред.

Smrazqvashta
12-28-2016, 07:31
Някой от "специалистите" не си върши работата, но кой. Дано този билкар ли, какъв е, помогне.

fluffyfluffy
12-28-2016, 07:42
Дай Боже.Ще пиша тук да ви държа в течение. :)

Smrazqvashta
12-28-2016, 07:44
Драскай. Бързо оздравяване.

Грозния
12-28-2016, 12:00
Според мен не е добра идея да ходиш по шарлатани, но ти си преценяваш!

fluffyfluffy
12-29-2016, 11:04
Реших след като си направя изследвания при гинеколога ми ако всичко ми е наред ще пробвам с бирена мая.Четох много по форумите само ме притеснява напълняването.Доста съм височка 1,75 ,63 кг в норми.Дочух ,че увелива апетита,но ще се постарая да си хапвам нормално и не мисля ,че ще кача.И ще спра да се тъпча с чайчетата на билкаря ми.Дочух и негативни мнения.

Jdanov
12-29-2016, 17:34
Аз ходя при него от три години, и пия билките доста редовно.Билките дейсват бавно и трябва доста време за да има ефект.Нищо не ти пречи да ги пиеш дори и да не помогнат няма да навредят.Бирена мая съм пил доста навремето и то истинска заради пъпки и акне и то истинска бирена мая.Не очаквай чудеса от нея както и от билките.Можеш да ги пиеш едновременно и билките и бирената мая както и някое друго природно средсво да добавиш.С лекарите внимавай много защото аз прирързах с тях и си изпатих жестоко.По скоро пробвай първо с билките и бирената мая.