PDA

View Full Version : Рутер wr841N v9 tp link overhating



koko95
12-28-2016, 19:03
Рутер wr841N v9 tp link overheating . Сложил съм го на една паничка, да е по-високо уж да не прегравя, ама от време на време v cmd като пинга рутера и time 288ms ... Ъпдейтнат е рутера до последно и wi-fi картата на лаптопа ми е ъпдейтната до последно! Ако побългаря нещата и сложа някакъв heatsink, рутера ще спре ли да прегрява?

Smrazqvashta
12-28-2016, 20:02
Сигурен ли си, че проблема е в рутера?

Supermassive____
12-28-2016, 20:15
Може животеца да му е заминал, помисли за нов.

prosto_chovek
12-28-2016, 20:39
Такива побългарявания ги остави. На село едно дядо си запали плевнята, че набил пирон в бушона на силовия контакт за доилния агрегат. Проблемът не беше в бушона. Като ти прегрява рутера виж дали ако има отворени части, там решетки и прочее, не е насъбрал много мръстия, ако е, мини ги с прахосмукачка набързо, без да го отваряш. Ако не, отвори го и виж за прах и прочее по платките, ама ако има не го чисти с прахосмукачка, а с клечки за уши без да натискаш. Ако пак дава така, взимай нов. Много малко вероятно е тази грешка да ти я плюе от софтуерен проблем.

koko95
12-29-2016, 16:51
Сигурен ли си, че проблема е в рутера?

На 1 милион % а и в интернет също , че тоя модел прегрява.

koko95
12-29-2016, 16:52
Може животеца да му е заминал, помисли за нов.

Не е!!! Има рутери на по 8-9 години работят без проблеми :) (netgear).

koko95
12-29-2016, 16:54
Такива побългарявания ги остави. На село едно дядо си запали плевнята, че набил пирон в бушона на силовия контакт за доилния агрегат. Проблемът не беше в бушона. Като ти прегрява рутера виж дали ако има отворени части, там решетки и прочее, не е насъбрал много мръстия, ако е, мини ги с прахосмукачка набързо, без да го отваряш. Ако не, отвори го и виж за прах и прочее по платките, ама ако има не го чисти с прахосмукачка, а с клечки за уши без да натискаш. Ако пак дава така, взимай нов. Много малко вероятно е тази грешка да ти я плюе от софтуерен проблем.

Ама рутера си работи, аз си го използвам, няма да се взима нов, просто искам да го побългаря и проблема с рядкото прегряване да изчезне!!!

haritov
12-29-2016, 18:05
ами духай му да се охлажда