PDA

View Full Version : 1 момче -АЗ и 8 момичета. Целият ми клас :D и как може да стане любовна бъркотия.



drakonuid5
12-29-2016, 19:12
Скъпи читатели, смея много гордо да заявя, че класът ми е от 9 души и аз съм единственото момче. Да знам, че няма да ми повярвате веднага, но прочетете за какво идва проблема. Та тези 8 момичета са с най-разнообразните характери събрани с мен(е и аз съм отделен и различаващ се характер от техния, аз съм добрия и мол човек). Аве проблемът е че съм сам и харесвам 2 от тези момичета, а страшно си искам да хвана едната за приятелка. Та това са момичета цели 8 срещу едно момче и плюс това момичето е класа ми и ако тръгна да правя някакви действия за да я спечеля ще почнат веднага да направят така, че да ме предразположат и да си признавам всичко. Е аз съм го измислял така, че ако започне такова нещо да се защитавам и това включва да се закачам малко с нападателките. Тук идва едното, НО. Но когато им отговарям негативно или ги закачам, те ще се ядосват и така горе доля вече съм си изградил добър имижд пред тях, с това че неги ядосвам като другите момчета и не съм простак(между другото една от тях е с най-острият характер, който съм виждал и не си крие мислите когато я ядосат). Тук става на яве, че те са социална група и заедно си изграждат мнението за мен, а сме си и клас от 9 души, което много лошо ако вземе да се караме, а има и едно момиче, което е застава зад мен, но тя просто си е доста различна от останалите. Искам също пак да подчерта, че всяко момиче си е различно от другите и то доста си им личат характерите. имайте го предвид. А дали ще разкажа за въпросните момичета, които харесвам? Това е до време и съдба.

Indistinct
12-29-2016, 19:13
На колко години си?

haritov
12-29-2016, 19:14
споко преди по 20 се биеха за мен и се оправих ти и с 8 ще се оправиш

а казаха ли ти вече всяка отделно че не е като другите?

drakonuid5
12-29-2016, 19:25
На колко години си?
9 клас сме. И като говоря за характери те им, те си личат доста и са силни.

LadyTerrible
12-31-2016, 12:29
Ако се получат нещата с момичето,просто трябва да си държите отношенията единствено между вас двамата и да си имате доверие безпрекословно.Това на вашата възраст не знам как ще стане,така че ти пожелавам "Успех!". :D